PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره وایرلس (نمایش سایت های بازدید شده)

Ghaioom
01-09-15, 23:21
سلام.
میشه فهمید که به مودم وایرلس دوایس هایی که وصل هستن دارن از چه سایت هایی بازدید میکنن؟ فک نکنم بشه؟ مثلا مال گوشی رو.

(((ساسان)))
02-09-15, 00:19
فک کنم بشه رفت از اوپراتور استعلام گرفت!

M3RS4D 50062
02-09-15, 01:23
فک کنم بشه رفت از اوپراتور استعلام گرفت!

:1. (27)::1. (27)::1. (27):

مگه جنگه ؟ اوپراتور=اپراتور ؟؟؟ استعلام ؟!؟!؟!؟ مگه میشه! مگه داریم!!!:lol:

نه عزیز یه سری برنامه هستن .... شما میتونی تعداد دستگاه هایی که وصل هستن به مودم رو مدیریت کنی ... که بتونی لیمیتشون کنی و یا اینکه اینترنی که الان دارن از WiFi رو میگیرن رو ببندی .... و یه سری کارای دیگه که معمول هست ... ولی در مورد اینکه چجوری میشه فهمید دیوایس داره وارد چ سایتی میشه و چ کاری میکنه .... توی گوشی ثبت میشه .... و قاعدتا توی مودم ثبت نمیشه ( توی بخش Log مودم فقط تنظیماتی که توی مودم صورت گرفته ثبت میشه)

بعدم اینکه این مورد رو پیگیری میکنم ... اگه این نرم افزار یا ترفند بود .... همین جا میزارم.

david-ebi
02-09-15, 03:27
مگه جنگه ؟ اوپراتور=اپراتور ؟؟؟ استعلام ؟!؟!؟!؟ مگه میشه! مگه داریم!!!:lol:

جواب جالبی بود:great:واقعا مگه(میشه*داریم).
اگر واقعا دوستان در این زمینه به نتیجه ای رسیدن اطلاع رسانی کنند:11():

SOHR@B
02-09-15, 10:42

و خدا گوگل را آفرید
یکی از بهترین برنامه های مانیتورینگ و محدودکننده و... ایزا (isi) هستش
یه جستجویی بکنید بسیار قوی و مفید هستش

- - - Updated - - -

و خدا گوگل را آفرید

AMD>INTEL
02-09-15, 11:55
Who Is On My WiFi 2.2.0
ویژگی های نرم افزار Who Is On My WiFi :

- رابط کاربری بسیار ساده و آسان

- امکان نظارت بر شبکه وایرلس

- امکان مشاهده کاربران متصل شده به شبکه وایرلس

- امکان جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز برای اتصال به شبکه

- ایمن سازی شبکه وایرلس به وسیله نظارت

- نظارت و کنترل بر مودم و روتر
دریافت (Only the registered members can see the link)

david-ebi
02-09-15, 12:11
و خدا گوگل را آفرید

- - - Updated - - -

و خدا گوگل را آفرید

دوست عزیزم اندر فواید خلقت گوگل که شکی نیست.ولیکن متوجه منظور من نشدید ظاهرا:1. (23):.بنده منظورم این بود اگر دوستان برنامه ای پیدا کردن که با اون مشخص میشد که دیوایسهایی که به وای فای ما متصل هستند الان دارن از چه وبسایتهایی دیدن می کنند حتما اطلاع رسانی کنند و در این زمینه بنده گوگل را گشته ام نیافتم.نگرد که نیست:wink:

SOHR@B
02-09-15, 13:23
دوست عزیزم اندر فواید خلقت گوگل که شکی نیست.ولیکن متوجه منظور من نشدید ظاهرا:1. (23):.بنده منظورم این بود اگر دوستان برنامه ای پیدا کردن که با اون مشخص میشد که دیوایسهایی که به وای فای ما متصل هستند الان دارن از چه وبسایتهایی دیدن می کنند حتما اطلاع رسانی کنند و در این زمینه بنده گوگل را گشته ام نیافتم.نگرد که نیست:wink:

