PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل معرفی نشدن کارت گرافیک در بازی PES 2016

tanshat
21-09-15, 14:14
مشخصات لپ تاپ اینه:
cpu i7 4700 MQ
VGA Intel HD 4600+Geforce GT 750 2G
Ram 8G
O.S win7 64 bit

اما هر کاری کردم کارت گرافیک را نمیخونه در بازی و با اینتل اجرا میشه عکس را ببینید

تنظیمات Nvidia Control Penel را هم انجام دادک و Pes 2016 را هم Add کردم و روی High قرار دادم و حالت انتخاب گرافیک را از Auto به کارت گرافیک تغییر دادم اما باز نتیجه نگرفتم
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-09-15, 15:13
درایور جدید Nvidia رو دریافت و نصب کنید . درایور قبلی هم با ddu انیستال کنید . بعد از نصب درایور جدید تنظیمات رو اعمال کنید .

tanshat
23-09-15, 01:00
درایور جدید Nvidia رو دریافت و نصب کنید . درایور قبلی هم با ddu انیستال کنید . بعد از نصب درایور جدید تنظیمات رو اعمال کنید .
متاسفانه باز نشد آیا راه حل دیگه ای هست؟

AMD>INTEL
23-09-15, 01:22
متاسفانه باز نشد آیا راه حل دیگه ای هست؟

درایور اینتل هم اپدیت کنید . اول هر دو درایور اینتل و انویدیا رو انیستال کنید بعد درایور جدید اینتل و بعد درایور انویدیا نصب بشه.وقتی روی ایکون گیمکلیک راست میکنی گزینه RUN WITH NVIDIA داری یا نه ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

tanshat
23-09-15, 16:29
بله مثل عکسه اما اولی روی دیفالت است High-Performance

tanshat
25-09-15, 16:24
درایور اینتل هم اپدیت کنید . اول هر دو درایور اینتل و انویدیا رو انیستال کنید بعد درایور جدید اینتل و بعد درایور انویدیا نصب بشه.وقتی روی ایکون گیمکلیک راست میکنی گزینه RUN WITH NVIDIA داری یا نه ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
من همه این کار ها را باز انجام دادم اما مثل همون عکسی که در پست اول گذاشتم کارت گرافیک معرفی نشده هنوز چه کار کنم/.؟

amirpcp30
26-09-15, 07:28
من همه این کار ها را باز انجام دادم اما مثل همون عکسی که در پست اول گذاشتم کارت گرافیک معرفی نشده هنوز چه کار کنم/.؟
سلام دوست عزیز شما اگه مشکلتون با setting بازی هست setting باری رو هم در nvidia control panel بر روی انویدیا قرار بدید
تست نکردم فقط حدس زدم به سیستمم دسترسی ندارم الان، بازی رو هم نصب نکردم براتون تست کنم:give_rose:

STUXNET
26-09-15, 08:14
پشت لیبل بازی سایتی چیزی نیست پچ بعد از نصب بازی که این مشکل حل بشه؟؟

tanshat
26-09-15, 09:25
سلام دوست عزیز شما اگه مشکلتون با setting بازی هست setting باری رو هم در nvidia control panel بر روی انویدیا قرار بدید
تست نکردم فقط حدس زدم به سیستمم دسترسی ندارم الان، بازی رو هم نصب نکردم براتون تست کنم:give_rose:
اون کار را هم کردم ولی فایده نداشت البته گرافیک Pes 16 خیلی هم بالا نیست و با اینتل ۴۶۰۰ و ۸ گیگ رم روی بالاترین کیفیت اجرا میشه اما میخوام علت عدم معرفی کارت گرافیک را بدونم

فرستاده شده از SM-G531Hِ من با Tapatalk

tanshat
26-09-15, 09:25
پشت لیبل بازی سایتی چیزی نیست پچ بعد از نصب بازی که این مشکل حل بشه؟؟
من ندیدم فکر نمی کنم

AMD>INTEL
26-09-15, 10:13
شما بایوس لپتاپ رو اپدیت کنید . احتمال داره عملکرد سوئیچ گرافیک بهتر بشه .

