PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل تو بازی blood money

ali hosein
25-08-15, 13:38
سلام دوستان
تو بازی blood money تو مرحله 7یا 6 اونجایی که باید بالای ساختمان بمب گذاری کنید وقتی میخوام بمب را نصب کنم Eرا که میزنم بازی خارج میشه و close program میزنه مشکل از چیه؟؟

ali hosein
25-08-15, 16:57
از دوستان کسی نیست بتونه جواب بده
منتظرما!!

M3RS4D 50062
25-08-15, 20:16
باید منتظر بمونید که ادمین بخش بازی بیان .....

:give_rose:

amigames
26-08-15, 09:33
سلام عزیز. بازی ای که میگی خیلی قدیمی هست برای همین حافظه یاری نمی کنه اما بر اساس جستجویی که کردم موارد زیر رو پیشنهاد می کنم:

1) اگه در این مرحله ای که هستی امکان رد کردن مرحله بدون نصب بمب وجود داره این راه رو امتحان کن
2) از سیوهای آماده استفاده کن و در صورت امکان مرحله بعدی رو load کن. (لینک دانلود (Only the registered members can see the link 79&no_html=1))

راه های دیگه ای هم به احتمال وجود داره اما دردسرشون احتمالا بیشتره.

ali hosein
26-08-15, 09:39
ممنون روش اولی امکان پذیر نیست از روش دومی استفاده میکنم
مرسی:give_rose:

ali hosein
26-08-15, 10:01
دوست عزیز سیو بازی را کجا بریزم!!

amigames
26-08-15, 10:24
دوست عزیز سیو بازی را کجا بریزم!!

به احتمال در My Documents\Hitman Blood Money

اگه اونجا نبود با استفاده از نام فایل ها یا فولدر موجود در سیوی که دانلود کردید می تونید به دنبال محلی که سیو های خودتون قرار داره بگردید چون معمولا نام های یکسانی باید داشته باشن. کافی هست که نام یکی از فایل های مناسب رو انتخاب کنید (مثلا SaveGame#1.data) و به جستجوی خودکار این نام در هاردتون بپردازید.(اگه ویندوزتون 7 هست در بالای my computer در Search Computer نام SaveGame#1.data رو وارد کنید و اگر موردی پیدا شد روی اون راست کلیک کنید و گزینه Open file Location رو انتخاب کنید تا جای سیو براتون نمایان بشه) اگه باز هم پیدا نکردید به احتمال وابسته به کرکتون جاهای خاصی برای جستجو هست که در صورت نیاز بگید تا راهنمایی کنم.

ali hosein
26-08-15, 10:31
ممنون
دوست عزیز پیدا کردم سیو بازی را ریختم ولی هیچ اتفاقی تو بازی نیافتاد بقیه مراحل باز نشدند!!:1. (28):

amigames
26-08-15, 11:04
ممنون
دوست عزیز پیدا کردم سیو بازی را ریختم ولی هیچ اتفاقی تو بازی نیافتاد بقیه مراحل باز نشدند!!:1. (28):

یعنی سیو کار نکرده یا اینکه گزینه ای برای انتخاب مراحل وجود نداره؟

من الان شروع به دانلود نسخه کم حجم بازی کردم تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم. فعلا یک سیو دیگه هست اونم امتحان کنید (لینک دانلود سیو دیگر (Only the registered members can see the link 5b&no_html=1))

ali hosein
26-08-15, 11:25
یعنی سیو کار نکرده یا اینکه گزینه ای برای انتخاب مراحل وجود نداره؟

من الان شروع به دانلود نسخه کم حجم بازی کردم تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم. فعلا یک سیو دیگه هست اونم امتحان کنید (لینک دانلود سیو دیگر (Only the registered members can see the link 5b&no_html=1))

