PDA

مشاهده نسخه کامل : ویدیو در گوشی دوستم دیده نمیشود

arshi7
24-08-15, 10:23
سلام دوستان دیروز از گوشیم چند تا فیلم بلوتوث کردم در گوشی دوستم پیغام براش میاد امکان پذیر نمی باشداز کدام مسیر باید برویم تا فیلم ها در گوشیش دیده شودگوشی من گلکسی ایس 2گوشی دوستم نرم افزار خاصی را باید نصب کند تا ویدیو قابل پخش باشدسونیکلا هرکی فیلم براش بلوتوث میکنه چه فیلم کوتاه چه بلند دیده نمیشود st27i

hamed0171
24-08-15, 10:34
درود
اگر منظورت اینه که فرمتش نمی خونه این (Only the registered members can see the link)دان و نصب کن که همه ی ویدویو ها رو نمایش می دهد و اگر منظور شما اینه که کلا هیچ ویدویی پخش نمی شود مثل ویدویی که با دوربین گوشی ضبط شده است که گوشی رو ریست فکتوری کنین
اگر هم پیغام خاصی می دهد لطفا بگذارید تا دقیق تر بتوان راهنمایی کرد

arshi7
24-08-15, 10:50
ریست فکتوری یعنی چه کاری را در گوشی دوستم پییاده کنمم من اطلاع ندارماین دان از کجا نصب کنم چه جورایست

arshi7
24-08-15, 11:58
مکس پلیر را برای دوستم ریختم فیلم ها را. نشان می دهد ولی قطع و وصل میشود چه باید کرد

AMD>INTEL
24-08-15, 12:10
MoboPlayer یکی از برنامه های خوب برای پخش فیلم در اندروید میباشد .

arshi7
24-08-15, 17:48
سلامممممممم خدا قوت میشود برای موبو پلیر دانلود مستقیم بگذارید تا زدم به موبایلم دانلود بشه ونصب کنم اخه میرم تو سایتها نمیشه هزارتا موبو پلیر باز میشه ولی به خطر سرعت کمم قطع میشه ولی وقتی دانلود مستقیم بگذارید سریع تر نصب گوشیم میشه

arshi7
24-08-15, 17:53
دانلود مستقیم بروز رسانی گلکسی ایس 2میذارید اگه زحمتی نیست یعنی یک گزینه ای برام بگذارید تا روش کلیک کردم تو موبایلم نصب بشه ودانلود کنم سرچ فارسی بروز میزنم نمیشه تو بازارم اگه چیزی. در مورد بروز هست بگید تا مستقیم دانلود کنماین دانلود مستقیم که گذاشید فقط برای موبو ؟برای بروز گلکسی هم دانلود مستقیم می گذارید یا من ندیدم

AMD>INTEL
24-08-15, 18:11
Only the registered members can see the link(FarsRoid.Com).apk

arshi7
24-08-15, 18:19
دستتون درد نکنه ممنون خیر ررررررررررررررببینید

arshi7
24-08-15, 20:18
موبو پلیر دانلود کردم برای دوستم فیلم هایی را براش که با دوربین موبایلم گرفته بودم بلوتوث کردم تو موبو هم قطع و وصل میشد مشکلش چیه

AMD>INTEL
24-08-15, 20:30
موبو پلیر دانلود کردم برای دوستم فیلم هایی را براش که با دوربین موبایلم گرفته بودم بلوتوث کردم تو موبو هم قطع و وصل میشد مشکلش چیه

کدک لازم داره .
Only the registered members can see the link(FarsRoid.Com).apk

arshi7
24-08-15, 20:40
دچون دوستم اینترنت نداشت کدک را در گوشی خودم وبه همراه مونو ریختم حالا مونو رو بلوتوث کردم ولی کدک را از کدام مسیر براش بلوتوث کنم وقتی دانلود شد یک گزینه ای فعال بود به اسم انجام شد

AMD>INTEL
24-08-15, 20:43
سیاری از ویدیوهایی که شما از دور و اطراف جمع می کنید، به شکلی فشرده شده اند، یعنی اینکه به گونه ای تغییر یافته و اصلاح شده اند که فضای کمتری از هارد دیسک کامپیوتر شما را اشغال کنند. برای مثال، یک دیسک بلو-ری

حدود 30 تا 50 گیگابایت حجم دارد، که برای یک فرد عادی خیلی بیشتر از آن است که بخواهد آن را دانلود کرده یا روی هاردش نگهداری کند. پس ما فیلم ها را فشرده می کنیم تا آنها را بهتر مدیریت و نگهداری کنیم، هرچند که معمولا کمی از کیفیت تصویری آنها را از دست می دهیم.

یک codec اطلاعات را فشرده ساخته و از حالت فشرده خارج می کند. کدک فایل ویدویی را ترجمه کرده و تعیین می کند که چگونه بر روی صفحه نمایش داده شود

arshi7
24-08-15, 22:48
کدک تو گوشی خودم دانلود کردم چون دوستم اینترنت نداشت حالا چه جوری منتقل کنم کجای سیستم موبایلم رفته چون گزینه نصب نداره گزینه انجام شد داره مونو پلیر بلوتوث کردم براش چون مثل یک ایکن اومد صفحه اصلی گوشیم وبلوتوسش کردم ولی کدک نیمد تو صفحه گوشیم و نمی دونم کجلا ذخیره شده

AMD>INTEL
24-08-15, 23:01
کدک تو گوشی خودم دانلود کردم چون دوستم اینترنت نداشت حالا چه جوری منتقل کنم کجای سیستم موبایلم رفته چون گزینه نصب نداره گزینه انجام شد داره مونو پلیر بلوتوث کردم براش چون مثل یک ایکن اومد صفحه اصلی گوشیم وبلوتوسش کردم ولی کدک نیمد تو صفحه گوشیم و نمی دونم کجلا ذخیره شده

لینکی که دادم APK بود . نمیدونم چجوری انتقال میدید که نشون نمیده .

- - - Updated - - -

یک PLAYER دیگه و روش دریافت کدک (Only the registered members can see the link)

arshi7
24-08-15, 23:35
ممنون که با حوصله جواب دادید. به سوالاتم