دوست گلم بنده دقیقا متوجه منظور شما بودم که میخواین چک بفرمایید سایتاهیی که دیده شده و حتی پاکت هایی که رد و بدل شده و یه حتی ایملهایی ارسالی و دریافتی اگه کد گذاری نشه باشه و.... هوارتا امکانات دیگه
(تمام موارد فوق رو چون با مدیر ای تی شرکتون دوست هستم آشنا شدم یه مدت هم تو شرکت خودمون با ایزا کنترل میشد) کلا خیلی برنامه خوبی هست

david-ebi
02-09-15, 13:48
دوست گلم بنده دقیقا متوجه منظور شما بودم که میخواین چک بفرمایید سایتاهیی که دیده شده و حتی پاکت هایی که رد و بدل شده و یه حتی ایملهایی ارسالی و دریافتی اگه کد گذاری نشه باشه و.... هوارتا امکانات دیگه
(تمام موارد فوق رو چون با مدیر ای تی شرکتون دوست هستم آشنا شدم یه مدت هم تو شرکت خودمون با ایزا کنترل میشد) کلا خیلی برنامه خوبی هست
با تشکر.یعنی الان واقعا برنامه ای هست که بشه من کاربر خونگی از توی خونه وقتی پای سیستمم نشستم بفهمم بروبچی که الان به وای فای من متصل هستند دارند از چه وبسایتهایی دیدن می کنند؟!!!!
یعنی بدون امکاناتی که isp ها و شرکتهای آی تی دارند من بتونم با یک برنامه ساده از پای سیستم خودم چنین کاری بکنم؟
و یک سوال دیگه هم داشتم.الان یعنی isp من اگر بخواهد می تواند به صورت لحظه ای و یا حتی غیر لحظه ای ببیند که من از چه وبسایتهایی دارم دیدن می کنم؟

SOHR@B
02-09-15, 16:32
با تشکر.یعنی الان واقعا برنامه ای هست که بشه من کاربر خونگی از توی خونه وقتی پای سیستمم نشستم بفهمم بروبچی که الان به وای فای من متصل هستند دارند از چه وبسایتهایی دیدن می کنند؟!!!!
یعنی بدون امکاناتی که isp ها و شرکتهای آی تی دارند من بتونم با یک برنامه ساده از پای سیستم خودم چنین کاری بکنم؟
و یک سوال دیگه هم داشتم.الان یعنی isp من اگر بخواهد می تواند به صورت لحظه ای و یا حتی غیر لحظه ای ببیند که من از چه وبسایتهایی دارم دیدن می کنم؟

دوست عزیز شما با ایزا یه گیت gate درست میکنین مثل ای اس پی که همه پاکتها از اون عبور میکنن و مانیتورینگ میشن
بحث خیلی پیچیده ای اس بحث ف ی ل ت ر ی نگ و مانیتورینگ شما برنامه ایزا رو نصب کنین (آیزا رو دقیقا اسم انگلیسیش رو نمیدونم چی میشه ولی اختصارش میشه isi اگه بازم به نتیجه ای نرسیدین از مدیر ایتیمون میپرسم)
ولی برنامه ای هست که شما خیلی کنترلها رو میتونین انجام بدین فقط چند مورد رو که من دیدم رو حضورتون عرض میکنم
ایجاد محدودیت برای ف ی ل ت یه سری سایتای خاص
ایجاد محدودیت رو فضای مصرفی
ببینید شما وقتی که یه صفحه وب رو باز میکنید یا هر کاری که میکنید یه سری پاکت دیتا رد و بدل میشه که با اونا میشه رد یابی کرد همه چیو یا حتی میشه بازدید کردش(جز اونایی که کد گذاری شدن مثل جی میل که کدهای خیلی قوی داره و نمیشه استفاده کرد)
مدیریت پاکت دیتاها
و......

SOHR@B
02-09-15, 19:21
دوست من براتون رفتم پرشیدم
شما احتیاج به سیستمی دارید که دوتا کارت شبکه داشته باشه (ما سرور داریم ولی شما یه کارت شبکه دیگه رو اسلات نصب مبکنین)
یکی از کارت شبکه هاتون میشه ورودی اینتر نت مثلا یه مودم معمولی و یکی دیگه میشه خروجی از اون خروجی میدین رو اکسس پوینت که تو فضا اینتر نت رو پخش کنه مثل مودم وایرلستون
این اینترنتی که میاد داخل سیستم از تو ایزا رد میشه
شما هر بلایی بخوای میتونی سرش بیاری ببینی که کجا ها رفته چه لاگهایی ثبت کرده کلا هر چی بخوای
ی میتونی محدویت براش تعریف کنی کلا هر کاری
بیشتر برا شبکه ها و... خوبه
ولی شمام خونه میتونی ازش استفاده کنی
یه جور جادو جمبله
بازم سوالی بود بفرمایید

david-ebi
03-09-15, 02:36
شما احتیاج به سیستمی دارید که دوتا کارت شبکه داشته باشه (ما سرور داریم ولی شما یه کارت شبکه دیگه رو اسلات نصب مبکنین)
یکی از کارت شبکه هاتون میشه ورودی اینتر نت مثلا یه مودم معمولی و یکی دیگه میشه خروجی از اون خروجی میدین رو اکسس پوینت که تو فضا اینتر نت رو پخش کنه مثل مودم وایرلستون
شما هر بلایی بخوای میتونی سرش بیاری ببینی که کجا ها رفته چه لاگهایی ثبت کرده کلا هر چی بخوای
یه جور جادو جمبله
بازم سوالی بود بفرمایید