ممنون ببخشید که تو زحمت افتادین:give_rose:
سیو نه مراحل جدید بازی نشده فقط جای کیبورد ها عوض شد مثلا eرا برای باز کردن در بود حالا تغییر کرده بود ...
این سیوی که لطف کردین گذاشتید من امتحان میکنم بهتون میگم

ali hosein
26-08-15, 11:35
دوست عزیز این یکی فک کنم جواب داد چون نام که خودم گذاشته بودم تو load بازی تغییر کرده بوده ولی هر چی روش کلیک میکنم میکه load filed بعد کانکشنا که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!:1. (12):

amigames
26-08-15, 12:11
دوست عزیز این یکی فک کنم جواب داد چون نام که خودم گذاشته بودم تو load بازی تغییر کرده بوده ولی هر چی روش کلیک میکنم میکه load filed بعد کانکشنا که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!:1. (12):

ممکن است نسخه سیو با نسخه بازی شما فرق داشته باشه اما مطمئن نیستم. یک نکته رو مد نظر داشته باشید. از اونجایی که هنوز خود بازی رو دوباره نصب ندارم نمی تونم فعلا راهنمایی دقیق بکنم چون نام کامل پوشه ها و گزینه های موجود در بازی جلوی روم نیستن. (اگه از این موارد عکس بگیرید بهتر می تونم راهنمایی کنم) اما اگه سیو های خودتون به طور خودکار در پوشه ای با نام کاربری خودتون از قبل قرار داده شده اند بهتر است سیو های دانلودی رو در همون فولدر قرار ندید. یعنی مثلا برای سیو دانلودی دوم فولدر CHIKU که دانلود کردید (در سیو دوم که دانلود کردید) رو در My Document/Hitman Blood Money کپی کنید.

فعلا این نسخه کم حجمی که دانلود کردم به نظر میاد مشکل داره و شاید مجبور شم نسخه کامل رو دانلود کنم که طول میکشه به احتمال شب بتونم دانلود کنم. همونطور که گفتم اگه یه عکس از ارور و صفحه مورد نظر بگیرید راحت تر می تونم کمک کنم. همچنین می تونید سیو های دیگه ای رو هم امتحان کنید. (لینک سیو های دیگر) (Only the registered members can see the link). در این لینک سیو برای تک تک مراحل وجود داره و کافی هست فولدر John رو در فولدر My Documents/ Hitman Blood Money قرار بدید. (فقط دقت داشته باشید این سایت یکم به نظر شلوغ میاد و برای همین یکم در این صورت باید صبر کنید تا بعد از انتخاب سیو مورد نظرتون گزینه دانلود ظاهر بشه)

ali hosein
26-08-15, 12:20
ممکن است نسخه سیو با نسخه بازی شما فرق داشته باشه اما مطمئن نیستم. یک نکته رو مد نظر داشته باشید. از اونجایی که هنوز خود بازی رو دوباره نصب ندارم نمی تونم فعلا راهنمایی دقیق بکنم چون نام کامل پوشه ها و گزینه های موجود در بازی جلوی روم نیستن. (اگه از این موارد عکس بگیرید بهتر می تونم راهنمایی کنم) اما اگه سیو های خودتون به طور خودکار در پوشه ای با نام کاربری خودتون از قبل قرار داده شده اند بهتر است سیو های دانلودی رو در همون فولدر قرار ندید. یعنی مثلا برای سیو دانلودی دوم فولدر CHIKU که دانلود کردید (در سیو دوم که دانلود کردید) رو در My Document/Hitman Blood Money کپی کنید.

فعلا این نسخه کم حجمی که دانلود کردم به نظر میاد مشکل داره و شاید مجبور شم نسخه کامل رو دانلود کنم که طول میکشه به احتمال شب بتونم دانلود کنم. همونطور که گفتم اگه یه عکس از ارور و صفحه مورد نظر بگیرید راحت تر می تونم کمک کنم. همچنین می تونید سیو های دیگه ای رو هم امتحان کنید. (لینک سیو های دیگر) (Only the registered members can see the link). در این لینک سیو برای تک تک مراحل وجود داره و کافی هست فولدر John رو در فولدر My Documents/ Hitman Blood Money قرار بدید. (فقط دقت داشته باشید این سایت یکم به نظر شلوغ میاد و برای همین یکم در این صورت باید صبر کنید تا بعد از انتخاب سیو مورد نظرتون گزینه دانلود ظاهر بشه)
بازم ممنون شرمنده ام:give_rose:
حالا این یکی را امتحان کنم..

ali hosein
26-08-15, 12:40
بازم همون اخطار را میده13872

amigames
26-08-15, 19:36
خب عزیز من تست رو انجام دادم برای من مشکلی نداشت. فولدر John رو از آخرین لینک سیوی که دادم در Documents\Hitman Blood Money\Profiles کپی کردم و در داخل بازی از Profile خودم خارج شدم و Profile دیگر رو که نامش john بود Load کردم و بعد امکان انتخاب مراحل رو داشتم.

