PDA

مشاهده نسخه کامل : به روز رسانی گلکسی ایس 2

arshi7
23-08-15, 21:28
سلام گلکسی ایس2چه طور به روز رسانی میشود برنامه ای می خرم. می نویسد اندرویید 4ویا2بهبالا دانلودی وجود دارد که گزینه ای را بزنم گوشیم به روز بشه اندرویید 2می باشد

AMD>INTEL
23-08-15, 21:36
آخرین اپدیتش این هست .
Official Android 4.1.2 Jelly Bean update for the Galaxy Ace 2 has arrived (Only the registered members can see the link)
برای سامسونگ معمولا از نرم افزار kies استفاده میکنند . که از سایت سامسونگ قابل دریافت میباشد .

arshi7
23-08-15, 22:15
از کجا بفهمیم موبایلمون ویروسی شده چون دو سه تا ویروس یاب ریختم یکیش می گفت برنامه ها ایراد داره دیگری می گفت نه پرابلم ی ویروس یاب برای کل برنامه های اندرویید گوشیم بگید دانلود کنم گلکسی ایس 2

- - - Updated - - -

از کجا بفهمیم موبایلمون ویروسی شده چون دو سه تا ویروس یاب ریختم یکیش می گفت برنامه ها ایراد داره دیگری می گفت نه پرابلم ی ویروس یاب برای کل برنامه های اندرویید گوشیم بگید دانلود کنم گلکسی ایس 2

AMD>INTEL
23-08-15, 22:24

- - - Updated - - -

این برنامه رو تست کنید
Only the registered members can see the link

arshi7
23-08-15, 22:39
نوار وطیفه برای اندرویید می خواستم که داده اینترنت داشته باشد ایکن داده ها را گوشیم نداره بگید دانلود کنم

M3RS4D 50062
23-08-15, 22:41
2

اینا که معمولانرم افزار های درست و حسابی نیست و قابل اطمینان نیست ....
اونی که تا حدی بهینه باشه و بشه بهش اطمینان کرد ,بیت دفندر انتی ویروس هست که برای اندروید هست ....
ولی معمولا اینا تاثیری نداره .... شما اگه از وضعیت موبایلتون باخبر باشی و حواستون باشه که توی اینترنت (اط شبکه اجتماعی مثل لاین و تلگرام گرفته تا وب گردی) و ارتباط هایی مثل بلوتوث و NFC و ... گوشیتون ویروسی نمیشه ...

arshi7
23-08-15, 22:43
در یک خانه از اینترنت ایرانسل استفاده می کنیم بغل دستیم اینترنتش روشن هست ولی علامت e فلشاش بالا پایین نمیره ونمی تدنه بزه تو اینترنت مگه میشهبسته می خریم

arshi7
23-08-15, 22:46
نوار وطیفه برای اندرویید می خواستم که داده اینترنت داشته باشد ایکن داده ها را گوشیم نداره بگید دانلود کنم
دانلود نوار وظیفه چی شد دوستان

arshi7
23-08-15, 23:28
من رفتم برنامه مهکلین مستر نصب کنم نوشته به سیستم عامل به روز تری نیاز مند است چه کنم گلکسی ایس 2هرچی می خواد مستقیم بگید گزینه دانلود بزننم به روز رسانی گلکسی ایس 2زدم ولی بازم پیام به سیستم عامل بروز تری امد کلین مستر

AMD>INTEL
23-08-15, 23:38
دانلود نوار وظیفه چی شد دوستان

متوجه منظورتون نشدم .

arshi7
23-08-15, 23:40
چرا تو گوشی همه چیز متحرک می خوام املامو درست کنم ثابت نمیشه مثلا در صفحه پاسخ چیزی را اشتباه تاپ کنم متحرک میشود ومن نمی تونم درست بنویسم باید چی کار کنم ثابت بآشهو ببینم چی منیویسن م ومتحرک نشه

arshi7
24-08-15, 00:12
نوار وطیفه که بالای تمام گوش هاست برای من وافا داره تلفن داره بلوتوث داره ولی روشن کردن داده نداره ی نوار ابزار می خوام ازتون تا دانلود کنم

M3RS4D 50062
24-08-15, 01:10
اقای ارشی عزیز ....

اینکه سوال بپرسین و ما جواب بدیم ,هیچ مشکلی نداره .... و خیلی هم خوبه ....
ولی شما هم یه لطفی کنید ,درخواست ها و سوالاتون رو دسته بندی کنید ... اشکالی نداره یه سوال باشه یا صدتا سوال .... ولی قاعدتا باید از یه نظم ابتدایی هم برخوردار باشه که شما رعایت نکردید و چند تاپیک زدین و سوالاتون اصلا قابل درک برای من نیست .... این نوار ابزاری که میگین توی همه همه موبایل ها هست و اگه گزینه ای ندارین باید بگردین توی تنظیمات و پیداش کنید و اگر هم توی تنظیمات ,گزینه مورد نظرتون نیست به صورت ویجت یا چیزی که کارایی مد نظر گزینه شمارو داشته باشه پیدا کنید .... نهایتانم پیدا نکردین اینجا مطرح کنید تا بررسی بشه ....
بهتون پیشنهاد میکنم یه تایمی بزارین و سوالاتون رو همشو بنویسید و در قالب یه پست بزارین تا همش یه جا بررسی بشه و بشه کامل پاسخ داد ....
با تشکر:give_rose:

arshi7
24-08-15, 10:44
سلام دوستان من رفتم سایت سامسونگ گوشیم بروز نشده یکی از شما دوستان للطف کردید برام دانلودشو گذاشید ولی نشد اگربخوام گوشیم بروز کنم دقیقا باید از چه راهی بروم برنامه مخصوصش را برایم دوباره بگذارید تا دانلود کنم و خودکار نرم افزار گوشیم بروز بشود تو تنظیمات گوشیم یک گزینه بروز رسانی هست ولی هرچی میزنم کار نمی کنه مگه نباید وقتی به اینترنت وصل میشم خودکار عمل کنه پس چرا نمیشود. الان هر برنامه مفیدی را از بازار می خوام دانلود کنم نوشته اندرویید 2به بالا. اندرویید 4 به بالا گلکسی ایس2

arshi7
24-08-15, 12:10
میشه ی برنامه خوب بزارید برای دانلود که مثل بازار باشه بازارو دارم ویروسه

