PDA

مشاهده نسخه کامل : ابزار برطرف سازی بدسکتور هارد دیسک بصورت بوتیبل HDAT2 5.0

AMD>INTEL
28-08-15, 12:26
این برنامه بوتیبل یکی از ابزارهای مناسب برای تشخیص و رفع بدسکتور میباشد . کافیست فایل iso این برنامه رو رایت کنید و سیستم را بوت کنید .
13879
دانلود (Only the registered members can see the link)

mousso
28-08-15, 13:17
این برنامه بوتیبل یکی از ابزارهای مناسب برای تشخیص و رفع بدسکتور میباشد . کافیست فایل iso این برنامه رو رایت کنید و سیستم را بوت کنید .
Only the registered members can see the linkابزار-برطرف-سازی-بدسکتور-هارد-دیسک-بصورت-بوتیبل-hdat2-5-0-a-ii6-jpg

الن برنامه از HDD Regenerator بهتره ؟؟ عایا؟؟
چون من هاردم مشکل بدسکتور داره . شما کدوم رو پیشنهار میدید؟

- - - Updated - - -

Only the registered members can see the linkابزار-برطرف-سازی-بدسکتور-هارد-دیسک-بصورت-بوتیبل-hdat2-5-0-a-ii6-jpg

الن برنامه از HDD Regenerator بهتره ؟؟ عایا؟؟
چون من هاردم مشکل بدسکتور داره . شما کدوم رو پیشنهار میدید؟

AMD>INTEL
28-08-15, 13:18
هر دو خوب هستند . نمیتونم دقیقا بگم کدوم نرم افزار بهتره .

SajjadKhati
28-08-15, 22:03
من یه بار با HDAT2 کار کردم انگار قدرتمندتر از HDD Regenerator بود اما بسیار زمان برتر بود که نمیصرفید
البته اگه درست یادم باشه چون چن سال پیش بود

AMD>INTEL
28-08-15, 22:17
من یه بار با HDAT2 کار کردم انگار قدرتمندتر از HDD Regenerator بود اما بسیار زمان برتر بود که نمیصرفید
البته اگه درست یادم باشه چون چن سال پیش بود

کلا برنامه های بدسکتور گیری زمان بر هستند.

SajjadKhati
07-04-17, 14:59
سلام
آخرین نسخه اش چیه؟
میشه اینو با نرم افزار Rufus توی فلش بوت کرد؟
نسخه 4.9 نرم افزار HDAT2 که توی هایرنتس بوت هست ، ارور میده و بالا نمیاد!

AMD>INTEL
07-04-17, 15:22
سلام
آخرین نسخه اش چیه؟
میشه اینو با نرم افزار Rufus توی فلش بوت کرد؟
نسخه 4.9 نرم افزار HDAT2 که توی هایرنتس بوت هست ، ارور میده و بالا نمیاد!

آخرین نسخه
Only the registered members can see the link

SajjadKhati
07-04-17, 15:39
آخرین نسخه

ممنون
اینو دانلود کردم :
رایت کردم . 4 تا گزینه اومد و هر کدوم رو زدم ، نوشته شد بعضی از درایورهاش لود نشد . تهش چیز خاصی نیومد توی CMD اش که بزنم . فقط منتظر بود من یه دستور بزنم ولی نمیدونم چه دستوری
اصلا هارد رو لیست نکرد و ...
قبلا توی سیستم قدیمی ام تست کردم ، محیطش جور دیگه و بهتر بود
الان باید چی کار کنم؟ راهنمای 5.3 اش جایی نیست؟
یا نرم افزار دیگه ای نیست؟

AMD>INTEL
07-04-17, 16:04
ممنون
اینو دانلود کردم :
رایت کردم . 4 تا گزینه اومد و هر کدوم رو زدم ، نوشته شد بعضی از درایورهاش لود نشد . تهش چیز خاصی نیومد توی CMD اش که بزنم . فقط منتظر بود من یه دستور بزنم ولی نمیدونم چه دستوری
اصلا هارد رو لیست نکرد و ...
قبلا توی سیستم قدیمی ام تست کردم ، محیطش جور دیگه و بهتر بود
الان باید چی کار کنم؟ راهنمای 5.3 اش جایی نیست؟
یا نرم افزار دیگه ای نیست؟

