PDA

مشاهده نسخه کامل : کارت صدای Creative Sound Blaster Audigy FX یا آنبرد؟

david-ebi
16-09-15, 15:00
دوستان آیا کارت صدای Creative Sound Blaster Audigy FX کیفیت بالاتری نسبت به کارت صدای آنبرد مادربرد گیگابایت x99 گیمینگ 5 دارد؟
برای من سمپل ریت و بیت بالا داشتن مهم است چون کاربرد اصلیم ضبط صدا است(و فعلا به علت محدودیت بودجه نمی توانم از کارت صداهای اکسترنال حرفه ای استودیویی استفاده کنم).بودجه حداکثر 200000 تومان.

AMD>INTEL
16-09-15, 15:03
من هم با کارتهای صوتی مادربردهای گیمینگ کار کردم و هم با کارتهای حرفه ای کریتیو .
تصوری که نسبت به کارت صدای های آنبرد معمولی داری را فراموش کن . این مادربردها گیمینگ بهترین خروجی رو بهت میدن . چون روی تمام مواردش به خوبی کار شده است . به نظرم چیپ های انبرد صوتی مادربردهای گیمینگ گیگابایت کاملا کفایت میکنه .
از لیسانس کریتیو و Creative Sound Core3D گرفته تا خازن های صوتی و امپلی فایر و مسیر اختصاصی صدا بر روی مادربرد
GIGABYTE G1™ Gaming Motherboards (Only the registered members can see the link)

david-ebi
16-09-15, 17:22
من هم با کارتهای صوتی مادربردهای گیمینگ کار کردم و هم با کارتهای حرفه ای کریتیو .
تصوری که نسبت به کارت صدای های آنبرد معمولی داری را فراموش کن . این مادربردها گیمینگ بهترین خروجی رو بهت میدن . چون روی تمام مواردش به خوبی کار شده است . به نظرم چیپ های انبرد صوتی مادربردهای گیمینگ گیگابایت کاملا کفایت میکنه .
از لیسانس کریتیو و Creative Sound Core3D گرفته تا خازن های صوتی و امپلی فایر و مسیر اختصاصی صدا بر روی مادربرد
GIGABYTE G1™ Gaming Motherboards (Only the registered members can see the link)

با تشکر.می تونید بگید سمپل ریت و بیت در کارت صدای آنبرد مادر برد گفته شده چند است؟و همچنین پس با توجه به تجربه شما حداقل کارت صدای اینترنالی که بتونه کیفیت بهتر از کارت صدای آنبرد این مادربرد رو بده چی هست؟

AMD>INTEL
16-09-15, 17:44
تو این لینک این چیپ رو کاملا معرفی کرده ولی در عمل در برد گیگابایت به دلیل امپلی خروجی کیفیت بهتری دارد جد از قابلیت چیپ صدا
Realtek (Only the registered members can see the link)

david-ebi
16-09-15, 18:03
با دیدن لینکی که دادید معلوم شد یا باید کارت صدای حرفه ای اکسترنال تهیه کنم در غیر این صورت همین کارت صدای آنبرد مادربرد گیمینگ گیگابایت از همه کارت صداهای معمولی دیگر بهتر است.

AMD>INTEL
16-09-15, 18:17
با دیدن لینکی که دادید معلوم شد یا باید کارت صدای حرفه ای اکسترنال تهیه کنم در غیر این صورت همین کارت صدای آنبرد مادربرد گیمینگ گیگابایت از همه کارت صداهای معمولی دیگر بهتر است.

این فقط مشخصات ایسی رفرنس هست . بهینه سازی هایی که انجام شده توسط گیگابایت مثل مسیراختصاصی و خازنهای صوتی و امپلی باعث بهینه سازی و کیفیت خروجی میشه . همچنین بهینه سازی هایی که توسط نرم افزار کریتیو هم انجام میشه هم هست .