PDA

مشاهده نسخه کامل : خرابی همیشگی هدست ها

iranch
03-09-15, 00:47
درود و سلام
متاسفانه هر چی هدست می خریم، سیم هاش نابود میشه و قطع و وصل میشه و الان هم یک گوشی صدا نمیده
البته هر چی خریدیم زیر 30 تومن بوده
واقعیت گفتم پول بیشتر بدم و باز خراب میشه!! مثل همین..
ایا راهی داره الان این رو درست کنم یا باید نو خرید؟ ایا هزینه بیشتر بدیم امکان خرابی کمتر هست یا فقط کیفیت صدا بالا داره؟
اصولا همین سیم که میره داخل گوشی، اون اتصالش مشکل دار میشه

alireza.kish
03-09-15, 10:57
درود و سلام
متاسفانه هر چی هدست می خریم، سیم هاش نابود میشه و قطع و وصل میشه و الان هم یک گوشی صدا نمیده
البته هر چی خریدیم زیر 30 تومن بوده
واقعیت گفتم پول بیشتر بدم و باز خراب میشه!! مثل همین..
ایا راهی داره الان این رو درست کنم یا باید نو خرید؟ ایا هزینه بیشتر بدیم امکان خرابی کمتر هست یا فقط کیفیت صدا بالا داره؟
اصولا همین سیم که میره داخل گوشی، اون اتصالش مشکل دار میشه
دوست عزیز بقول انگلیسی ها هنوز اینقدر پولدار نشدم که بخوام جنس ارزون بی کیفیت بخرم شما یکبار واسه همیشه هزینه کنید من اکیدا به شما محصولات و هدستهای لاجیتک و پیشنهاد میکنم 5 سال هرروز داره کار میکنه گوش شیطون کر

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

iranch
03-09-15, 11:36
دوست عزیز بقول انگلیسی ها هنوز اینقدر پولدار نشدم که بخوام جنس ارزون بی کیفیت بخرم شما یکبار واسه همیشه هزینه کنید من اکیدا به شما محصولات و هدستهای لاجیتک و پیشنهاد میکنم 5 سال هرروز داره کار میکنه گوش شیطون کر

درود
شما چه مدلی خریدی؟ چقدر هزینه کردید؟
همش سیم هاش داغون میشه.. باید این سری چسب برق بزنم بهش :1. (28):
اگر بی سیم قیمت مناسب گیر میاد، خیلی خوب بود.

AMD>INTEL
03-09-15, 13:20
فرق یک هدست خوب با یک جنس معمولی کیفیت خوب و مقام سیم هدفون و کیفیت مناسب فیش اون میباشد .

iranch
16-09-15, 05:16
فرق یک هدست خوب با یک جنس معمولی کیفیت خوب و مقام سیم هدفون و کیفیت مناسب فیش اون میباشد .

شما که تجربه دارید چه برند هایی در این زمینه حرف اول رو میزنند؟ در قیمت مناسب و کارایی معمولی...از لحاظ جنس منظورم هست.برند هایی مثل logitech,panasonic,sony و ... در بازار موجود هست. بعضا برخی گارانتی دار و برخی گارانتی ندارند
شما مورد خوبی سراغ دارید؟ میشه چند تا مدل معرفی کنید :give_rose:

AMD>INTEL
16-09-15, 09:16
همه چیز برمیگرده به بودجه شما . من خودم برند AKG و سن هایزر رو میپسندم .

iranch
17-09-15, 00:57
همه چیز برمیگرده به بودجه شما . من خودم برند AKG و سن هایزر رو میپسندم .

حدودا 100 تومن

AMD>INTEL
17-09-15, 01:07
حدودا 100 تومن

نزدیکترین گزینه AKG K 321 White
140-149 تومن
----------
Sennheiser MX 475
95ت

iranch
17-09-15, 01:18
نزدیکترین گزینه AKG K 321 White
140-149 تومن
----------
Sennheiser MX 475
95ت

عزیز اینکه مثل هندزرفری گوشی خودم هست. چه فرقی دارد؟

AMD>INTEL
17-09-15, 09:00
عزیز اینکه مثل هندزرفری گوشی خودم هست. چه فرقی دارد؟

پراید و تویوتا هر دوشون ماشین هستند . ولی این کجا و آن کجا .

iranch
17-09-15, 09:29
پراید و تویوتا هر دوشون ماشین هستند . ولی این کجا و آن کجا .

پس فرق بین هندزفری با هدفون در چیست؟!

AMD>INTEL
17-09-15, 09:46
پس فرق بین هندزفری با هدفون در چیست؟!

هندزفری بیشتر برای پاسخگویی تلفن استاده میشه صدای خیلی خوبی ندارند .

iranch
17-09-15, 19:53
هندزفری بیشتر برای پاسخگویی تلفن استاده میشه صدای خیلی خوبی ندارند .