نسخه ای که من دانلود کردم نسخه کم حجم نزدیک 300 مگابایتی هست اگه کاری که گفتم انجام دادی و موفق نشدی می تونی این نسخه رو دریافت کنی (دانلود با لینک مستقیم (Only the registered members can see the link)| با حجم ۲۸۲ مگابایت منبع میهن دانلود) برای نصبش باید بعد از اینکه فایل هارو روی هاردت منتقل کردی فایل unpack.bat رو باز کنی. فقط ممکن هست برخی جزئیات در این نسخه حذف شده باشن اینم در نظر داشته باشید. در این صورت کافی هست برخی فایل های اصلی نسخه ای که داری رو روی این نسخه کپی کنی که فکر کنم مشکل رو حل کنه.

ali hosein
26-08-15, 20:39
ممنون رفیق:give_rose:

ali hosein
31-08-15, 21:45
سلام دوستان این ارور هم تو اجرای بازی هیتمن امرزش گناهان هم نمایان شد اصلا نمیذاره بازی اجرا بشه کرکش هم ریختم!!
11 تا پارت را با سرعت کم دانلود کردم :1. (28):
دوستان راه حلی نیست!!

ali hosein
01-09-15, 08:14
سلام
بازی حالا اجرا میشه ولی وقتی روی new game کلیک میکنم که بازی اجرا بشه میزنه close program ؟؟
سیو این بازی را باید کجا ریخت؟؟

amigames
01-09-15, 10:30
سلام
بازی حالا اجرا میشه ولی وقتی روی new game کلیک میکنم که بازی اجرا بشه میزنه close program ؟؟
سیو این بازی را باید کجا ریخت؟؟

برای من Start Game که می زنم مشکلی نداره. برای استفاده از سیو ها همونطور که بهت گفتم آخرین سیوی که لینک دادم رو دانلود کن و فولدر John رو در Documents\Hitman Blood Money\Profiles کپی کن. بعدش در منوی بازی پروفایل John رو انتخاب کن (اگه برای خودت پروفایلی ایجاد کردی در منوی بازی گزینه Exit Profile رو بزن و بعدش بر روی Load کلیک کن و John رو انتخاب کن. حالا Start Game رو که بزنی لیست مراحل میاد و میتونی انتخاب کنی.

در ضمن یادم نیست این بازی سینماتیک داشت یا نه اما به احتمال در نسخه دانلودی که گذاشتم سینماتیک هاش حذف شده و کافیه فایل های نسخه قبلی که داشتی رو روی این نسخه کپی کنی تا موارد احتمالی که در نسخه دانلودی حذف شده اند دوباره به بازیت اضافه بشن.

ali hosein
01-09-15, 10:51
برای من Start Game که می زنم مشکلی نداره. برای استفاده از سیو ها همونطور که بهت گفتم آخرین سیوی که لینک دادم رو دانلود کن و فولدر John رو در Documents\Hitman Blood Money\Profiles کپی کن. بعدش در منوی بازی پروفایل John رو انتخاب کن (اگه برای خودت پروفایلی ایجاد کردی در منوی بازی گزینه Exit Profile رو بزن و بعدش بر روی Load کلیک کن و John رو انتخاب کن. حالا Start Game رو که بزنی لیست مراحل میاد و میتونی انتخاب کنی.

