PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی بابت خرید دانگل یو اس بی وای فای

faal
05-09-15, 22:05
همونطور که توی عنوان مطلب هم نوشتم دانگل وای فای لازم دارم که دو تا کار زیر رو بشه باهاش انجام داد:

1-قابلیت send داشته باشه یعنی به عنوان اکسس پوینت هم عمل بکنه.(اینترنت کابلی ADSL رو بشه باهاش به اشتراک گذاشت)

2-به کمک نسخه پی سی نرم افزارهایی مثل زاپیا بشه باهاش فایل ارسال کرد.

این وسیله برای استفاده در منزل نیست بنابراین خواهش میکنم پیشنهاد خرید مودم وای فای و .... داده نشه.

ممنون میشم اگه چند مدل معرفی کنید یا حداقل راهنمایی کنید که توی فروشگاهها یا سایتهای مادر تولید کننده باید دنبال چه اصطلاح هایی بگردم.

david-ebi
05-09-15, 23:38
همونطور که توی عنوان مطلب هم نوشتم دانگل وای فای لازم دارم که دو تا کار زیر رو بشه باهاش انجام داد:

1-قابلیت send داشته باشه یعنی به عنوان اکسس پوینت هم عمل بکنه.(اینترنت کابلی ADSL رو بشه باهاش به اشتراک گذاشت)

2-به کمک نسخه پی سی نرم افزارهایی مثل زاپیا بشه باهاش فایل ارسال کرد.

این وسیله برای استفاده در منزل نیست بنابراین خواهش میکنم پیشنهاد خرید مودم وای فای و .... داده نشه.

ممنون میشم اگه چند مدل معرفی کنید یا حداقل راهنمایی کنید که توی فروشگاهها یا سایتهای مادر تولید کننده باید دنبال چه اصطلاح هایی بگردم.

این لینک رو نگاه کن:

Only the registered members can see the link

faal
08-09-15, 14:57
گیرنده وای فای بالا رو دیدم و به نظرم اون چیزی رو که دنبالشم تا حدی تامین میکنه.(تشکر از david-ebi عزیز) اما امروز یه چیز دیگه دیدم با قیمت حدود 200 تومن که البته کمی گرونه.

کسی در مورد این محصول و گارانتی کنندش چیزی شنیده؟

Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)
واقعا عجیبه که خیلی از خریدارهای دانگل های یو اس بی دنبال همچین قابلیتی هستن اما هم اطلاعات در این مورد کمه و هم سایتهای شرکتهای تولید کننده در مورد این قابلیت توی مشخصات محصول توضیحی نمیدن.