ممنون از پیگیری شما دوست عزیز.اتفاقا من دو تا کارت شبکه دارم روی سیستمم.اما کارت شبکه که فقط ورودی دارد و خروجی ندارد.فقط برخی مودمها دیدم درگاهی به نام wan دارندکه اون هم ورودی هست و هم خروجی و از اون میشه به یک اکسس پوینت وصل کرد و اکسس پوینت هم اینترنت را در فضا پخش می کند.در ضمن اینترنتی که وارد سیستم من داره میشه که جایی نرفته و مستقیما داره از isp میاد.من میخواهم بدونم اینترنتی که الان در فضای خونم پخش شده و چند نفر بهش متصل شدن به چه سایتهایی رفته است.اگر منظورتون رو درست نفهمیدم لطفا بازم توضیح بدید

SOHR@B
03-09-15, 09:08
ممنون از پیگیری شما دوست عزیز.اتفاقا من دو تا کارت شبکه دارم روی سیستمم.اما کارت شبکه که فقط ورودی دارد و خروجی ندارد.فقط برخی مودمها دیدم درگاهی به نام wan دارندکه اون هم ورودی هست و هم خروجی و از اون میشه به یک اکسس پوینت وصل کرد و اکسس پوینت هم اینترنت را در فضا پخش می کند.در ضمن اینترنتی که وارد سیستم من داره میشه که جایی نرفته و مستقیما داره از isp میاد.من میخواهم بدونم اینترنتی که الان در فضای خونم پخش شده و چند نفر بهش متصل شدن به چه سایتهایی رفته است.اگر منظورتون رو درست نفهمیدم لطفا بازم توضیح بدید

:)
دوست من از اون حرفا زدیا اگه خروجی نداره الان شما چه جوری این مطلب رو گذاشتی؟
کارش تبادل اطلاعات هستش
منظورم از وردی خروجی اینه که شما به یه مودم وصل میکنین اینترنت رو میگیرین میارین تو سیستم از ایزا ردش میکنین از اونیکی مودین به اکسس پوینت پخشش میکنین :)

david-ebi
03-09-15, 14:03
:)
دوست من از اون حرفا زدیا اگه خروجی نداره الان شما چه جوری این مطلب رو گذاشتی؟
کارش تبادل اطلاعات هستش
منظورم از وردی خروجی اینه که شما به یه مودم وصل میکنین اینترنت رو میگیرین میارین تو سیستم از ایزا ردش میکنین از اونیکی مودین به اکسس پوینت پخشش میکنین :)

با تشکر از چیزایی که دارم یاد می گیرم.خوب با این روشی که شما میگین اینترنتی که توسط مودم داره در فضا پخش میشه و تو خونه چند نفر بهش متصلند رو چطوری میشه کنترل کرد طوریکه بفهمی افراد متصل الان تو چه سایتی هستند؟آخه اینترنتی که وارد ایزا میشه طبق گفته شما اینترنتی است که از isp اومده.چطور از روی اون میشه فهمید دیوایسهای متصل به مودم من الان در حال مرور چه وبسایتی هستند؟

SOHR@B
03-09-15, 14:08
من فکر کنم نمیتوم منظورم رو به شما برسونم
فدات شم شما اینترنت رو میدی ایزا آیزا برات اون رو پخش میکنه
یعنی یه کت وی درست کردی هری چی از کت وی رد بشه تو میبینی
مودم وایلستون به عنوان اکسس پوینت بعد ایزا قراز میگیره نه قبلش که بخواد به کسی اینتر نت بده
(در کل شما اینترنتون رو میدین آیزا و آیزا براتون پخ میکنه یعنی سیستمتون باید همیشه روشن باشه که آیزا کار بکنه اولم عرض کردم حضروتون ما رو سرور اینا نصبیدیم یا یه سیستم همیشه روشن)

david-ebi
03-09-15, 14:17
من فکر کنم نمیتوم منظورم رو به شما برسونم
فدات شم شما اینترنت رو میدی ایزا آیزا برات اون رو پخش میکنه
یعنی یه کت وی درست کردی هری چی از کت وی رد بشه تو میبینی
مودم وایلستون به عنوان اکسس پوینت بعد ایزا قراز میگیره نه قبلش که بخواد به کسی اینتر نت بده
(در کل شما اینترنتون رو میدین آیزا و آیزا براتون پخ میکنه یعنی سیستمتون باید همیشه روشن باشه که آیزا کار بکنه اولم عرض کردم حضروتون ما رو سرور اینا نصبیدیم یا یه سیستم همیشه روشن)

