PDA

مشاهده نسخه کامل : [ SSA Review ] بررسی ASUS VivoPC: توانمند در درون، زیبا از بیرون

Pami
07-09-15, 13:58
قطار تولید و عرضه مینی پی سی ها شتاب بیشتری نسبت به گذشته گرفته است و اینبار به ایستگاه ایسوس رسیده است. در میان سر و صدای زیاد تولید کنندگان، سرشناس ترین برند تایوان هم بیکار نمانده و تجربیات و دست آوردهای خود را در زمینه مینی پی سی ها با نام ASUS VivoPC معرفی نموده است. با ما همراه باشید تا ببینیم ایسوس چگونه می تواند ما را شگفت زده کند، آیا VivoPC محصولی شایسته تقدیر و تحسین است یا اینکه صرفاً برای بقا در بازار تولید شده است؟

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

برای خواندن ادامه این نقد و بررسی تخصصی به وب سایت "شهر سخت افزار" (Only the registered members can see the link) مراجعه نمایید

rezayousefi69
08-09-15, 15:12
سلام
ممنون میشم بفرمائید مینی پی سی هایی ک معرفی میکنید ، در صورت نیاز از کجا میتونیم تهیه کنیم ؟ چون چند بار شده که سرچ کردم و موفق نشدم این مدل هارو پیدا کنم برای فروش در اینترنت / اگه همین مدل ایسوس رو راهنمایی کنید ممنون میشم یا که اصلا در ایران موجود نیست هنوز !

rezayousefi69
07-10-15, 13:31
مجدد سلام
از کجا تهیه کردن این مینی پی سی رو پیدا کردم . با تشکر از شما ! ک جوابمو ندادید :1. (24):
ولی
حالا باز ی سوال دیگه
ب نظر شما این مینی پی سی برای استفاده ب عنوان کلاینت تو کافی نت مناسبه ؟ یا بهتره ک کیس تهیه کنم ؟ ب نظرم قیمتی هم اگه بخوام با این مشخصات کیس جمع کنم تفاوت چندانی نداره . نظر شما چیه ؟ ممنون میشم نظرتونو بگید

AMD>INTEL
07-10-15, 13:39
مجدد سلام
از کجا تهیه کردن این مینی پی سی رو پیدا کردم . با تشکر از شما ! ک جوابمو ندادید :1. (24):
ولی
حالا باز ی سوال دیگه
ب نظر شما این مینی پی سی برای استفاده ب عنوان کلاینت تو کافی نت مناسبه ؟ یا بهتره ک کیس تهیه کنم ؟ ب نظرم قیمتی هم اگه بخوام با این مشخصات کیس جمع کنم تفاوت چندانی نداره . نظر شما چیه ؟ ممنون میشم نظرتونو بگید

شما سوالات های خودتون رو در انجمن مطرح کنید . این تاپیک فقط جنبه اطلاع رسانی بررسی این محصول هست .