tanshat
26-09-15, 10:35
شما بایوس لپتاپ رو اپدیت کنید . احتمال داره عملکرد سوئیچ گرافیک بهتر بشه .
با سلام
من قبلا روی ویندوز ۸ یکبار بایوس را آپدیت کردم که البته نتیجه نداد الان دوباره آپدیت کنم در ویندوز ۷ مشکلی پیش نمیاد؟

shayannnnnn
27-09-15, 16:31
manam in moshkelo daram na roye pes 2016 balke roye tamume bazihaye pes qablan moshkel nadashtam gpu rou good mizad geforco swich mikard vali alan bad mizane gerafike intelo mishnase gerafike geforco swich nemikone az mogheiam inn moshkel pish umad k anti viros nasb kardam alan hame kar kardam tou nvidia contorol panel raftam rou halate high gozashtam, anti viroso pak kardam ,drivere jadide nvidia ro rikhytam ,windos avaz kardam vali bazam gpu rou intele daram divone misham lotfan komak konid
zemnan tou youtube in moshkelo serch kardam 1 video 40 sec didam shabihe in moshkel bud k 1 file 200kb (dsound.dll) rou tou masire nasbe bazi copy mikone dar ja in moshkel hal mishe va pes geforco swich mikone faqat nemidunam oun file(dsound.dll) az koja bayad peyda konam hamin juri yedune (dsound.dll) downlad kardam va copy kardam vali bazam nashod age shoma az in file chizi midunin rahnamie konid plzzzzzzz

AMD>INTEL
27-09-15, 16:34
manam in moshkelo daram na roye pes 2016 balke roye tamume bazihaye pes qablan moshkel nadashtam gpu rou good mizad geforco swich mikard vali alan bad mizane gerafike intelo mishnase gerafike geforco swich nemikone az mogheiam inn moshkel pish umad k anti viros nasb kardam alan hame kar kardam tou nvidia contorol panel raftam rou halate high gozashtam, anti viroso pak kardam ,drivere jadide nvidia ro rikhytam ,windos avaz kardam vali bazam gpu rou intele daram divone misham lotfan komak konid
zemnan tou youtube in moshkelo serch kardam 1 video 40 sec didam shabihe in moshkel bud k 1 file 200kb (dsound.dll) rou tou masire nasbe bazi copy mikone dar ja in moshkel hal mishe va pes geforco swich mikone faqat nemidunam oun file(dsound.dll) az koja bayad peyda konam hamin juri yedune (dsound.dll) downlad kardam va copy kardam vali bazam nashod age shoma az in file chizi midunin rahnamie konid plzzzzzzz

این فروم زبانش فارسی هست . فارسی تایپ کنید .

shayannnnnn
27-09-15, 16:45
agha sharmande keybordam roush farsi nadare vase in natunestam type konan

AMD>INTEL
27-09-15, 16:56

قانون انجمن تایپ فارسی هست . لیبل فارسی قیمتی ندارد .

nima_hl
27-09-15, 22:42

از این لینک (Only the registered members can see the link) برای تبدیل فینگلیش به فارسی استفاده کنید

نتیجه کپی متن شما :

آقا شرمند کیبوردم روش فارسی نداره واسه این نتونستم تایپ کنن :wink:

tanshat
28-09-15, 13:34
ما چه کار کنیم آخر

AMD>INTEL
28-09-15, 13:57
ما چه کار کنیم آخر

این مشکل باید از سمت لانچر PES2016 باید حل بشه که گرافیک سوئیچ رو نمیشناسه .

afshin-g
15-10-15, 12:45
سلام.دوستان منم این مشکلو دارم. کسی میتونه راهنمایی کنه
Only the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-capture-png

- - - Updated - - -

Only the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-capture-png

AMD>INTEL
15-10-15, 14:43

- - - Updated - - -

مشخصات لپتاپ

salpc
15-10-15, 14:43

- - - Updated - - -

با نرم افزارgpu z مدل ونام گرافیکتون رو بگید.

