PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید برای گوشی Huawei ascend p7

amirshahr
30-08-15, 19:13
سلام دوستان می خواهم برای خواهرم گوشی Huawei Ascend P7 رو بخرم اطلاعاتی که ازش در دیجی کالا دیدم به نظرم خوب بود ولی می خوام ببینم نظر کارشناسا چیه ؟ خیلی قدرت سخت افزاری مهم نیست ولی کیفیت دوربین هاش و تصویرش و سادگی استفاده از اون و دوامش
خیلی برام مهمه.
نظره؟

hamed0171
30-08-15, 19:48
گوشی خوبیست اما تو این رنج قیمت انتخاب های بهتری هم دارید
در ضمن کیفیت دوربین و اینها نسبی است

AMD>INTEL
30-08-15, 20:07
سلام دوستان می خواهم برای خواهرم گوشی Huawei Ascend P7 رو بخرم اطلاعاتی که ازش در دیجی کالا دیدم به نظرم خوب بود ولی می خوام ببینم نظر کارشناسا چیه ؟ خیلی قدرت سخت افزاری مهم نیست ولی کیفیت دوربین هاش و تصویرش و سادگی استفاده از اون و دوامش
خیلی برام مهمه.
نظره؟

گوشی خوبی هست . در مجموع انتخاب مناسبی میباشد .

M3RS4D 50062
30-08-15, 22:19
خیلی برام مهمه.
نظره؟
Huawei Honor 6 - H60-L04
این مدل رو از نزدیک باهاش کار کردم ....
گوشیه خیلی خوبیه ....

amirshahr
30-08-15, 23:19
گوشی خوبیست اما تو این رنج قیمت انتخاب های بهتری هم دارید
در ضمن کیفیت دوربین و اینها نسبی است

سلام اگر در همین رنج مدل های بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید تشکر

fateme2580
30-08-15, 23:45
گوشی خیلی خوبیه

فرستاده شده از HUAWEI Y600-U20ِ من با Tapatalk

hamed0171
31-08-15, 08:49
سلام اگر در همین رنج مدل های بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید تشکر
بفرمایید حداکثر بودجه شما برای خرید گوشی چقدر است؟

amirshahr
31-08-15, 13:10
بفرمایید حداکثر بودجه شما برای خرید گوشی چقدر است؟

سلام. حداکثر یه تومن.

AMD>INTEL
31-08-15, 13:23
HTC One mini 2
مشخصات کلی:یک سیم کارته - قطع سیم کارت: سایز نانو (8.8 × 12.3 میلی‌متر) - وزن : 137 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:Qualcomm Snapdragon 400 Chipset - از نوع 32 بیت
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی با سایز 4.5 اینچ و رزولوشن 1280 × 720 | HD دارای تراکم 326 پیکسل بر هر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه‌ داخلی 16 گیگابایت - مقدار رم 1 گیگابایت - پشتیبانی از کارت حافظه‌ی microSD تا حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت
ارتباطات:پشتیبانی از شبکه 2G ، 3G ، 4G - مجهز به GPRS ، EDGE ، Wi-Fi ، بلوتوث ، NFC ، رادیو ، OTG
دوربین:13.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلش LED
صدا:اسپیکر استریو - جک 3.5 میلیمتری صدا
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.4 KitKat - پشتیبانی از زبان فارسی و منوی فارسی - امکاناتی نظیر MMS ، ایمیل ، مرورگر HTML5 ، قابلیت نمایش اسناد مایکروسافت آفیس ، قابلیت نمایش فایل‌های متنی PDF ، برنامه ویرایش عکس ، سرویس‌های گوگل شامل Google Search, Google Maps, Gmail و YouTube ، قابلیت استفاده از سرویس شبکه‌های اجتماعی
سایر مشخصات:باتری از نوع لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 2110 میلی‌آمپر ساعت - اقلام همراه گوشی : دفترچه‌ راهنما ، کابل USB ، شارژر ، هندزفری

