PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپ تاپ مهندسی / بوجه تا 3.5 میلیون

Anathema_mmbt
28-08-15, 09:35
با سلام؛
من دانشجوی IT هستم و برای ارشد لپ تاپ میخواهم بگیرم؛ اهل بازی نیستم و ولی فیلم دیدن و صفحه نمایش خوب برام مهم هست. پردازنده هم دوست دارم سراغ i7 نسل هزول ها برم؛ تنها موضوعی که ذهنم رو درگیر کرده چون به فضای زیادی برای هارد نیاز ندارم میخوام برم سراغ ssd ها؛ اما کمی بین مدل ها و مزایا و معایب عملی هر کدوم تردید دارم خودم نظرم بر Asus G56JK-A هست اما نداشتن SSD پیش فرض یکم علاقم رو بهش کم کرده؛ دوستان نظر خاصی دارند؟ رو داشتن پورت VGA برای لپ تاپ هم اصرار دارم.
با تشکر

AMD>INTEL
28-08-15, 09:50
ASUS N551JQ - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.5 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 24 گیگابایت حافظه SSD
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 845M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

M3RS4D 50062
28-08-15, 11:29
با سلام؛
من دانشجوی IT هستم و برای ارشد لپ تاپ میخواهم بگیرم؛ اهل بازی نیستم و ولی فیلم دیدن و صفحه نمایش خوب برام مهم هست. پردازنده هم دوست دارم سراغ i7 نسل هزول ها برم؛ تنها موضوعی که ذهنم رو درگیر کرده چون به فضای زیادی برای هارد نیاز ندارم میخوام برم سراغ ssd ها؛ اما کمی بین مدل ها و مزایا و معایب عملی هر کدوم تردید دارم خودم نظرم بر Asus G56JK-A هست اما نداشتن SSD پیش فرض یکم علاقم رو بهش کم کرده؛ دوستان نظر خاصی دارند؟ رو داشتن پورت VGA برای لپ تاپ هم اصرار دارم.
با تشکر

Asus G56JK-A رو تهیه کنید .... یه ssd سامسونگ هم بزارید بجای هارد یا از hdd caddy استفاده کنید که بجای DVD از SSD استفاده کنید.