این نشون میده مشکلی هست تو فایل ایزو
این رو تست کن

SajjadKhati
07-04-17, 16:14
این نشون میده مشکلی هست تو فایل ایزو
این رو تست کن

ممنون
خودت این نسخه رو برای سیسیتم های جدید تست کردی؟ آخرین CD مه :Love-ssa~! (1):
توش 2 تا فایل هه. یکی 13 مگ و یکی دیگه 1 مگ که اون 1 مگ هه نوشته lite
اون 13 مگی رو رایت کنم دیگه؟
واسه تنظیمات بایوس و ... نباشه؟! یا من بلد نباشم

SajjadKhati
07-04-17, 17:00
اینم همونه
توی این صفحه :
How to Fix Bad Sectors Using HDAT2 Utility on Bootable USB Flash | HDAT2 Tutorial (Only the registered members can see the link)
در عکس زیر :

اولین گزینه اش بدون درایور هست در صورتی که واسه من اولیش با درایور sata هست و گزینه ی بدون درایور نداره !
گزینه های دیگه مثل اینو :

اصلا برام نداره
توی دستورات هم مثلا طبق تصویر ، مینویسم hdat2 ولی قبول نمیکنه
بنابراین اصلا ادامه گزینه ها یعنی طبق عکس های بعدی ای که در اون صفحه هست را برام نمیاره

AMD>INTEL
07-04-17, 17:00
من با همه کار میکنم . در مورد تنظیمات و نخوه روش کار تو نمیتونم نظر بدم . چون خیلی موارد رو نمیشه ریموتی یاد داد .
در مورد شات هم به حروف کوچک بزرگ حساسه عین خودش تایپ کن .

SajjadKhati
07-04-17, 17:12
من با همه کار میکنم . در مورد تنظیمات و نخوه روش کار تو نمیتونم نظر بدم . چون خیلی موارد رو نمیشه ریموتی یاد داد .

کوچیک هم تایپ کردم

SajjadKhati
07-04-17, 17:33

استاد امید ، الان با ابزار وسترن دیجیتال که لینک دادم دارم کار میکنم . 2 گزینه داره بنام Extended Test که توی توضیحاتش نوشته برای بد سکتور چک میکنه و گزینه ی Erase (که شامل 2 قسمت سریع و آروم هست) و برای پاک کردن اطلاعات .
الان Erase رو انتخاب کنم؟ اگه آره ، این گزینه برای بدسکتور کارایی داره؟ چون هارد ، بدسکتور هم داره

و مهمتر اینکه اصلا این ابزار وسترن دیجیتال بهتره یا نرم افزار HDD Low Level Format ؟

AMD>INTEL
07-04-17, 17:37
استاد امید ، الان با ابزار وسترن دیجیتال که لینک دادم دارم کار میکنم . 2 گزینه داره بنام Extended Test که توی توضیحاتش نوشته برای بد سکتور چک میکنه و گزینه ی Erase (که شامل 2 قسمت سریع و آروم هست) و برای پاک کردن اطلاعات .
الان Erase رو انتخاب کنم؟ اگه آره ، این گزینه برای بدسکتور کارایی داره؟ چون هارد ، بدسکتور هم داره

و مهمتر اینکه اصلا این ابزار وسترن دیجیتال بهتره یا نرم افزار HDD Low Level Format ؟

همون erase و Full

SajjadKhati
07-04-17, 17:40
همون erase و Full

ممنون .
این تیکه چی؟ :
چون فرمت سطح پایین خیلی طول میکشه ، میخوام سعی کنم فقط از یه نرم افزار استفاده کنم

AMD>INTEL
07-04-17, 17:42
ممنون .
این تیکه چی؟ :
چون فرمت سطح پایین خیلی طول میکشه ، میخوام سعی کنم فقط از یه نرم افزار استفاده کنم

این وسترن هم نصف روزی طول میکشه

SajjadKhati
07-04-17, 19:23
این وسترن هم نصف روزی طول میکشه

بعد از این ، با HDD Low Level Format هم فرمت سطح پایین کنم؟

AMD>INTEL
07-04-17, 19:29
نه نیاز نیست . این خودش llf هست .

