PDA

مشاهده نسخه کامل : [ SSA Preview ] بررسی اجمالی مانیتور BenQ RL2755HM: نمایشگری ایده آل مخصوص گیمرهای آماتور

Pami
20-09-15, 21:41
BenQ برندی قدیمی و نام آشنا در دنیای کامپیوتر و تکنولوژی محسوب می‌شود. برندی که فراز و نشیب زیادی را در حوزه‌های مختلف داشته است، اما اکنون توانسته به لطف ارائه محصولات همگام با نیازهای جهانی، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. یکی از شاخه‌هایی که BenQ در آن سرمایه‌گذاری زیادی کرده است، صنعت ابزارهای Gaming است که اینبار یک مانیتور حرفه‌ای از آن را با بررسی مختصری به شما معرفی خواهیم کرد، با ما و BenQ RL2755HM همراه باشید.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

جهت خواندن ادامه این نقد و بررسی اجمالی به سایت "شهر سخت افزار" (Only the registered members can see the link) مراجعه نمایید.

momo000000
20-09-15, 23:01
با سلام
ممنون بابت بررسی بالا ولی بنظرم کم بودش
الان برای من سوال پیش اومده که
خودم PX23720PLUS Samsung دارم الان چند سال هست بدون کوچکترین افت کیفیت داره کار میکنه
حالا این بنکیو ها اومدن وارد بازار شدن یجواریی میخواستم ببینم آیا ارزش داره مانیتور خودم رو بفروشم و از یکی از این مدل های پایین بگیرم؟
ASUS VX238H
BenQ RL2455HM
این 2 تا بالایی هر دو 1 میلی ثانیه هستن
البته من برای بازی میخوام ولی فیلم دیدن هم مهمه برام و کارهای معمول
آیا اگر یکی از دو مانیتور بالا رو بگیرم تفاوتی میبینم و ارزش داره این کار رو بکنم یا نه کلاً صبر کنم تا مانیتور های4K جا بی افتن و از اونا بگیرم ؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی (البته میدونم تاپیک مشاوره گرفتن در مورد مانیتور اینجا نیست ولی خب یجواریی هم ربط داره به مانیتور های بنکیو )
:11():