عزیز تو همین مایه 100 تومن چیزی گیر میاد که روی سر قرار بگیره؟ اینها که مثل هندزفری موبایل هستن، یکمی اذیت میکنن در استفاده طولانی

AMD>INTEL
17-09-15, 20:20
عزیز تو همین مایه 100 تومن چیزی گیر میاد که روی سر قرار بگیره؟ اینها که مثل هندزفری موبایل هستن، یکمی اذیت میکنن در استفاده طولانی

Philips SHL1700
92
-------------
Pioneer SE-MJ502 Red
82

M3RS4D 50062
17-09-15, 20:33
اگه این مدل رو پیدا کنید ارزش داره تا 200 تومن هزینه کنید ...
Sound Blaster Tactic3D Fury - Gaming Headsets - Creative Labs (United States) (Only the registered members can see the link)

iranch
18-09-15, 20:58
بسوزه پدر جیب خالی! 2 ماه هست ، هر روز میریم تو سایت ها می چرخیم برای یک هدفون ، آخر هم نمی خریم :lol:

Haswell
18-09-15, 22:09

صحبت ایشون کاملا درسته

بسوزه پدر جیب خالی! 2 ماه هست ، هر روز میریم تو سایت ها می چرخیم برای یک هدفون ، آخر هم نمی خریم :lol:
اصلا هدفون سیمی پیشنهاد نمی کنم و سالهاست از شر این هدفون ها راحتم
دنبال انواع بدون سیم باشین
هم کارایی بالاتری بلحاظ معذب نبودن در یکجا دارند و هم معضلات مختلف وجود سیم برطرف میشه

سه مدل متفاوت هدفون وایرلس وجود داره:
1- بلوتوثی: چه نوع ایرفون و چه نوع هدفون ،سازگار با هر دستگاه دارای بلوتوث بوده و کمترین فضا رو اشغال میکنن چون اکثرا فرستنده ی جاگیر و مخصوص بخود توی جعبشون نیست و فقط یک هدفونه و بس. دارای قیمت بسیار متفاوت.عیبش برد اغلب زیر 10 متر
2 - وایرلس 2.4GHz : برخلاف دو مدل دیگه نوع ارزان ندارند و در بازار کمیابه. در کنار برد بین 20 تا 150 متر، عیبش هم نیاز به یک فرستنده ی اختصاصی خودش هست
3 - FM : بازه ی قیمتی ارزان تا نسبتا گران و بسته به کیفیت دارای برد اسمی از 10 تا 100 متر.برخلاف دو مدل فوق اغلب فاقد میکروفن هستند (بطور کلی میکروفن در هدفونها اغلب بکار نمیاد) . FMها مثل 2.4GHz نیاز به فرستنده ی اختصاصی دارن

بازه ی قیمت زیر 100 ت :
نوع بلوتوثی هدفونهای TSCO TH5304 (Only the registered members can see the link) و TSCO TH5318 (Only the registered members can see the link)
نوع FM مدل SOMIC WL-1500 (Only the registered members can see the link)

iranch
18-09-15, 22:20
ممنون این بلوتوث ش هم روش هست؟ چون میخواهم به کامپیوتر وصل کنم

Haswell
18-09-15, 22:42
دانگل همراه ندارن چون اکثرا برای اتصال به گوشی و لپتاپ و تبلت استفاده میشه که خودشون بلوتوث دارن
دانگل بندانگشتی بلوتوث 4 اصل رو اخیرا از Only the registered members can see the link گرفتم فکر کنم با هزینه ی پست شد 29 ت (دقیق یادم نیست و الانم سایتش باز نمیشه چک کنم) ولی نوع بلوتوث 2 اش خیلی ارزونتره اما پیشنهاد نمیشه

Haswell
19-09-15, 13:33

دانگل همراه ندارن چون اکثرا برای اتصال به گوشی و لپتاپ و تبلت استفاده میشه که خودشون بلوتوث دارن
دانگل بندانگشتی بلوتوث 4 اصل رو اخیرا از digik.ir گرفتم فکر کنم با هزینه ی پست شد 29 ت (دقیق یادم نیست و الانم سایتش باز نمیشه چک کنم) ولی نوع بلوتوث 2 اش خیلی ارزونتره اما پیشنهاد نمیشه
دانگل بلوتوث 4 (Only the registered members can see the linkمبدل-convertor-main/Convertor-usb-مبدل-یو-اس-بی/بلوتوث-ورژن-4.0)
دانگل بلوتوث 3 (Only the registered members can see the linkمبدل-convertor-main/Convertor-usb-مبدل-یو-اس-بی/بلوتوث-ورژن-3?)