SajjadKhati
07-04-17, 20:02
ممنون
واسه من جای تعجب هست . وقتی اطلاعات میخواد توی این هارد خونده یا نوشته شه مخصوصا موقع بالا اومدن ویندوز ، خیلی صدای خِر خِر میکنه ولی الان موقع فرمت سطح پایین ، فقط چند سکتور اولش صدای خِر خِر داد و دیگه تا الان چندان صدای خاصی نداد!
---------------
فرمت سطح پایین چجوری هه؟
فرمت سطح پایین این جوریه که تمام سکتورها رو عدد صفر میذاره؟ پس کار فرمت معمولی چجوری هه؟ اشتباه نکنم ، سکتور اول و آخر رو فقط صفر میذاره . درسته؟

AMD>INTEL
07-04-17, 20:07
ممنون
واسه من جای تعجب هست . وقتی اطلاعات میخواد توی این هارد خونده یا نوشته شه مخصوصا موقع بالا اومدن ویندوز ، خیلی صدای خِر خِر میکنه ولی الان موقع فرمت سطح پایین ، فقط چند سکتور اولش صدای خِر خِر داد و دیگه تا الان چندان صدای خاصی نداد!
---------------
فرمت سطح پایین چجوری هه؟
فرمت سطح پایین این جوریه که تمام سکتورها رو عدد صفر میذاره؟ پس کار فرمت معمولی چجوری هه؟ اشتباه نکنم ، سکتور اول و آخر رو فقط صفر میذاره . درسته؟

بله صفر میکنه . فرمت عادی فقط اطلاعات پاک میشه

SajjadKhati
07-04-17, 21:09
برای چک کردن ، اول فرمت عادی کنم بعد با نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro هم برای ویک سکتور و هم برای بدسکتور چک کنم؟

AMD>INTEL
07-04-17, 21:24
برای چک کردن ، اول فرمت عادی کنم بعد با نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro هم برای ویک سکتور و هم برای بدسکتور چک کنم؟

نه فقط با hd senitel چک کن

SajjadKhati
07-04-17, 21:45
نه فقط با hd senitel چک کن

ممنون
نه چیه؟ :Love-ssa~! (1):
Hard Disk Sentinel Pro همون hd senitel هه دیگه؟
یعنی فرمت عادی نکنم؟

AMD>INTEL
07-04-17, 22:16
بله مخفف مینویسم . :1. (23):

SajjadKhati
07-04-17, 23:10
تموم شد
حالا در sd senitel گزینه ی Surface To Test رو بزنم دیگه؟ توی قسمت test type اش هم گزینه ی Write + read test (all data will be remove) رو انتخاب کنم دیگه؟
درسته؟

AMD>INTEL
07-04-17, 23:14
تموم شد
حالا در sd senitel گزینه ی Surface To Test رو بزنم دیگه؟ توی قسمت test type اش هم گزینه ی Write + read test (all data will be remove) رو انتخاب کنم دیگه؟
درسته؟

شات اسکرین از قسمت Overview

SajjadKhati
07-04-17, 23:27
شات اسکرین از قسمت Overview

قبل از فرمت سلامتی شو نوشته بود 98 درصد و 4 تا ویک سکتور زده بود (البته بد سکتور رو بعد از surface scan پیدا کرده بود) ولی بعد از فرمت زده 100 در 100
پیوست کردم
الان برای اطمینان surface scan هم کنم ها ؟؟
-----------
میگم این نرم افزار برای ssd ها نیست؟ اطلاعات ssd رو انگار غلط نشون میده . سطح سلامتی ssd مو زده 93 درصد ولی کاملا سالمه !!

AMD>INTEL
07-04-17, 23:41
قبل از فرمت سلامتی شو نوشته بود 98 درصد و 4 تا ویک سکتور زده بود (البته بد سکتور رو بعد از surface scan پیدا کرده بود) ولی بعد از فرمت زده 100 در 100
پیوست کردم
الان برای اطمینان surface scan هم کنم ها ؟؟
-----------
میگم این نرم افزار برای ssd ها نیست؟ اطلاعات ssd رو انگار غلط نشون میده . سطح سلامتی ssd مو زده 93 درصد ولی کاملا سالمه !!

الان این هارد اوکی هست .
ssd هم بعد از مدتی کار .هر چقدر read -write بالا بره . سلامتش را کمتر نشون میده . دفعات نوشتن روی چیپ های حافظه ssd زمان و مقدار مشخصی داره .

SajjadKhati
07-04-17, 23:47
الان این هارد اوکی هست .
ssd هم بعد از مدتی کار .هر چقدر read -write بالا بره . سلامتش را کمتر نشون میده . دفعات نوشتن روی چیپ های حافظه ssd زمان و مقدار مشخصی داره .