hamed0171
31-08-15, 13:37
تو این رنج قیمت گوشی های خوبی می تونید تهیه کنید
من گوشی های زیادی رو تست کردم گوشی خیلی بهش اعتقاد دارم LG G2 هست که حتی از لحاظ باتری از G3 بهتر هست و از همه لحاظ جواب گوی نرم افزار ها وبازی های روز هست
گوشی سونی Z1 هم هست با قیمت ۸۳۵ تومن کیفیت دوربین و صفحه پایین تری از G2 دارد و رنگ ها ی مشکی عمق کمتری در صفحه نمایش دارند یکم مایل به خاکستری هستند
می تونید گوشی z3 کامکت هم بگیرید امکانات خوبی دارد ولی طراحی خوبی ندارد و صفحه کوچک ی دارد مورد پسند من که نشد
بین گوشی های سامسونگ هم گاکسی آلفا و A7 داریم طراحی خوبی دارن اما بنظرم گالکسی آلفا بسیار گوشی خوبی ست و زیبا و با ساپورت خوب به قیمت ۸۸۰ نومن ولی صفحه اش کمی کوچک است
در بین گوشی های HTC هم بهتزین انتخاب E8 هست رنگ مشکی و گلد زیبایی خوبی دارد و مشخصات داخلی مناسب و بروزی داراست قیمت ام اشم در بازار ۱۰۴۵ هست
این گوشی های که خدمت شما عرض کردم خرابی و دشواری کمتری دارد و مخصوصا افت قیمت خوبی داشته است ولی شما می توانید به گوشی های دست ۲ هم نگاهی بندازید

amirshahr
31-08-15, 16:37
تو این رنج قیمت گوشی های خوبی می تونید تهیه کنید
من گوشی های زیادی رو تست کردم گوشی خیلی بهش اعتقاد دارم LG G2 هست که حتی از لحاظ باتری از G3 بهتر هست و از همه لحاظ جواب گوی نرم افزار ها وبازی های روز هست
گوشی سونی Z1 هم هست با قیمت ۸۳۵ تومن کیفیت دوربین و صفحه پایین تری از G2 دارد و رنگ ها ی مشکی عمق کمتری در صفحه نمایش دارند یکم مایل به خاکستری هستند
می تونید گوشی z3 کامکت هم بگیرید امکانات خوبی دارد ولی طراحی خوبی ندارد و صفحه کوچک ی دارد مورد پسند من که نشد
بین گوشی های سامسونگ هم گاکسی آلفا و A7 داریم طراحی خوبی دارن اما بنظرم گالکسی آلفا بسیار گوشی خوبی ست و زیبا و با ساپورت خوب به قیمت ۸۸۰ نومن ولی صفحه اش کمی کوچک است
در بین گوشی های HTC هم بهتزین انتخاب E8 هست رنگ مشکی و گلد زیبایی خوبی دارد و مشخصات داخلی مناسب و بروزی داراست قیمت ام اشم در بازار ۱۰۴۵ هست
این گوشی های که خدمت شما عرض کردم خرابی و دشواری کمتری دارد و مخصوصا افت قیمت خوبی داشته است ولی شما می توانید به گوشی های دست ۲ هم نگاهی بندازید

Lg G2 رو قیمت دارید؟

AMD>INTEL
31-08-15, 17:14
اگر 190 بگذاری روی بودجت میتونی LG G3 16GB بگیری . ولی بازم به نظرم همون هوای که اول مد نظر داشتی گزینه خوبیه .
Huawei Ascend P7 review: the best mid-range phone you've never heard of (Only the registered members can see the link)

hamed0171
31-08-15, 17:16
فک کنم الان چند روز هست که در بازار کم یاب شده و اینکه قیمتش هم بالا رفته الان با گارانتی 1080 هست بدون اشم دقیق قیمت ندارم ولی تا چند وقت پیش 870 بود از طرفی دیجی هم 999 فروش ویژه کرده بود که الان ناموجود شده ....