PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن درایور dvd

Mr.Ehsan
21-09-15, 00:04
سلام من لپ تاپ lenovo g510 دارم ،یه مشکلی هست dvd رام من رو توی my computer نشون نمیده.سی دی درایور لپ تاپ رو گذاشتم اومد ولی وقتی خاموش کردم و بردمش رو حالت بوت که ویندوز جدید نصب کنم دیدم dvd رو شناسایی نمیکنه. راهی هست درست شه ؟

AMD>INTEL
21-09-15, 00:56
الان در محیط بایوس لپتاپ شناسایی میشه یا نه ؟

Mr.Ehsan
21-09-15, 11:14
الان در محیط بایوس لپتاپ شناسایی میشه یا نه ؟
خیر وقتی خواستم از روی cd ی ویندوز بوت کنم دیدم dvd رام شناسایی نشده که انتخابش کنم.

AMD>INTEL
21-09-15, 12:04
خیر وقتی خواستم از روی cd ی ویندوز بوت کنم دیدم dvd رام شناسایی نشده که انتخابش کنم.

باید توسط تعمیرکار تست بشه . یکبار درش بیارن و دوباره جا بزنن شاید درست بشه .

Mr.Ehsan
03-10-15, 18:09
سلام دوستان این مشکل من به مدن دو روز حل شد و دقیقا روزی خواستم ویندوز نصب کنم دوباره مشکل پیدا کرد :)
توی نوار استارت ایکون action center که مثل پرچم هستش یه چیزی نشون داد درباره اینکه یه درایور ارور داره و باید ریست کنی، ریست کردم و درست شد ،حتی چند با خاموش و روشن کردم باز بود ولی امروز که خواستم ویندوز نصب کنم دوباره درابورش نیست.کسی میدونه اون action center چطوری برمیگرده؟ویندوز فعلی 8 هست.

AMD>INTEL
03-10-15, 18:45
با روش های زیر برمیگرده
[FIX] Optical Drives (CD/DVD) Icon Not Showing in My Computer Window - AskVG (Only the registered members can see the link)

Mr.Ehsan
04-10-15, 14:29
ممنونممنون درایور برگشت ولی یه مشکلی هست، وقتی میخام از رویdvd رام بوت کنم بوت نمیشه و رو ویندوز خودش بالا میاد.
ببخشید مشکل حل شد سی دی رو بد گذاشته بودم :)