PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش گوشی سامسونگ NOTE 2 با قیمت مناسب

dooste.man83
15-09-15, 14:39
با سلام به دوستان
یک عدد گوشی سامسونگ گالاکسی نوت 2 دارم که قصد فروشش رو دارم ( 16 گیگ هست )
گوشی از کانادا برای بنده آورده شده سری ساخت SGH-I317M هست که نشون میده از ایران تهیه نشده
صفحه گوشی بدون کوچکترین خط و خشی هست و دقیقا عین روز اول هست ( گوشی روش صفحه محافظ داشته ولی الان برای عکس گرفتن و فروش برداشتمش )
به همراه گوشی سه عدد باتری اضافه 3 عدد فیلیپ کاور و یک قاب طرح دار تقدیم میشه و همینطور شارژر مخصوص جداگانه برای باتری ها
شارژ اصل و سیم اصل هستن فقط سیمش کاور روش یکم پارگی داشت که مشکلش رو حل کردم با کمی چسب آکواریوم
جعبه دستگاه و هندزفری اصلش هم موجود هست ( هندزفری استفاده نشده )
قاب کناری گوشی در بعضی از نقاط حوردگی داشته که عکس گزاشتم
دستگاه کاملا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری بدون مشکل هست و تعمیری و ... هم نیست
رام اورجینال داره و روت هم نشده
قیمت پایه = 650
قیمت فروش فوری = 680
در تهران میتونم تحویل حضوری بدم و برای دوستان شهرستانی هم پست میشه
اعتماد سازی هم به بهترین شکل انجام میشه
مهلت تست هم 48 ساعت
تعویض هم ندارم دوستان
لطفا فقط دوستان خریدار در تاپیک پست بزارن و دوستانی که خریدار نیستن از اظهار نظر پرهیز کنن
ممنون از همگی

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

dooste.man83
18-09-15, 17:24
یک کابل سالم و نو هم همراه دستگاه تقدیم میشه

dooste.man83
06-10-15, 09:52
گوشی در سایت همسایه فروخته شد