PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی ضمیمه کردن در فایرفاکس

iranch
01-09-15, 15:28
درود
من اصلا نمیتوانم فایل اپلود کنم. حتی فایل رو انتخاب میکنم اما هیچ دکمه ای نیست تا اپلود کنم.
کاش یک بررسی کنید. :1. (28):

AMD>INTEL
01-09-15, 15:46
از اپلود سنتر شهر سخت افزار استفاده کنید .

M3RS4D 50062
02-09-15, 01:39
درود
من اصلا نمیتوانم فایل اپلود کنم. حتی فایل رو انتخاب میکنم اما هیچ دکمه ای نیست تا اپلود کنم.
کاش یک بررسی کنید. :1. (28):

اپلود سنتر رو من الان چک کردم .... مشکلی نداشت ...
ولی باز الان تست کنید ... اگه مشکل داشتین یه شات ازش بزارین ... تا بررسی کنن.

M A H R A D
02-09-15, 13:06
با سلام.

همونطور که دوستان گفتن برای آپلود عکس‌ها پیشنهاد می‌کنم از آپلودسنتر سایت که آدرسش در نوار بالای صفحه هست استفاده کنید: Welcome to آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار, a free image upload solution. Simply browse, select, and upload! (Only the registered members can see the link)

برای مشکلی که با قسمت آپلود فروم دارید، لطفاً یه اسکرین‌شات با شرح از مشکل‌تون ارسال کنید.

سپاس

iranch
02-09-15, 13:16
الان در حالت که عکس میخواهم به متن اضافه کنم رفتم، و به طور پیش فرض هیچ تغیری رخ نداد و Basic uploader رو زدم ان هم هیچ گزینه ای برای ادد کردن نداشت!
قسمت مدیریت ضمیمه که پائین تاپیک هم هست، در فایرفاکس اخرین ورژن که دارم بسیار ناجور هست. اصلا یک سری دکمه معلوم نیست :1. (28):

Only the registered members can see the link

M3RS4D 50062
02-09-15, 19:55
الان در حالت که عکس میخواهم به متن اضافه کنم رفتم، و به طور پیش فرض هیچ تغیری رخ نداد و Basic uploader رو زدم ان هم هیچ گزینه ای برای ادد کردن نداشت!
قسمت مدیریت ضمیمه که پائین تاپیک هم هست، در فایرفاکس اخرین ورژن که دارم بسیار ناجور هست. اصلا یک سری دکمه معلوم نیست :1. (28):

Only the registered members can see the link

احیانا کش یا کوکی های مرورگرتون رو دستگاری نکردین ؟

یا تنظیمات مرورگر اینترنت اکپلورر ؟؟؟

من هم این مشکل رو داشتم .... توی یاهو نمیتونستم ایمیل بزنم .... یا سایت هارو ناقص لود میکرد و یا بجای هوم پیج ,فقط عکس های توهم توهم لود میشد ....

شما هرچی مرورگر داری .... اپرا - موزیلا - کروم - اینترنت اکسپلورر و ......
تک به تک هرچی History ... Cache .... Cokie داری رو پاک کن .... همه رو ... تک تک مرورگرات .... درست میشه مشکلت .... اینم تست کن که توی بقیه سایت ها هم به مشکل لود هوم پیج مثل من برخوردی یا نه.

iranch
04-09-15, 19:50
من همه کاری کردم..اصلا سایت امکان ضمیمه کردن نمیده..شاید یوزر من مشکل دارد

M3RS4D 50062
04-09-15, 22:22

یه بار کامل موزیلا رو پاک کنید ( به همراه تمام مرورگرها ... حتی IE )
دوباره اقدام به نصب کنید ....

از یه سیستم دیگه هم تست کنید ببینید بازم این مشکل رو دارین یا نه ...

M A H R A D
05-09-15, 14:23

خیر دوست گرامی، کاربری شما مشکلی از این نظر نداره.

به نظر مشکل از سمت شماست. کارهایی که مرصاد عزیز گفت رو انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید.

سپاس

AMD>INTEL
05-09-15, 17:41
مشکل دقیقا از کش مرورگر و کوکی هاست . که میتونید با برنامه ccleaner کاملا پاکسازی کنید .