واقعا ممنون استاد امید بابت کمک هایی که کردی :give_rose:
الان برای اطمینان خاطر surface scan کنم . درسته؟

AMD>INTEL
08-04-17, 00:30
واقعا ممنون استاد امید بابت کمک هایی که کردی :give_rose:
الان برای اطمینان خاطر surface scan کنم . درسته؟

نیازی نیست . از نظر من

SajjadKhati
08-04-17, 11:05
سلام
استاد امید ، surface scan با حالت Read Test زدم و با کمال تعجب به 20 درصد آخر که رسید ، اون طور که نرم افزار نشون میداد ، خیلی بدسکتور داشت جوری که دیگه گیر کرد و جلو نرفت ! قبل از فرمت سطح پایین ، به همین روش که اسکن کردم (همه را نه ولی حدود 50 درصد رو هم با این نرم افزار و هم با HDD Regeneraor تست کردم) ، توی هر دو ، وقتی به حدودا 10 یا 20 درصد از هارد رسید ، هر دو نشون دادن که بدسکتور داره ولی بعد از فرمت ، در 10 یا 20 درصد از هارد رو نشون داد که سالمه (بازم هر دو)
الان با HDD Regeneraor دارم چک میکنم ، تقریبا تا 70 درصد رفت و بجز سکتور اول رو که براش تاخیر زده هه (ولی نرم افزار Hard Disk Sentinel چیزی درباره ی تاخیر نگفت و نشون نداد) ، تا اینجای کار سالم نشون میده (حالا اینم تا 80 یا 90 درصد بره ببینم اون قسمت ها رو چجوری میگه هست)

SajjadKhati
08-04-17, 12:57
سلام
استاد امید ، HDD Regenerator هم توی 96 درصد که میره ، مثل همون نرم افزار بدسکتورهای بسیار زیادی رو نشون میده (بالای 200 و خردی تا الان پیدا کرد) . ضمن اینکه سکتور اول رو هم یه دونه تاخیر نشون میده
چی کار کنم به نظرت؟
همین HDD Regenerator تا آخر اسکن کنه و بدسکتورگیری کنه یا این قسمت ها را پارتیشن بندی نکنم یا اینکه با نرم افزار HDD Low Level Format فرمت سطح پایین کنم یا همه ی این کارا یا پیشنهاد دیگه ای؟!

AMD>INTEL
08-04-17, 13:07
سلام
استاد امید ، HDD Regenerator هم توی 96 درصد که میره ، مثل همون نرم افزار بدسکتورهای بسیار زیادی رو نشون میده (بالای 200 و خردی تا الان پیدا کرد) . ضمن اینکه سکتور اول رو هم یه دونه تاخیر نشون میده
چی کار کنم به نظرت؟
همین HDD Regenerator تا آخر اسکن کنه و بدسکتورگیری کنه یا این قسمت ها را پارتیشن بندی نکنم یا اینکه با نرم افزار HDD Low Level Format فرمت سطح پایین کنم یا همه ی این کارا یا پیشنهاد دیگه ای؟!

با همین برنامه HDD Regenerator ببین چندتاش ریکاور میشه

SajjadKhati
08-04-17, 13:37
با همین برنامه HDD Regenerator ببین چندتاش ریکاور میشه

فکر کنم از 96 درصد به بدش کلا خرابه یا خیلی اش خرابه . تا الان 800 و خردی بد سکتور پیدا کرده یعنی 400 و خردی کیلوبایتش تا الان خراب هه و همین قدرش نیم ساعت طول کشید . چقدر دیگه خراب باشه نمیدونم ولی احتمالا تا چند مگ باید بره که این جوری چند روز شاید برای بدسکتور گیری طول بکشه
با HDD Low Level Format فرمت سطح پایین کنم ، این بد سکتورها درست نمیشن . درسته؟ با Hdd Regenerator هم که خیلی طول میکشه
بهتر نیست اون قسمت ها را نادیدن و unpartition کنم؟
برای سکتور اول هم که تاخیر داره ، بهترین کار unpartition کردنه یا فرمت سطح پایین؟

SajjadKhati
08-04-17, 21:34
استاد امید ، با نرم افزار HDD Low Level Format هم دوباره فرمت سطح پایین کردم و الان با HDD Regenerator که اون تیکه ای که قبلا بد سکتور داشت رو دارم چک میکنم و تا الان نشون میده که سالم هه
نمیدونم بخاطر 2 بار فرمت سطح پایین هست یا بخاطر قدرت بیشتر HDD Low Level Format هه که خوب شد!

