PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیونLED تا سقف یک میلیون و هشتصد هزار تومان

farzad23
01-09-15, 21:56
سلام
از بین چهار برند زیر در انتخاب led کدام برند و مدل بهتر است از لحاظ کیفیت تصویر - کیفیت سخت افزار و نرم افزار -ساخت-و...؟
سامسونگ-پاناسونیک-شارپ-توشیبا؟

AMD>INTEL
01-09-15, 22:01
دوست گرامی ابتدا پیشنهاد میکنم راهنمای خرید شهر سخت افزار را مطالعه کنید .
بهترین تلویزیون های پیشنهادی بر اساس قیمت (مرداد و شهریور 1394) (Only the registered members can see the link)

farzad23
02-09-15, 19:24
دوست گرامی ابتدا پیشنهاد میکنم راهنمای خرید شهر سخت افزار را مطالعه کنید .
بهترین تلویزیون های پیشنهادی بر اساس قیمت (مرداد و شهریور 1394) (Only the registered members can see the link)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
همه مطالبش را مطالعه کردم ولی سوال من چیز دیگه است از این چهار برندی که نام بردم به ترتیب رتبه بندی کدام در تولید led بهتر است ؟

AMD>INTEL
02-09-15, 20:23
شارپ و الجی رو بیشتر قبول دارم . البته زیاد تصمیم گیری از روی برند منطقی نیست . بهتره روی مدل مورد نظر و فیدبک خریداران انتخاب کنی .

M3RS4D 50062
02-09-15, 20:29
----------------------------------------------------------------------------------------------------
همه مطالبش را مطالعه کردم ولی سوال من چیز دیگه است از این چهار برندی که نام بردم به ترتیب رتبه بندی کدام در تولید led بهتر است ؟

عزیز هیچ وقت برند رو با برند مقایسه نکن .... مدل رو با مدل مقایسه کن ....
وقتی که اسم برند میاد وسط .... هم نقطه ضعف ها و قوت های همگی مدل ها سنجیده میشه و همه باهم حساب میشه و در اخر نتیجه گیری میشه (مثلا شاید 4تا مدل بد داشته باشه و 1 مدل خوب .... و در اخر برند رو یه برند نرمال و مطلوب بدونن .... و برای شما که میخوای LED بخری .... باعث میشه اشتباه کنید .... مدل مورد نظر رو و البته با بودجه مدنظرتون رو باهم مقایسه کنید )

مثلا کمپانیه شورلت رو همه کمپانیه ماسل کار حرفه ای میدونن .... ولی توی مدل های کوروت و کامارو توی چندیدن نسل اخرش بشدت دچار افت استقامت بدنه شدن .... ولی دوج که به نسبت شورلت معروف نیست .... هم چلنجرش و هم هلکتش و هم واپرش از عالی کار کردن ... بخصوص توی پرفورمنس و گشتاور ... البته منهای اینکه توی تست تصادف و استقامت بدنه خیلی بهتر از شورلت کار کردن :great:

باز به هر حال تصمیم پای خودتونه .... اگه میخواین برحسب رتبه بندی خرید کنید ....

samsung
panasonic
sharp

به این ترتیب هست .... ولی ممکنه مدلی از پاناسونیک یا شارپ باشه که بهتر از سامسونگ باشه ....
بهتونم توصیه میکنم حتما یه بار هم از نزدیک مدل های مختلف تلویزیون رو حتما توی بازار ببینید ... روی انتخابتون خیلی کمک میکنه....