PDA

مشاهده نسخه کامل : راه اندازی فکس دستگاه چهارکاره HP M177Fw

fernaspe
10-08-15, 19:59
با سلام خدمت کاربران محترم

دوستان یه دستگاه چهارکاره هست که میخوام فکسش را راه اندازی کنم هر کاری کردم نشد یعنی توی کابلها گیج شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
تصاویر پشت دستگاه را با اسپیلیتر میزارم لطفا راهنمائی کنید Only the registered members can see the link

کابلی که از پشت تلفن میاد را به کدام سوکت اسپیلیتر بزنم؟
کابلی که از پریز تلفن میاد کجا بزنم؟
دو تا کابل که از پشت دستگاه میاد که هر دو را با کادر قرمزرنگ مشخص کردم را کجا بزنم پریز تلفن هم با استفاده از تبدیل سه سوکته هست
ببخشد سوالم مبتدیانه هست ولی باور کنید گیج شدم دیگه:1. (27):
پیشاپیش از راهنمائیتون سپاسگزارم.

AMD>INTEL
10-08-15, 20:26
سوکت بالایی روی فکس شبکه هست که باهاش کار ندارید .
اسپیلیتر رو قسمتی که line خورده باید وصل بشه به پریز تلفن . بوسیله کابل تلفن از phone اسپیلتر وصل کنید به پشت فکس .

fernaspe
11-08-15, 10:45
سوکت بالایی روی فکس شبکه هست که باهاش کار ندارید .
اسپیلیتر رو قسمتی که line خورده باید وصل بشه به پریز تلفن . بوسیله کابل تلفن از phone اسپیلتر وصل کنید به پشت فکس .
شرمنده متوجه نشدم میشه واضحتر توضیح بدین،لاین را به پریز وصل میکنیم گوشی تلفن را به Phone اسپیلیتر بزنم؟
سوال دیگه اینکه کابل را به کدام سوکت دستگاه بزنم؟پایین یا بالا
ممنون از توجهتون.

AMD>INTEL
11-08-15, 12:55
شرمنده متوجه نشدم میشه واضحتر توضیح بدین،لاین را به پریز وصل میکنیم گوشی تلفن را به Phone اسپیلیتر بزنم؟
سوال دیگه اینکه کابل را به کدام سوکت دستگاه بزنم؟پایین یا بالا
ممنون از توجهتون.

سوکت بالایی که چراغ دارد شبکه هست . به پایینی وصل کنید .

fernaspe
14-08-15, 09:28
سوکت بالایی که چراغ دارد شبکه هست . به پایینی وصل کنید .
عزیز بدون تلفن میدونم جریان چطوری میشه ولی وقتی تلفن جداگانه داشته باشیم ووصل باشه به تلفن که زنگ میزنن دستگاه فکس کانکنت میشه راهی هست که هم دستگاه فکس هم تلفن با هم همزمان وصل باشن؟
یعنی نخواهیم موقع فرستادن فکس تلفن را بکشیم و فکس را وصل کنیم
وگرنه توی راهنمای خود دستگاه هم به صورت تصویری نشون میده که کابل را به کدام سوکت وصل کن
حالا با یه خط که ADSL هم داره و یه گوشی تلفن جداگانه هم هست و یه اسپیلیتر هم داریم کدوم کابل را به کجا وصل کنیم
بازم ممنون از پیگیری شما.