PDA

مشاهده نسخه کامل : ارور اوریجین در بازی فیفا

karbalad
14-09-15, 15:10
سلام
من cd فیفا 15 دارم کرک کرک ورزن 3 رو هم دارم اپدیت و کرک 4 رو هم ریختم ولی باز ارور اوریجین میده اگه خوب کرک شده باشه نباید این ارور بیاد
اگه کسی بتونه کمکم کنه یه دتیا ممنونشم هزار با سعی کردم نشده

amigames
15-09-15, 09:10
تا اونجا که من یادمه کرک این بازی به صورت شبیه ساز بود و توسط 3DM صورت گرفته بود. شما باید یک فایل به اسم Launcher.exe در اونجا داشته باشید. با اون بازی رو باید اجرا کنید. اگه آنتی ویروستون فایل dll. مربوط به کرک 3DM رو پاک نکرده باشه احتمالا نباید مشکلی داشته باشید. لطفا این موارد رو چک کنید.

karbalad
19-09-15, 15:24
فایل
Launcher.exe دارم ولی وقتی اجراش می کنم نمیره تو بازی ارور اوریجین میده

Hessam II
19-09-15, 15:47
بنده هم نسخه ی کامل و ریلودد بازی رو دارم و علی رغم پیگیری های مدام، همین مشکل شما رو دارم و همچنان حل نشده! اما خب دیگر چه فایده که فیفا 16 در حال آمدن است! :1. (26):

karbalad
19-09-15, 15:55
15 یا 16 مهم نیست فقط بتونم بازی کنم ارزو به دل موندم

karbalad
23-09-15, 15:54
سلام من فیفا ر کرک کردم موقع لود شدن دو ساعت طول میکشه بعدم نمیره تو بازی

karbalad
23-09-15, 17:09
کسی میدونه ؟

amigames
24-09-15, 01:32
فایل
Launcher.exe دارم ولی وقتی اجراش می کنم نمیره تو بازی ارور اوریجین میده

مساله لانچر نیست. ممکن هست آنتی ویروس اگه داشته باشید فایل dll مربوطه رو پاک کزده باشه.

سلام من فیفا ر کرک کردم موقع لود شدن دو ساعت طول میکشه بعدم نمیره تو بازی

اگه هنوز از کرک 3dm استفاده می کنید بهتر هست کرک CPY (Only the registered members can see the link) رو دانلود کنید. اگه کرک کار نکر اول آپدیت رو نصب کنید بعدش کرک. (لینک آپدیت (Only the registered members can see the link))

amigames
24-09-15, 01:47
بنده هم نسخه ی کامل و ریلودد بازی رو دارم و علی رغم پیگیری های مدام، همین مشکل شما رو دارم و همچنان حل نشده! اما خب دیگر چه فایده که فیفا 16 در حال آمدن است! :1. (26):

کرک 3dm برای بازی هایی با قفل denuvo به نظر میاد مثل یک شبیه ساز یا یک مقلد عمل می کنه. وابسته یه سیستم (یشتر وابسته به cpu و بعدگرافیک) و ویندوز (ویندور 7 64 بیتی پیشنهاد میشه) برخی یاهاش مشکل دارن. کرک cpy جدید منتشر شده و به نظر میاد مشکلات کرک دیگری رو ندازه.

Hessam II
24-09-15, 07:22
کرک 3dm برای بازی هایی با قفل denuvo به نظر میاد مثل یک شبیه ساز یا یک مقلد عمل می کنه. وابسته یه سیستم (یشتر وابسته به cpu و بعدگرافیک) و ویندوز (ویندور 7 64 بیتی پیشنهاد میشه) برخی یاهاش مشکل دارن. کرک cpy جدید منتشر شده و به نظر میاد مشکلات کرک دیگری رو ندازه.

لینک کرک جدید رو قرار بدید تست کنم.
ویندوز بنده سون 64 بیت هست.

amigames
24-09-15, 10:11
لینک کرک جدید رو قرار بدید تست کنم.
ویندوز بنده سون 64 بیت هست.

لینک دانلود کرک
(Only the registered members can see the link)
گرچه قرار داده بودم لینکش رو از قبل. پست شماره هشت همین تاپیک. من خودم فقط 3dm رو تست کردم و مشکلی نداشتم. الان متاسفانه بازی رو پاک کردم واسه همین نمی تونم این یکی رو خودم تست کنم اما نظرات مثبت هست.

اگه کرک کار نکرد آپدیت بازی رو دانلود کنید بعد کرک رو نصب کنید.

لینک آپدیت (Only the registered members can see the link)

karbalad
24-09-15, 10:58
فکر کنم مشکلم از cpu بود نمی کشید با همین سیستم pes15رو بدون لگ بازی می کنم بعد فیفا اینجوری از کرک cpy استفاده کردم فایل کرک 3dm رو هم پاک نکردم

amigames
24-09-15, 14:04
فکر کنم مشکلم از cpu بود نمی کشید با همین سیستم pes15رو بدون لگ بازی می کنم بعد فیفا اینجوری از کرک cpy استفاده کردم فایل کرک 3dm رو هم پاک نکردم

PES قفلی که روی Fifa هست رو نداره. اگر مطمئن هستید مساله از CPU هست که هیچی در غیر این صورت فایل های مربوط به کرک 3DM رو پاک کنید و آپدیت بازی رو نصب کنید. بعد از اون کرک رو بریزید. (لینک آپدیت (Only the registered members can see the link 855b619321a70006715d%2FFIFA.15.PC.Ultimate.Team.Up date.v1.8.rar.html))

karbalad
28-09-15, 18:54
مطمئن نیستم ولی موقع لود بازی cpu 100% کار می کرد