میگم HDD Regenerator و Hard Disk Sentinel که تا حالا یه اطلاعات رو نشون میدادن ولی لازمه که علاوه بر HDD Regenerator که در حال تست کردن قسمت های خراب قبل از فرمت هست ، با Hard Disk Sentinel هم تست کنم؟

AMD>INTEL
08-04-17, 21:36
استاد امید ، با نرم افزار HDD Low Level Format هم دوباره فرمت سطح پایین کردم و الان با HDD Regenerator که اون تیکه ای که قبلا بد سکتور داشت رو دارم چک میکنم و تا الان نشون میده که سالم هه
نمیدونم بخاطر 2 بار فرمت سطح پایین هست یا بخاطر قدرت بیشتر HDD Low Level Format هه که خوب شد!

میگم HDD Regenerator و Hard Disk Sentinel که تا حالا یه اطلاعات رو نشون میدادن ولی لازمه که علاوه بر HDD Regenerator که در حال تست کردن قسمت های خراب قبل از فرمت هست ، با Hard Disk Sentinel هم تست کنم؟

همون با Sentinel تست کن . مشخص میکنه . بد سکتور غیر فیزکال را برطرف میکنه

SajjadKhati
09-04-17, 00:58
همون با Sentinel تست کن . مشخص میکنه . بد سکتور غیر فیزکال را برطرف میکنه

ممنون
این Hard Disk Sentinel چرا این جوریه؟! من بعد از فرمت با HDD Low Level Format ، وقتی با HDD Regenerator اسکن کردم ، اون بد سکتورها رو گفت از بین رفت . حالا وقتی Hard Disk Sentinel رو فقط باز کردم ، سلامتی هارد رو میزنه 61 درصد و میگه 27 تا بدسکتور وجود داره!!!!
اصلا اسکن نکردم هنوز باهاش
حرف کدومو باور کنیم؟!

AMD>INTEL
09-04-17, 01:01
ممنون
این Hard Disk Sentinel چرا این جوریه؟! من بعد از فرمت با HDD Low Level Format ، وقتی با HDD Regenerator اسکن کردم ، اون بد سکتورها رو گفت از بین رفت . حالا وقتی Hard Disk Sentinel رو فقط باز کردم ، سلامتی هارد رو میزنه 61 درصد و میگه 27 تا بدسکتور وجود داره!!!!
اصلا اسکن نکردم هنوز باهاش
حرف کدومو باور کنیم؟!

با hdtune هم چک کن .

SajjadKhati
09-04-17, 01:06
با hdtune هم چک کن .

الان با همین Hard Disk Sentinel گذاشتم در قسمت surface test در حالت read+write تست کنه
ببینم چی جواب میگیرم . البته تا فردا صبح طول میکشه:Love-ssa~! (1):
ممنون

EHSANRF
09-04-17, 03:18
درود

دوست عزیز به احتمال زیاد شما توی چرخه کار نرم افزار خلل ایجاد میکنید

ببینید این نرم افزارها بدسکتورها رو مارک میکنن تا مشکلی برای شما پیش نیارن (البته به ندرت)، بعد شما میاین بعد از کار با این نرم افزار مجددا مثلا LLF میکنید، خب معلومه که دوباره این زخم سر باز میکنه.
باید وقتی با همون نرم افزاری که دوست عزیزمون AMD>INTEL معرفی کردن (HDAT) کار میکردین و وقتی کارتون تموم شد و با اون یکی نرم افزار (Hard Disk Sentinel) تست موفق بود و سلامت هارد رو نشون میداد دیگه باهاش ورنمیرفتین

البته این متن رو صرفا با دیدن چندپست از جنابعالی توی این تاپیک نوشتم و صددرصد نمیشه بهش استناد کرد.

