PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش صفحه ویندوز پس از روشن شدن کیس

resident
07-09-15, 18:38
سلام.
وقتی کیس رو روشن می کنم بوغ سلامت نمیزنه و مانیتور هم روشن نمیشه. چراغ پاور کیس روشن میشه اما ویندوز بالا نمیاد. هیچ صفحه ای روی مانیتور نمیاد.
به نظرتون چه مشکلی پیش اومده؟ چکار کنم؟

AMD>INTEL
07-09-15, 18:48
سلام.
وقتی کیس رو روشن می کنم بوغ سلامت نمیزنه و مانیتور هم روشن نمیشه. چراغ پاور کیس روشن میشه اما ویندوز بالا نمیاد. هیچ صفحه ای روی مانیتور نمیاد.
به نظرتون چه مشکلی پیش اومده؟ چکار کنم؟

گرافیک سیستم رو یکبار جدا کنید و دوباره جا بزنید . جواب ندارد با یک گرافیک دیگه چک کنید

resident
07-09-15, 19:43
گرافیک سیستم رو یکبار جدا کنید و دوباره جا بزنید . جواب ندارد با یک گرافیک دیگه چک کنید

گرافیک رو تازه گرفتم...
ولی چشم این کار رو می کنم

AMD>INTEL
07-09-15, 19:45
گرافیک رو تازه گرفتم...
ولی چشم این کار رو می کنم

تمام اتصالات رو چک کنید . اگر فرچه تمیز دارید اسلات رم و گرافیک رو تمیز کنید . رم رو دوباره جا بزنید . گرافیک رو جدا کنید ببینید بدون گرافیک بوق میزنه یا نه

resident
07-09-15, 20:34
تمام اتصالات رو چک کنید . اگر فرچه تمیز دارید اسلات رم و گرافیک رو تمیز کنید . رم رو دوباره جا بزنید . گرافیک رو جدا کنید ببینید بدون گرافیک بوق میزنه یا نه

بدون گرافیک هم بوق نمیزنه.
رم و گرافیک رو تمیز کردیم اما فایده ای نداشت.

وقتی در کیس رو باز کردم دیدم ، 2-3 ثانیه بعد از اینکه سیستم رو روشن می کنیم، پاور انگار خاموش میشه چون فن ها از کار می افتن.
بعد از حدود 2 ثانیه مجدد پاور شروع به کار می کنه و فن ها هم راه می افتن و دیگه قطع نمیشه. اما باز هم بوق سلامت نمیخوره

AMD>INTEL
07-09-15, 20:37
بدون گرافیک هم بوق نمیزنه.
رم و گرافیک رو تمیز کردیم اما فایده ای نداشت.

وقتی در کیس رو باز کردم دیدم ، 2-3 ثانیه بعد از اینکه سیستم رو روشن می کنیم، پاور انگار خاموش میشه چون فن ها از کار می افتن.
بعد از حدود 2 ثانیه مجدد پاور شروع به کار می کنه و فن ها هم راه می افتن و دیگه قطع نمیشه. اما باز هم بوق سلامت نمیخوره

پاور هم تست کنید . سیستم رو با یک پاور دیگه تست کنید .