AMD>INTEL
24-08-15, 12:21
این برنامه رو دانلود و نصب کنید بعد گوشی رو به سیستم متصل کنید
Kies Support (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
24-08-15, 12:25
این برنامه رو دانلود و نصب کنید بعد گوشی رو به سیستم متصل کنید
Kies Support (Only the registered members can see the link)

این اپدیت گالکسی s3 هست . که از نظر نحوه اپدیت فرق زیادی با گوشی شما ندارد . مراحل یکیست
How to update your Samsung Galaxy s3 with Kies (Only the registered members can see the link)

arshi7
24-08-15, 12:48
سایت سامسونگ. چو ن اینگلیسیه نمیدونم؟ کدوم گزینه را بزننم دانلاد کنم اقای amd

AMD>INTEL
24-08-15, 12:52
سایت سامسونگ. چو ن اینگلیسیه نمیدونم کدوم گزینه را بزنبم بروز رسانی گوشیممو دانلاد کنم اقای amd

باید از کسی از دوستانتون که به انگلیسی تسلط دارد برای این کار کمک بگیرید .سرچ کنید راهنمای فارسی اپدیت گوشیهای اندروید هم موجوده .

arshi7
24-08-15, 20:49
دانلود مستقیم بروز رسانی هم میذارید باتشککککککککککککرررررررحا لا که دانلود مستقیم موبو را گذاشتی

AMD>INTEL
24-08-15, 21:24
دانلود مستقیم بروز رسانی هم میذارید باتشککککککککککککرررررررحا لا که دانلود مستقیم موبو را گذاشتی

بروز رسانی لینک مستقیم !. عزیز دل برادر باید با برنامه سامسونگ اپدیت کنید .

M3RS4D 50062
25-08-15, 01:20
توصیه میکنم برنامه هارو از هیچ مارکتی نگیرید ..... شما که میخوای همون اندازه اپلیکشین رو دانلود کنی .... برو از سایت های دانلود اندروید دانلود کن ....
بدون هیچ ویروسی و البته هیچ دستکاریی....
مثل تلگرام فارسی !!!:1. (27):

arshi7
25-08-15, 07:12
آخرین اپدیتش این هست . Official Android 4.1.2 Jelly Bean update for the Galaxy Ace 2 has arrived (Only the registered members can see the link)برای سامسونگ معمولا از نرم افزار kies استفاده میکنند . که از سایت سامسونگ قابل دریافت میباشد . کیت نصب کردم این صفحه ای که گفتید انگلیسیه ساما مومایل کدوم گزینه را بزنم دانلود کنم عکس شیشه شکلات هست کدوم ایکن را بزن م مخصوص گلکسی ایس تو. یک عالمه قوطی شیشه هست که نمیدونم شکلات رنگی هست

- - - Updated - - -

آخرین اپدیتش این هست . Official Android 4.1.2 Jelly Bean update for the Galaxy Ace 2 has arrived (Only the registered members can see the link)برای سامسونگ معمولا از نرم افزار kies استفاده میکنند . که از سایت سامسونگ قابل دریافت میباشد . کیت نصب کردم این صفحه ای که گفتید انگلیسیه سام مومایل کدوم گزینه را بزنم دانلود کنم عکس شیشه شکلات هست کدوم ایکن را بزن م مخصوص گلکسی ایس تو. یک عالمه قوطی شیشه هست که نمیدونم شکلات رنگی هست

arshi7
25-08-15, 07:22
آخرین اپدیتش این هست . Official Android 4.1.2 Jelly Bean update for the Galaxy Ace 2 has arrived (Only the registered members can see the link)برای سامسونگ معمولا از نرم افزار kies استفاده میکنند . که از سایت سامسونگ قابل دریافت میباشد . کیت نصب کردم این صفحه ای که گفتید انگلیسیه سام مومایل کدوم گزینه را بزنم دانلود کنم ایکن مخصوص گلکسی ایس 2عکس شیشه شکلات هست که نمیدونم ت

arshi7
25-08-15, 07:36
عکس از صفحه سام موبایل که قوطی شیششه. ای می گیرید برام بفرستید من بدونم چه مراحل نصب بروز رسانی را باید بروم. چون هیشکی نیست بگه به انگلیسی چی نوشته و کدام ایکن دانلود جیلی هست

arshi7
25-08-15, 11:33
سایت سام موبایل را در پست اپلود کنید. من مراحل نصبش را ببینم کیت هم که برام گذاشتید اپلود کنید ببینم درست نصب شده یا برای خودم چیزی ریختم که اشتباهی هست بعضی سایتها میرم مثلا عکس از نرم افزارها انداخته ومراحلش را با تصویر نشان داده

M3RS4D 50062
25-08-15, 20:01
عزیز یه بار هم بگین ,کافیه ....
یه اسکرین شات بدین تا راهنمایی کنم.