در ضمن یادم نیست این بازی سینماتیک داشت یا نه اما به احتمال در نسخه دانلودی که گذاشتم سینماتیک هاش حذف شده و کافیه فایل های نسخه قبلی که داشتی رو روی این نسخه کپی کنی تا موارد احتمالی که در نسخه دانلودی حذف شده اند دوباره به بازیت اضافه بشن.
ممنون این بازی یکی دیگست blood money نیست
اسمش هیتمن امرزش گناهان هست

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

amigames
01-09-15, 12:02
ممنون این بازی یکی دیگست blood money نیست
اسمش هیتمن امرزش گناهان هست

شرمنده پست قبلیش رو جا انداختم. از کجا دانلود کردی؟ مطمئنی کرکت سالم هست؟ مطمئنی سیستمت به اندازه برای اجرای بازی قوی هست؟ فقط close program میده یا ارور خاصی دیگه ای هم هست؟ جواب همه سوالا رو بدی راحت تر می تونم کمک کنم.

محل سیو های بازی هم اگه کرکت Skidrow باشه اینجاست: C: \ Users \%username% \ AppData \ Local \ SK*D**W\ 203140 \ Storage

(لینک سیو های بازی برای دانلود (Only the registered members can see the link) در صورت نیاز)

این کرک هم امنحان کن (لینک کرک (Only the registered members can see the link))

ali hosein
01-09-15, 12:09
ممنون سیو بازی را پیدا نکردم!!
دشمنت شرمنده:give_rose:
از download.ir
کرکشا امتحان میکنم ولی قبلا هم یه کرک دیگه ریختم !!بله سیستمم بهش میخوره
رم 2گرافیک gt630 سیپیو e 5300
بله فقط close program میده

این کرکم مال اون سایته که دادین

ali hosein
01-09-15, 12:38
سیو بازی را پیدا کردم سیو را ریختم مراحل ازاد شد ولی روی مراحل بعدی هم که کلیک میکنم close program میزنه
نمیدونم چیکار باید کرد اگه بشه هر کاری میکنم تا بازی بیاد:1. (28):

ali hosein
01-09-15, 12:47
درایو کارت گرافیک را یه بار حذف و از اینجا نصب کردم دانلود کنید: درایور جدید GeForce 355.82 WHQL از سوی انویدیا منتشر شد (Only the registered members can see the link)
کردم مشکل برطرف نشد

amigames
01-09-15, 13:51
windows ات 7 هست؟ 64 یا 32؟ کدوم نسخه رو گرفتید؟ بلک باکس؟ من خودم یادمه چنین مشکلاتی با این بازی نداشتم. راه های زیر رو امتحان کن:

- فولدر بازی رو در درایو ویندوزتون قرار بدید.

- Net Framework 4.5 رو دانلود کنید و یا نسخه های بالاتر (لینک دانلود (Only the registered members can see the link L.com%5D.rar) از Yasdl) و زمان اجرای بازی بر روی exe راست کلیک کنید و گزینه Run as Administrator رو انتخاب کنید.

رمز فایل:

Only the registered members can see the link

- این کرک رو امتحان کن

لینک کرک (Only the registered members can see the link)

فقط فرمتش mp3 زده شده اونو دستی به rar یا zip. تغییر بده تا بدونی بازش کنی.

- اگه نشد اینم امتحان کن

کرک دوم برای حل مشکل
(Only the registered members can see the link m.rar)
- یه راه دیگه اینکه گزینه Start رو بزن و بعد روی my computer راست کلیک کن و وارد Properties بشو. در اونجا گزینه Advanced System Settings رو انتخاب کن و بعد گزینه Environment variables رو انتخاب کن. بعد زیر System Variables کلمه Path رو پیدا کن و روش دوبار کلیک کن. حالا در پایان متن C:\Windows\SysWOW64; رو اضافه کن.

- ممکن هست یه سری فایل توی این نسخه از بازیت جا افتاده باشه و دلیل ارور همین باشه (گرچه معمولا اگه دلیل این باشه توی ارور ذکر میشه اما خب). در این صورت در نهایت از این لینک (Only the registered members can see the link) فایل ها رو دانلود کن و در فولدر بازیت قرار بده. این 100% نیست و دیگه دانلودش پای خودت هست چون حجمش یکم زیاد هست.