shah-hin
19-10-15, 14:16
منم دقیقا همین مشکل رو دارم البته من با ویندوز 8.1 همین pes رو بدون مشکل و روان اجرا میکردم اما از وقتی ویندوز رو به ویندوز10 تغییر دادم این مشکل رو دارم همه موارد ذکر شده رو هم امتحان کردم اما مشکل حل نشد که نشد! خواهشا دوستان کمک کنید:1. (28):

salpc
19-10-15, 16:35
منم دقیقا همین مشکل رو دارم البته من با ویندوز 8.1 همین pes رو بدون مشکل و روان اجرا میکردم اما از وقتی ویندوز رو به ویندوز10 تغییر دادم این مشکل رو دارم همه موارد ذکر شده رو هم امتحان کردم اما مشکل حل نشد که نشد! خواهشا دوستان کمک کنید:1. (28):
1.مشخصات سیستم رو بگید.
2. اگر سیستم دو تا گرافیک داره این روش رو بکار بگیرید:
سوئیچ کردن گرافیک های اینتل و انویدیا در لپ تاپ - علم فردا (Only the registered members can see the link)

shah-hin
19-10-15, 23:03
1.مشخصات سیستم رو بگید.
2. اگر سیستم دو تا گرافیک داره این روش رو بکار بگیرید:
سوئیچ کردن گرافیک های اینتل و انویدیا در لپ تاپ - علم فردا (Only the registered members can see the link)
سلام. اول اینکه این لینکی که دادین کارمو راه ننداخت. مشخصات سیستم رو هم از طریق عکس میدم خدمتتون و از ستینگ بازی pes هم عکس میدم مشاهده کنینOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
19-10-15, 23:25
سلام. اول اینکه این لینکی که دادین کارمو راه ننداخت. مشخصات سیستم رو هم از طریق عکس میدم خدمتتون و از ستینگ بازی pes هم عکس میدم مشاهده کنینOnly the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-pes16-jpgOnly the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-pes16-2-pngOnly the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-capture1-pngOnly the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-capture-jpg
درایور کارت گرافیک لپتاپ شما نصب نیست . مدل لپتاپ و نسخه ویندوزتون رو اعلام کنید .

AMD>INTEL
19-10-15, 23:37
بر اساس نوع ویندوز از اینجا دانلود کنید . ابتدا درایور اینتل و بعد درایور
nvidia

seven1376
18-12-15, 14:05
سلام ادمین جان ممنون میشم کمکم کنی والا هرسایتی رفتم نتونستن کاری کنن
مدل لب تابم اینه: lenovo z5170
ram:8
cpu:5500
graphic:6
ولی موقع رفتن تو بازی همون ارور vram میده
گرافیکم amd radeon 375 r9
درایور اینتل هم اینو اپدیت کردم ولی بازم همون وضعه از تنظیماتم گذاشتم روی high performance
یه نگاهم به عکس زیر بندازید.ممنون

AMD>INTEL
18-12-15, 14:40
سلام ادمین جان ممنون میشم کمکم کنی والا هرسایتی رفتم نتونستن کاری کنن
مدل لب تابم اینه: lenovo z5170
ram:8
cpu:5500
graphic:6
ولی موقع رفتن تو بازی همون ارور vram میده
گرافیکم amd radeon 375 r9
درایور اینتل هم اینو اپدیت کردم ولی بازم همون وضعه از تنظیماتم گذاشتم روی high performance
یه نگاهم به عکس زیر بندازید.ممنون

دوست گرامی برای سوالت یک تاپیک بزنید تا راهنمایی کنم .

ramin222
27-01-16, 22:38
مشخصات لپ تاپ اینه:
cpu i7 4700 MQ
VGA Intel HD 4600+Geforce GT 750 2G
Ram 8G
O.S win7 64 bit

اما هر کاری کردم کارت گرافیک را نمیخونه در بازی و با اینتل اجرا میشه عکس را ببینید

تنظیمات Nvidia Control Penel را هم انجام دادک و Pes 2016 را هم Add کردم و روی High قرار دادم و حالت انتخاب گرافیک را از Auto به کارت گرافیک تغییر دادم اما باز نتیجه نگرفتم
Only the registered members can see the linkمشکل-معرفی-نشدن-کارت-گرافیک-در-بازی-pes-2016-a-untitled-jpg
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم...ویندوز 8.1.(
سلام،وقت بخیر، pes2016گرافیک انویدیامو نمیشناسه و بازیو با گرافیک اینتل اجرا میکنه،با اینکه تمام تنظیمات گرافیک انویدیامو انجام دادم. لطفا راهنماییم کنید. درضمن گرافیکم آپدیت هست و در pes2013 همچین مشکلی ندارمو گرافیکمو میشناسه.ممنونم)

