PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید surface pro 3

amirpcp30
15-09-15, 11:22
سلام دوستان
بنده این مدل رو مدنظر دارم میخواستم بپرسم برای خرید نیار هست که به نکته ی خاصی دقت کنم؟ در نظرات یکی از سایت ها خوندم که بعضی ها پیکسل سوخته دارند
14 مهر هم سورفیس 4 معرفی میشه میخواستم بپرسم با تجربیات شما از سال های قبل در زمان معرفی ، کاهش قیمت مدل های قبل دارند که صبر کنم و فعلا خرید نکنم؟
با سپاس

amirpcp30
22-09-15, 13:00
سلام دوستان بنده یک تبلت سورفیس پرو 3 خریدارم کردم به صورت کارکرده که به گفته ی فروشنده 26 روز هستش که خریداری شده ، جدا از اینکه ایشون فاکتور رو برای بنده نفرستادند و گفتند از شرکت که ارسال کردند دادند به خودشون بزارن داخل جعبه و قراره پیگیری کنند... ، اما نکته ی جالب این هستش که بنده ساعت های کارکرد رو که نگاه کردم 830 ساعت (34 روز) کارکرده و 270 دفعه روشن شده
اسلیپ هم تست کردم زمانی که اسلیپ میشه زمان کارکردش زیاد نمیشه و به دفعات روشن شدن هم اضافه نمیشه
به نظر خودم با استفاده ی معمول باید حداقل سه ماه کارکرده باشه ، به هر حال خواستم نظر دوستان رو هم بدونم بعد به ایشون گزارش بدم
فقط این هم اضافه کنم که به ویندوز 10 اپدیت شده بود بنده اسلیپ رو در 10 تست کردم ولی فک نمیکنم 8 تفاوتی ایجاد کنه در مدل اسلیپ در بایوس
دوستان نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم
با سپاس

M3RS4D 50062
22-09-15, 15:17
به شخصه خیلی به Surface pro احترام میزارم .. واقعا غولی برا خودش و بی رقیبه ...
ولی قیمتشم خیلی نجومیه ... واقعا کاربریتون انقد حجیم و سنگینه؟

کاربریتون و با بودجه مد نظرتون رو بگین ...

پ.ن ک با توجه به این که تعمیر اینجور دستگاه ها خیلی قیمت فضایی میتونه داشته باشه ... و بدون ساپورتی تو ایران هست ... بهتون توصیه نمیکنم که دست دوم خرید کنید ....

amirpcp30
22-09-15, 19:21
به شخصه خیلی به Surface pro احترام میزارم .. واقعا غولی برا خودش و بی رقیبه ...
ولی قیمتشم خیلی نجومیه ... واقعا کاربریتون انقد حجیم و سنگینه؟

کاربریتون و با بودجه مد نظرتون رو بگین ...

پ.ن ک با توجه به این که تعمیر اینجور دستگاه ها خیلی قیمت فضایی میتونه داشته باشه ... و بدون ساپورتی تو ایران هست ... بهتون توصیه نمیکنم که دست دوم خرید کنید ....
سلام مجدد
ممنون از توجهتون دوست عزیز
کار سنگین رو که با سیستم انجام میدم قدرتی نداره تبلت ، ولی برای بیرون مناسبه از نظر وزن و کارایی
بنده این مورد رو خریدم چون ایشون گفته بودند 19 روزه خریداری شده تا روزی که من خریدم شد 26 روز حالا اومدم میبینم ساعت کاری دستگاه 830 ساعته که میشه 34 روز و 270 دفعه روشن شده اگه روزی 8 ساعت هم کارکرده باشه با این تفاسیر باید حداقل سه ماه کارکرده باشه و ایشون فاکتور هم به بنده ندادند - چون تعداد دفعات رون شدن دستگاه خیلی زیاده به نظر من حداقل باید سه ماه کارکرده باشه
میخواستم نظر دوستان رو بپرسم ببینم ایا بنده اشتباه میکنم یا خیر (که شک میدونم اشتباهی کرده باشم )بعدا به ایشون این مورد رو بگم تا الان چیزی نگفتم
سیکل شارژ باطری هم 60 بود بنده این مورد رو تست کردم اگه قطع و وصل کنم شارژ رو یک سیکل حساب نمیکنه
با سپاس

M3RS4D 50062
22-09-15, 19:50
سلام مجدد
ممنون از توجهتون دوست عزیز
کار سنگین رو که با سیستم انجام میدم قدرتی نداره تبلت ، ولی برای بیرون مناسبه از نظر وزن و کارایی
بنده این مورد رو خریدم چون ایشون گفته بودند 19 روزه خریداری شده تا روزی که من خریدم شد 26 روز حالا اومدم میبینم ساعت کاری دستگاه 830 ساعته که میشه 34 روز و 270 دفعه روشن شده اگه روزی 8 ساعت هم کارکرده باشه با این تفاسیر باید حداقل سه ماه کارکرده باشه و ایشون فاکتور هم به بنده ندادند - چون تعداد دفعات رون شدن دستگاه خیلی زیاده به نظر من حداقل باید سه ماه کارکرده باشه
میخواستم نظر دوستان رو بپرسم ببینم ایا بنده اشتباه میکنم یا خیر (که شک میدونم اشتباهی کرده باشم )بعدا به ایشون این مورد رو بگم تا الان چیزی نگفتم
سیکل شارژ باطری هم 60 بود بنده این مورد رو تست کردم اگه قطع و وصل کنم شارژ رو یک سیکل حساب نمیکنه
با سپاس

میشه از ساعت کاری دستگاه یه شات اسکرین بزارین ؟

بعدم دقیقا حرفتون منطقیه ... ببینید شما دستگاه قوی نیاز ندارین .... ولی surfacce ضعیف ترین مدلش ... i3 - 4gig هست که اینم همچین ضعیف نیست ... میشه ازش به عنوان یه سیستم خونگی نسبتا قوی حساب کرد ... برای کاربری روزمره

شما یه ایپد تهیه کنی که راحت تری ... یا یه تبلت قوی ...

amirpcp30
22-09-15, 20:14
میشه از ساعت کاری دستگاه یه شات اسکرین بزارین ؟

بعدم دقیقا حرفتون منطقیه ... ببینید شما دستگاه قوی نیاز ندارین .... ولی surfacce ضعیف ترین مدلش ... i3 - 4gig هست که اینم همچین ضعیف نیست ... میشه ازش به عنوان یه سیستم خونگی نسبتا قوی حساب کرد ... برای کاربری روزمره

شما یه ایپد تهیه کنی که راحت تری ... یا یه تبلت قوی ...
بله چرا که نه ، خدمت شما
Only the registered members can see the linkمشاوره-خرید-surface-pro-3-a-21-september-2015_10-13-png
جالبه امروز دربشو بستم اسلیپ شد الان روشن کردم دیدم ساعت کاری اضافه شد ولی دقیقا دیروز تست کرده بودم اضافه نمیکرد الان یک برای تست همینکارو کردم ببینم اضافه میشه یا نه (ویرایش : اضافه شد) ، اما حتی اگه اسلیپ هم اضافه بشه تعداد روشن شدن دستگاه یک چیز دیگه رو نشون میده (اسلیپ به عنوان روشن شدن حساب نمیکنه)
بله درسته چون کارکرده دیدم مدل i5/8gb/256 خریداری کردم که برام ظرفیت ذخیره سازیش زیاد هم هست
تبلت ویندوز میخواستم ااگه بخوام از سیستم عاملی مثل اندروید و ios استفاده کنم کلا با گوشی کار میکنم
بازم ممنون
با سپاس