PDA

مشاهده نسخه کامل : کار نکردن بعضی کلیدهای کیبورد لپ تاپ

iranpg
16-09-15, 19:03
سلام
معصفانه بعضی کلیدهای کیبورد لپ تاپ من کارنمی کن کلیدهای ن-ئ -د الان هم دارم با مجازی اینارامینویسم (اینم حال میدها)
بعضی وقتهاکارمی کنه ودوباره قطع می شه ! انگار ترم اقزاری یه مشکلی داره لنگ میزنه!
دیشب بهتربود یهنی یهباراینجوری شدریستارت کردم درست شد توجه نکردم ولی امروز تعطیل شددیگه.
یه وقتهای 3 تاشوباهم فشارمی دم یهودرست می شه

AMD>INTEL
16-09-15, 19:19
سلام
معصفانه بعضی کلیدهای کیبورد لپ تاپ من کارنمی کن کلیدهای ن-ئ -د الان هم دارم با مجازی اینارامینویسم (اینم حال میدها)
بعضی وقتهاکارمی کنه ودوباره قطع می شه ! انگار ترم اقزاری یه مشکلی داره لنگ میزنه!
دیشب بهتربود یهنی یهباراینجوری شدریستارت کردم درست شد توجه نکردم ولی امروز تعطیل شددیگه.
یه وقتهای 3 تاشوباهم فشارمی دم یهودرست می شه

باید کابل فلت کیبردتمیز بشه و دوباره جا زده بشه . ببرید پیش تعمیرکار

iranpg
16-09-15, 19:27
آقایه اتفاق جالب افتاددرست شد.(به غیرتش برخورد)
نمی تونه مشکل ازنرم افزاریاخودویندوزباشه چون بانصب کیبوردمجازی یهودرست شد.

iranpg
22-09-15, 10:24
آقا فکرکنم مشکل ومطمعا بیشترازاینها است بایدببرم تعمیرگاه. مشکل اینجاست که من آشنایی به قیمتهاوسایرندارم . راستش هم بخواهد نمی توانم اطمینان به همه کنم شایدعیب الکی بزاره برای پول گرفتن بیشتر یا تبلیغات الکی ولی خوب تعمیرنکنه.
البته جای های پیداکردم مثل تعمیرات لپ تاپ - تعمیرات نوت بوک - لپ تاپ سرویس (Only the registered members can see the link) ولی
قیمت ندارم وخودتونهم می دونیدبیشتربزرگ نمایی هست.
شما تعمیرگاه خوب می شناسید؟

karbalad
22-09-15, 10:34
ویندوزت چیه همین چند دقیقه پیش یه مطلب خوندم در موزد همین مشکل

iranpg
22-09-15, 11:00
ویندوزت چیه همین چند دقیقه پیش یه مطلب خوندم در موزد همین مشکل
ویندوز 7
میشه لینکشوبدید

AMD>INTEL
22-09-15, 11:29
آقا فکرکنم مشکل ومطمعا بیشترازاینها است بایدببرم تعمیرگاه. مشکل اینجاست که من آشنایی به قیمتهاوسایرندارم . راستش هم بخواهد نمی توانم اطمینان به همه کنم شایدعیب الکی بزاره برای پول گرفتن بیشتر یا تبلیغات الکی ولی خوب تعمیرنکنه.
البته جای های پیداکردم مثل تعمیرات لپ تاپ - تعمیرات نوت بوک - لپ تاپ سرویس (Only the registered members can see the link) ولی
قیمت ندارم وخودتونهم می دونیدبیشتربزرگ نمایی هست.
شما تعمیرگاه خوب می شناسید؟

افق IRANFSO

karbalad
22-09-15, 11:44
Only the registered members can see the link
البته مطلب مربوط به ویندوز10 هست