PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت بازی دو بعدی با Game Maker 5.3

saeed_bazikhor
23-07-07, 19:50
اول از همه باید بگم که می تونید این برنامه رو از سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) در یافت کنید

ذخایر اولیه برای ساخت بازی :

Sprite : شکل های موجود در بازی به عبارتی دیگر اشیاء های متحرک و ثابت که از آنها در بازی استفاده میکنید. می توانید اسپرایت های جالبی را از سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) دانلود کنید.

Background : پس زمینه ی بازی هست. خودم چند تا خوشگلش رو براتون می زارم
Music : از اسمش پیداست صدا ها و موزیک های بازی هستند شامل افکت دار و بدون افکت

خوب این سه ذخیره از همه مهمتر هستند. باید این سه رو داشته باشید تا بتونید بازی بسازید.

مقدمه :

گیم میکر در ابتدا به عنوان یک موتور ساده بود ولی تبدیل به موتوری شد که بازی های دوبعدی مدیون این موتور هستند. گیم میکر را نباید دست کم گرفت. شما اگر در سطح حرفه ای گیم میکر را بلد باشید راحت می توانید بازی در حد Stranghold بسازید. بعید نیست بتوانید حتی بازی در حد کماندوز بسازید !!! البته به 1000000 خط برنامه نویسی نیاز هست :1. (26):

سورس چیست ؟

سورس ها در واقع یک فایل آموزشی هستند که در گیم میکر باز می شوند و نشان داده می شود بازی چگونه ساخته شده است. در طول آموزش من سورس های مختلفی براتون می زارم که هم بازی کنید هم یاد بگیرید !!! دمو هایی هم میزارم از بازی ها امیدوارم لذت ببرید

هر وقت آماده شدید بگید من کامل شروع کنم:1. (5)::1. (3):

Quick
23-07-07, 21:31
امادگی نمیخواد داداش شروع کن من خودم اولین مشترری این تایپکم که تا ته آموزشها همش میام!

ممنون

راستی ببین حالا بدن میگم ادامه بده لطفا!

Quick
23-07-07, 21:32
راستی من ورژن 7 دارم میشه کارایی رو که میگی با 7 هم انجا داد؟
در ضمن ببین آدمک تو بازی چطور میشه درست کرد؟
البته احتمالا خودت میگی...
و به چه زبانهای برنامه ریزی احتیاج داریم؟(همین Scripts و...!)
ممنون
میلاد

pc2007
21-10-07, 07:34
من برنامه ي گيم ميكر را تهيه كردم و عضو اين جا هستم و از شما خواستم كه براي راهنمايي به من ايميل بزنيد كه نزديد. لطفا كا ر با اين نرم افزار را در وبلاگ خود توصيح دهيد.متشكرم

addrese e-maile man bardiya_online@yahoo.com ast.baraye rahnamayi e-mail konid

hOjjAt_PcNeTwOrK
21-10-07, 12:26
عزیزم چند تا پیست میدی؟!
قانون اول اینه فارسی بنویسی
سعید هم حدود 5 ماهه نت نیومده و برو سراغ یکی دیگه!
چقدر بده ادم رو سر کار بذارن منم این آموزشو میخواستم ولی...

pc2007
28-10-07, 08:03
من از كيه كه منتظر اين نرم افزار هستم ولي متاسفانه هنوز كسي به من ايميل نداده لطفا اموزش گيم ميكر را براي دانلود در وبتان بگذاريد.ممنون

pc2007
11-11-07, 08:00
بابا لطفا يكي تو اين وبلاگ وا مونده جوابه منو بده الاف كردينا.لطفا به من ايميل بزنيد يا اموزش گيم ميكر را تو اينجا واسه دانلود بزارين.حياتيه جونه هر كي دوست داريد.

pc2007
11-11-07, 08:01
bardiya_online@yahoo.com email bedin.

pc2007
24-11-07, 22:18
من نمیدونم اخه واسه وبلاک مینیویسن ولی کاری باهاش ندارن بابا اموزش گیم میکر نخواستیم.

rezajafari
27-12-07, 15:30
دستتون درد نکه اما باید یک آموزش کامل هم براش بذارید

saeed_ebrahimi
12-01-08, 03:57
سلام
من 3DGAME MAKER همراه با crack اش می خوام اگه دارین بدین:merci:

sAsAn.K
12-01-08, 09:47
saeed_ebrahimi ، فکر می کنم تا حالا حدود 5 بار بهت گفتم که هر پست و هر تاپیک رو سر جای مشخص خودش بزن .
مگه 3DGameMaker نرم افزار نیست ؟! ، پس توی بخش درخواست نرم افزار درخواست بده حتما اونجا کمکت می کنن .

hatef_71
21-09-08, 10:34
سلام بچه ها.من عضو جديد هستم و آموزش اين برنامه رو دارم اما كامل نيست.اگه دوست داريد آپلودش كنم:love::love::love::love::love::love::love::l ove::love::love::love:

Quick
21-09-08, 10:47
سلام hatef_71 جان
ممنون اگه کار راه اندازه لطف کن بزار...

ممنون
میلاد

arbabi1020
13-10-10, 00:42
به سایت من سری بزن با game makerبازی ساختم

Only the registered members can see the link

afsoonjoon
01-02-11, 10:45