PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره اجرای Max Payne 2 با این سیستم + پیشنهاد بازی

Ariya2015
19-09-15, 01:53
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی.

من یک سیستم با مشخصات زیر دارم :

1. مادر بورد : ASUS Z97-K

2. پردازنده : Intel Core-i5-4460-Socket-1150

3. کارت گرافیک : ASUS HD5450-SL-2GD3-L

4. رم : CORSAIR XMS3-8GB-2133MHz

5. هارد : Western Digital 1TB 64MB RED 10EFRX

6. منبع تغذیه : Cooler Master Thunder 600W

7. ویندوز 7 , 32 بیت

دو سوال بسیار مهم داشتم :

1. بازی Max Payne 3 میتونم رو این سیستم نصب کنم و راحت بازی کنم ؟ ( اگر پیشنهاد بازی دیگری تو این مایه ها و یا مثل COD و غیره دارید که راحت می توانم روی این سیستم نصب کنم و بازی کنم لطفا بفرمائید ).

2. آیا برای بازی Clash Of kings که برای سیستم عامل اندروید هست در اینترنت ، برنامه و یا راهکاری برای زیاد کردن منابع بازی و سکه هست ؟

چون داخل اکثر سایتهای خارجی چنین چیزی گذاشتن ولی معلوم نیست حقیقت داره و یا خیر ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنون.

nima_hl
19-09-15, 13:15
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی.

من یک سیستم با مشخصات زیر دارم :

1. مادر بورد : ASUS Z97-K

2. پردازنده : Intel Core-i5-4460-Socket-1150

3. کارت گرافیک : ASUS HD5450-SL-2GD3-L

4. رم : CORSAIR XMS3-8GB-2133MHz

5. هارد : Western Digital 1TB 64MB RED 10EFRX

6. منبع تغذیه : Cooler Master Thunder 600W

7. ویندوز 7 , 32 بیت

دو سوال بسیار مهم داشتم :

1. بازی Max Payne 2: The Fall of Max Payne میتونم رو این سیستم نصب کنم و راحت بازی کنم ؟ ( اگر پیشنهاد بازی دیگری تو این مایه ها و یا مثل COD و غیره دارید که راحت می توانم روی این سیستم نصب کنم و بازی کنم لطفا بفرمائید ).

2. آیا برای بازی Clash Of kings که برای سیستم عامل اندروید هست در اینترنت ، برنامه و یا راهکاری برای زیاد کردن منابع بازی و سکه هست ؟

چون داخل اکثر سایتهای خارجی چنین چیزی گذاشتن ولی معلوم نیست حقیقت داره و یا خیر ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنون.

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.

سلام

گرافیک کارت شما برای بازی مناسب نیست

Ariya2015
19-09-15, 20:44
با سلام و احترام خدمت همه دوستان.

بازی Max Payne 3 میتونم رو این سیستم نصب کنم و راحت بازی کنم ؟

ممنونم.

AMD>INTEL
19-09-15, 20:59
با سلام و احترام خدمت همه دوستان.

بازی Max Payne 3 میتونم رو این سیستم نصب کنم و راحت بازی کنم ؟

ممنونم.

خیر گرافیک شما مناسب گیم نیست .

M3RS4D 50062
19-09-15, 21:37
برای اجرای بازی های جدید حداقل به یه گرافیک 950 نیاز دارین ... اگه بودجتون بیشتر ببود میتونین روی 960 و بالاتر فکر کنید ...