PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین هندزفری توی رنج قیمت 100-300 چیست؟

سیدرضا بازیار
21-09-15, 17:54
من میخوام یه هندزفری توی رنج قیمت 100-300 هزار تومان بخرم
البته خودم 2 مدل رو انتخاب کردم

Only the registered members can see the link

کدوم یک از مدل های بالا بهتره؟
توی این رنج قیمت چیزی بهتر از دو مدل بالا هم وجود داره؟

هندزفری رو واسه گوش دادن به فیلم های آموزشی در محیط کاملا ساکت میخوام که صدا بیرون نره و گاهی وقت ها هم گوش دادن به آهنگ های باکیفیت و میخوام روی مک بوک استفاده کنم

AMD>INTEL
21-09-15, 18:32
هدفون یا هنز فری ؟
اگر هدفون
AKG K 321 White

سیدرضا بازیار
21-09-15, 18:37
هدفون یا هنز فری ؟
اگر هدفون
AKG K 321 White

یه دونه هدفون بیتس استودیو دارم (البته غیر اصلی) اما مشکلش اینه که صداش از بیرون شنیده میشه و هدفون ها رو اگه روی سر بزارم جای اون روی مو های سر میمونه و بعدش باید 1 ساعت مو های سر رو درست کنیم...

میخوام یه هندزفری با کیفیت بگیرم (کیفیت در حد هدفون بیتس پرو) که جای اون روی مو ها نمونه. هدفون درون گوش یا دور گوش

این مدل که گذاشتید کیفیت نداره و میخوام مثل هدفون های بیتس موقع گوش دادن به آهنگ کوبنده باشه و لرزش از درون داشته باشه و هرگز صدا به بیرون نره

Cyberlife
21-09-15, 19:05
یه دونه هدفون بیتس استودیو دارم (البته غیر اصلی) اما مشکلش اینه که صداش از بیرون شنیده میشه و هدفون ها رو اگه روی سر بزارم جای اون روی مو های سر میمونه و بعدش باید 1 ساعت مو های سر رو درست کنیم...

میخوام یه هندزفری با کیفیت بگیرم (کیفیت در حد هدفون بیتس پرو) که جای اون روی مو ها نمونه. هدفون درون گوش یا دور گوش

این مدل که گذاشتید کیفیت نداره و میخوام مثل هدفون های بیتس موقع گوش دادن به آهنگ کوبنده باشه و لرزش از درون داشته باشه و هرگز صدا به بیرون نره

:1. (27): پرده گوشت دچار آسیب میشه، اونوقت چند سال دیگه مثل پیرمردا باید دستت رو بزاری

کنار گوشت تا یه چیزی بفهمی. اگر هم میخوای بگیری یک نمونه بگیر که از نوع پشت بسته

نباشه، یک تحقیق بکن دربارش

AMD>INTEL
21-09-15, 19:17

akg یکی از بهترین هاست .
روی گوشی این مدل
AKG K 430 Dark Blue

سیدرضا بازیار
21-09-15, 19:51
akg یکی از بهترین هاست .
روی گوشی این مدل
AKG K 430 Dark Blue

این هدفونه. من هندزفری میخوام
دو مدل که در پست اول گذاشتم کدومش بهتره؟

AMD>INTEL
21-09-15, 20:10
این هدفونه. من هندزفری میخوام
دو مدل که در پست اول گذاشتم کدومش بهتره؟

شما ایرفون میخواهید بر اساس دو مدلی که بالا لینک دادید . ایرفون هم پیشنهادم رو دادم .
و این مدل Sennheiser CX 2.00i Black