AMD>INTEL
27-01-16, 22:58
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم...ویندوز 8.1.(
سلام،وقت بخیر، pes2016گرافیک انویدیامو نمیشناسه و بازیو با گرافیک اینتل اجرا میکنه،با اینکه تمام تنظیمات گرافیک انویدیامو انجام دادم. لطفا راهنماییم کنید. درضمن گرافیکم آپدیت هست و در pes2013 همچین مشکلی ندارمو گرافیکمو میشناسه.ممنونم)

دوست عزیر لطفا یه تاپیک برای مطرح کردن مشکلتون بزنید و مدل دستگاه و ویندوزتون هم بنویسید .

nima66m
27-05-16, 04:48
با سلام
من هم همین مشکل رو داشتم.با ریختن فقط همین فایلی که شما فرمودید مشکلم حل شد.ممنونم از راهنمایی و امیدوارم مشکل شما هم رفع شه.تاکید میکنم فقط فایل DSOUND.DLL رو در مسیر نصب بازی بریزید.با تشکر
Download For_VRAM_Unable_Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

با سلام
من هم همین مشکل رو داشتم.با ریختن فقط همین فایلی که شما فرمودید مشکلم حل شد.ممنونم از راهنمایی و امیدوارم مشکل شما هم رفع شه.تاکید میکنم فقط فایل DSOUND.DLL رو در مسیر نصب بازی بریزید.با تشکر
Download For_VRAM_Unable_Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

graphic1
09-01-17, 12:03
من این فایل رو دانلود کردم و در مصیر اصلی نصب ریختم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد! طبیعی هم هست اخه باید یه جوری ریپلیس بشه یا معرفی بشه به بازی با یک کپی ساده که هیچی نمیشه... من الان با pes 17 و pes 13 این مشکل رو دارم...
لطفا یک راه حل بهتر بدید... ممنون:1. (26):

hosein.f
15-02-17, 10:58
سلام . من کاربر جدیدم . منم همین مشکل رو دارم مشخصات لپ تاب اینه
cpu : i7 4702MQ
ram : 8
vga :intel 4600
vga : amd R7 M265 4gig

دو تا ویندوز روی لپ تاب برای تست نصب کردم یکی 8.1 و یکی دیگه 10 با آخرین آپدیت ها . توی ویندوز 8 کارت گرافیک بطور کامل نصب و شناسایی شده و لی توی ویندوز 10 تنها کارت گرافیک اینتل رو میشناسه تنها با 128 مگ رم . دو تاعکس هم ضمیمه کردم ببینید جالب اینه که من از طریق بایوس کارت گرافیک amd رو غیر فعال کردم و توی ویندوز 10 بازی کال آف 3 رو با بالاترین تنظیمات گرافیک بازی کردم اجرا شد . یعنی کارت گرافیک amd به هیچ عنوان شناسایی نمیشه با اینکه تمامی نسخه های درایور شو نصب کردم . الانم آخرین نسخه درایور یعنی 17.1.2 رو نصب کرم بازم درست نشد .

لطفا اگه کسی میدونه مشکل چیه راهنمائیم کنه عکسهاروهم ببینید یکی از داخل 8 عکس گرفتم یکی هم 10 توی 8 کاملا درست نصب شده

17788

17789

salar.sa
15-02-17, 11:54
درایور Amd مخصوص ویندوز 10 بگیر
اول درایور اینتل رو نصب کن بعد Amd

hosein.f
15-02-17, 13:03
من از آخرین آپدیتهای درایور مخصوص ویندوز 10 و همچنین آخرین آپدیت های ویندوز استفاده میکنم ولی مشکل حل نشد . حتی بار ها و بارها با نرم افزار ddu در حالت safe mode درایورهارو پاک کردم و مجددا نصب بازم نشد . تنها توی ویندوز 8.1 درست نصب میشه شاید مشکل مال ویندوز 10 باشه . اگه راه حل دیگه ای دارید بگید . ممنون