- در نهایت اگه نشد آپدیت های بازی که در download.ir رو دانلود کنید شاید تاثیر داشت.

ali hosein
01-09-15, 14:22
ممنون امتحان میکنم خبر میدم..

ali hosein
01-09-15, 15:28
بله ویندوزم 7 هست 32 بیتی نسخه بلک باکس!!
همه روش ها را امتحان کردم کار ساز نبود:1. (28)::1. (28):
اپدیت بازی حجمش زیاده 13 گیگ هست

amigames
01-09-15, 19:04
بله ویندوزم 7 هست 32 بیتی نسخه بلک باکس!!
همه روش ها را امتحان کردم کار ساز نبود:1. (28)::1. (28):
اپدیت بازی حجمش زیاده 13 گیگ هست

بازی یعنی ارور خاص دیگه ای اصلا نمیده فقط کرش می کنه و Stopped working میده؟ چندتا راه دیگه به ذهنم میرسه اینا هست که اکثرا یکم دردسر دارن:

- دوباره بازی رو نصب کن
- بازی رو روی یک دستگاه دیگه امتحان کن
- مطمئن شو نسخه ای که دانلود کردی کامل و بدون مشکل و خطایی دانلود شده
- با ویندوز 64 بیتی در صورت امکان تست کن
- آنتی ویروست و اینترنتت رو برای یه لحظه قطع کن و بازی رو اجرا کن ببین تاثیر داره یا نه گرچه بعیده تاثیر داشته باشه چون میگی خود بازی اجرا میشه اما مراحلش هستن که بارگذاری نمیشن. اگه نشد آنتی ویروست رو کاملا پاک کن و دوباره تست کن بازی رو.
- در منوی بازی گرافیک بازی رو روی حداقل تنظیم کن و گزینه های مختلف بهبود گرافیکی رو در صورت موجود تیکشون رو بردار.
- اسم exe رو تغییر بده. اگه HMA.exe هست به HitmanAbsolution.Exe تغییرش بده. گرچه اینم بعیده مربوط به مشکلی که میگی باشه اما خب.
- در نهایت اگه موفق نشدی یک نسخه دیگه تهیه و امتحان کن.

ali hosein
01-09-15, 19:16
ممنون زحمت کشیدین شرمنده:give_rose:
دوست عزیز حذف و نصب کردم بازم همونه !!یعنی قبلا انجام داده بودم
نه هیچ اروری نمیده فقط close program میده

amigames
02-09-15, 04:29
ممنون زحمت کشیدین شرمنده:give_rose:
دوست عزیز حذف و نصب کردم بازم همونه !!یعنی قبلا انجام داده بودم
نه هیچ اروری نمیده فقط close program میده

بقیه راه هایی که گفتم هم در صورت امکان تست کنید

ali hosein
02-09-15, 07:48
امتحان کردم دوست عزیز از نسخشه فاید ه نداره
دوست عزیز نسخه خوب سراغ ندارید که کمی حجمش پایین باشه

amigames
02-09-15, 09:47
امتحان کردم دوست عزیز از نسخشه فاید ه نداره
دوست عزیز نسخه خوب سراغ ندارید که کمی حجمش پایین باشه

Hitman Absolution Professional Edition کاری از Corepack:

حجم:7.85 گیگابایت

در صورت نیاز به رمز:

CP-HMAPRO.part1.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part2.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part3.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part4.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part5.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part6.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part7.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part8.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part9.rar (Only the registered members can see the link)

ali hosein
02-09-15, 10:11
ممنون

ali hosein
02-09-15, 10:17
Hitman Absolution Professional Edition کاری از Corepack:

حجم:7.85 گیگابایت

در صورت نیاز به رمز:

CP-HMAPRO.part1.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part2.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part3.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part4.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part5.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part6.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part7.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part8.rar (Only the registered members can see the link)
CP-HMAPRO.part9.rar (Only the registered members can see the link)
دوست عزیز میگه هشدار به ویروس یابی؟؟

amigames
02-09-15, 11:30
دوست عزیز میگه هشدار به ویروس یابی؟؟

مشکلی نداره. corepacks گروه معروفی هست و صاحبش خیلی وقته که لینک بازی در اختیار مردم میزاره. من خودم این نسخه رو تست نکردم و نمی تونم قول 100% بدم اما 99% مشکلی نداره من از corepacks بازی های زیادی رو دانلود کردم.

ali hosein
02-09-15, 11:46
ممنون
الان دارم پارت 2 را دانلود میکنم!!