PDA

مشاهده نسخه کامل : ساخت انجمن با سيستم php 3 (رايگان)

Damonali19
23-07-07, 11:35
با استفاده از اين سايت مي تونيد يه انجمن کاملا رايگان با سيستم php 3 بسازيد
Only the registered members can see the link
انجمن خودم :
Only the registered members can see the link
توصيه مي کنم اگر مي خواهيد انجمن رايگان درست کنيد که اصلا جاي ديگه نريد !اگر هم مي خواهيد انجمن vb طراحي کنيد و مردديد که پول بديد يا نه با همين php 3 کارتون رو شروع کنيد .
سيستم php3 که روي اين انجمن ها نصبه با اينکه نسخه ي آزمايشي هست ولي قابليتهاي بسياري حداقل نسبت به php 2 داره . با php اي که روي اين سايت ها نصب ميشه مي تونيد براي انجمن خودتون گالري تصاوير ، پرتال ، تقويم و .... ايجاد کنيد .
در قسمت استايل مي تونيد از آيکون تاپيکها تا رنگ هدر انجمن رو تغيير بديد و يک استايل حتي بهتر از استايل هاي vb بسازيد . مثلا من از هر قالب vb يک آيکوني چيزي برداشتم و يک قالب جديد درست کردم !!
در کل امکانات اين نسخه خيلي خوبه (نسبت به مجاني بودنش) .
موفق باشيد . :1. (5):

Hamed
23-07-07, 17:27
ببنيد اين سيستم خوبي هست ولي از نظر من جالب نيست قبل از آمدن phpBB3 از اين سايت استفاده شود
Only the registered members can see the link مال منه اگر كسي مي خواهد اين جا هم خوبه

Hamed
23-07-07, 17:27
ببنيد اين سيستم خوبي هست ولي از نظر من جالب نيست قبل از آمدن phpBB3 از اين سايت استفاده شود
Only the registered members can see the link مال منه اگر كسي مي خواهد اين جا هم خوبه

Damonali19
23-07-07, 19:23
آقا حامد سیستمتون امکانات خوبی داره ولی وقتی php 3 با این همه امکانات هست کسی نمیاد php2 استفاده کنه . اگر نظر منو می خواهید روی سیستم هاتون php3 نصب کنید . چون خیلی قابلیتهای بیشتری داره .