موفق باشید

SajjadKhati
09-04-17, 11:25
الان تمام شد و این گزارشش که پیوست کردم
طبق جواب خودش ، هارد مثل تست HDD Regenerator کاملا سالمه !! فقط اون قسمتی که نوشته 6 new reallocated sector found رو نفهمیدم چی میگه. منظورش این نیست که مشکلی وجود داره ؟ هست؟
فقط در طول این 10 ساعت تست ، هر چی میرفت ، سرعت میومد پایین . (عکس دومی) بخاطر طولانی بودن هه؟ تا نصفه ی اول ، داشت تست نوشتن انجام میشد (که وسط ها یعنی زمان تموم شدن تست نوشتن ، سرعت 110 مگ بود) و آخراش که سرعت تا 68 مگ رسید ولی از صدای خرخر و ... که قبل از دو فرمت سطح پایین این مشکل رو داشت ، خبری نبود
فقط نمیدونم تست نوشتن رو چجوری باید لود کنم و ببینم . چون موقع تست نوشتن ، خواب بودم

درود

دوست عزیز به احتمال زیاد شما توی چرخه کار نرم افزار خلل ایجاد میکنید

ببینید این نرم افزارها بدسکتورها رو مارک میکنن تا مشکلی برای شما پیش نیارن (البته به ندرت)، بعد شما میاین بعد از کار با این نرم افزار مجددا مثلا LLF میکنید، خب معلومه که دوباره این زخم سر باز میکنه.
باید وقتی با همون نرم افزاری که دوست عزیزمون AMD>INTEL معرفی کردن (HDAT) کار میکردین و وقتی کارتون تموم شد و با اون یکی نرم افزار (Hard Disk Sentinel) تست موفق بود و سلامت هارد رو نشون میداد دیگه باهاش ورنمیرفتین

البته این متن رو صرفا با دیدن چندپست از جنابعالی توی این تاپیک نوشتم و صددرصد نمیشه بهش استناد کرد.

موفق باشید

سلام
ممنون دوست عزیز
همونطور که در بالا توضیح داده شد ، خود همین نرم افزار هم توی surface test اش گزارش میده همه چی درسته ولی تست نکرده همون اول نمیدونم چرا میگه سلامتی اش 54 درصده!!
HDAT2 هم که گفتم . برام جواب نداد و گزینه هاش متفاوت بود

SajjadKhati
09-04-17, 11:42
میگم توی Hard Disk Sentinel ، در منوی Disk اش ، چندین تست مختلف وجود داره
فرق شون چیه و کدوم تست بهتره؟ من surface test رو انتخاب کرده بودم
تانا
البته موقع تست های دیگه مثل Seek Test یه کم صدای خرخر میداد ولی نه مثل اول . اینم جواب تست Seek Test بصورت quick (من که نمیدونم این چه تستی هه و جواب نمودارهاش خوبه یا بد)
چرا موقع تست surface test صدای خرخر نمیده ولی موقع تست Seek Test این صدا رو میده؟! یا مثلا موقع اسکن با HDD Regenerator هم صدا نمیده

SajjadKhati
09-04-17, 17:16
ممنون از هر دو :give_rose:
میگم من الان ویندوز توش نصب کردم ، هر چند موقع بالا اومدن یه کم صدای بیشتر از هاردهای عادی میده ولی به نسبت قبلش بهتر شده
ویندوز 10 شصت و چهار بیتی (بدون برنامه) رو 37 ثانیه بالا میاره . هاردهای عادی حدود 30 ثانیه هستن دیگه؟
الان خوبه یا کار دیگه ای لازمه کنم؟ چون بعد از ریختن اطلاعات توش ، دوباره کار نیوفته منو

AMD>INTEL
09-04-17, 17:51
ممنون از هر دو :give_rose:
میگم من الان ویندوز توش نصب کردم ، هر چند موقع بالا اومدن یه کم صدای بیشتر از هاردهای عادی میده ولی به نسبت قبلش بهتر شده
ویندوز 10 شصت و چهار بیتی (بدون برنامه) رو 37 ثانیه بالا میاره . هاردهای عادی حدود 30 ثانیه هستن دیگه؟
الان خوبه یا کار دیگه ای لازمه کنم؟ چون بعد از ریختن اطلاعات توش ، دوباره کار نیوفته منو

کار خاصی نمیخواد . به هر حال باید این هارد را مرتب مونیتور کنی .

haj_farbod
03-12-18, 23:07
دقیقا باید کدوم یکی از این فایل ها رو دانلود کرد و چجوری بوت میشه ؟

من همه رو تست کردم ، یا روش های معمولی بوت کردنشون جواب نمیده و اجرا نمیشن