مرسی.آها حالا روشن شد.:great:پس شما مطمئنید با اینکار وبسایتهایی که داره توسط دیوایسهای متصل به اینترنت ایزا مرور میشه آدرسش برای من هم میاد؟اگر اینطوره این نرم افزار جادویی رو از کجا می تونم دانلود کنم؟:11():

SOHR@B
03-09-15, 16:33
مرسی.آها حالا روشن شد.:great:پس شما مطمئنید با اینکار وبسایتهایی که داره توسط دیوایسهای متصل به اینترنت ایزا مرور میشه آدرسش برای من هم میاد؟اگر اینطوره این نرم افزار جادویی رو از کجا می تونم دانلود کنم؟:11():

اینجا رو یه نگاه بنداز

--vatandownload.com/2010/05/Microsoft-Forefront-Threat-Management-Gateway-2010-Enterprise-x64.php

Ghaioom
03-09-15, 23:18
چقد مخاطب پیدا کرده تاپیکم. اگ میدونستم مخاطب زیاد میاد قبلا میزدم خخخخ (شوخی)

الان که من لپتاپ استفاده میکنم و از مودم وایرلس بهش وصلم توخونه، حالا ایزا رو نصب کنم رو لپتاپ هر کی به مودم وایرلسم وصل بشه میشه فهمید داره چیکارا میکنه پس؟ همین؟

M3RS4D 50062
04-09-15, 03:21
چقد مخاطب پیدا کرده تاپیکم. اگ میدونستم مخاطب زیاد میاد قبلا میزدم خخخخ (شوخی)

الان که من لپتاپ استفاده میکنم و از مودم وایرلس بهش وصلم توخونه، حالا ایزا رو نصب کنم رو لپتاپ هر کی به مودم وایرلسم وصل بشه میشه فهمید داره چیکارا میکنه پس؟ همین؟

دوست خوبم ....
همونطور که گفته بودم براتون سرچ کردم و در اخر سر از سیستم عامل کالی دراوردم (بماند چطوری :Love-ssa~! (1):) ولی کلا رشوی که بشه ازش به وسیله یه سیستم خونگی و یه مودم wifi ,چیزی که شما میخوای رو بدست اورد ... بسیار پیچیده و سخت خواهد بود و مربوط به تست های نفوذ پذیری و امنیت هست ....
و پیرو صحبت دوستمون SOHR@B (Only the registered members can see the link) بهترین روش استفاده از Microsoft Internet Security and Acceleration Server (ISA Server) هست.
Only the registered members can see the link

البته این مورد رو متذکر بشم که این روش فقط روی سیستم عامل سرور اجرا میشه ....
Only the registered members can see the link 6%D8%B5%D8%A8%20%D8%A2%DB%8C%D8%B2%D8%A7%20%D8%B3% D8%B1%D9%88%D8%B1%20%D9%88%20%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB %8C%D9%85%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D8%A2%D9%8 6

پ.ن : خودم الان درحال دانلودش هستم ... اگه روی سیستمم نصب شد و اجرا شد خبرشو میدم (win 8.1 x64)

david-ebi
04-09-15, 16:46
پ.ن : خودم الان درحال دانلودش هستم ... اگه روی سیستمم نصب شد و اجرا شد خبرشو میدم (win 8.1 x64

با تشکر از دوست عزیز m3rs4d 50062 من چون متاسفانه سیستم فسیلی با ویندوز 32 بیت دارم نمی تونم تست کنم.امیدوارم شما بتونی این کار رو بکنی و خبرشو بدی.

M3RS4D 50062
04-09-15, 23:35
با تشکر از دوست عزیز m3rs4d 50062 من چون متاسفانه سیستم فسیلی با ویندوز 32 بیت دارم نمی تونم تست کنم.امیدوارم شما بتونی این کار رو بکنی و خبرشو بدی.

من یه اشتباهی کردم .... و موقع دانلود فایل اشتباه Microsoft.ForeFront.Identity.Manager.2010.R2.SP1 رو دانلود کردم
در صورتی که باید Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise دانلود میکردم ...

امشب میزارم دوباره دانلود بشه...:cry:

doctoramirrezaha
05-09-15, 00:35
یه جور جادو جمبله
بازم سوالی بود بفرمایید
باسلام.امکانش هست که طبق روشی که فرمودید خط تلفن وارد مودم Dialup بشه که روی مادربورد نصب هست و از همون مودم خارج و وارد مودم ADSL بشه و با استفاده نرم افزاری که ذکر شد دستگاه های متصل از طریق Wifi رو کنترل کرد؟ و اینکه اگر امکانش هست آیا افت سرعت بوجود نمیاد؟
البته این رو هم بگم که مودم Dialup بنده فقط ورودی line و خروجی phone داره.