PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با لب تاب n550jv

vahidgk
10-08-15, 15:05
سلام خدمت اساتید محترم
ببخشید من این مدل لب تاب رو تازه خریدم ولی در عرض 2 ماه شاید 4 بار یا بیشتر ویندوز عوض کردم.هربار هم مشکلاتم یکسانه یعنی خیلی از نرم افزار ها روی این لب تاب نصب نمیشه نمیدونم چرا گرافیکش سویچ نمیشه حتی ی برنامه پلیر ساده مثل کا ام پلیر رو نمیتونه اجرا کنه نمیدونم مشکل از کجاست. :1. (27): حالا به نظر شما مشکل از کجاست ایا ویندوزه یا ایا ممکنه اصلا سی دی درایور ها خوب نباشه.

AMD>INTEL
10-08-15, 15:28
کامل تر توضیح بدید . چه نسخه ای از ویندوز نصب کردید ؟

masoud_m_bf
10-08-15, 20:17
سلام خدمت اساتید محترم
ببخشید من این مدل لب تاب رو تازه خریدم ولی در عرض 2 ماه شاید 4 بار یا بیشتر ویندوز عوض کردم.هربار هم مشکلاتم یکسانه یعنی خیلی از نرم افزار ها روی این لب تاب نصب نمیشه نمیدونم چرا گرافیکش سویچ نمیشه حتی ی برنامه پلیر ساده مثل کا ام پلیر رو نمیتونه اجرا کنه نمیدونم مشکل از کجاست. :1. (27): حالا به نظر شما مشکل از کجاست ایا ویندوزه یا ایا ممکنه اصلا سی دی درایور ها خوب نباشه.

سلام
همونطور که دوستمون فرمودن توضیحات بیشتری بفرمایید
و اینکه آیا لپ تاپ ویندوز اورجینال داشت یا خودتون نصب کردید؟

کلی از درایور ها آپدیتشون ارایه شدن که باید از سایت ایسوس یا اینل و ان ویدیا و... دانلود کنید؛ اگه میخواید تا لینک بدم براتون

M3RS4D 50062
11-08-15, 05:06
سلام خدمت اساتید محترم

نصب نشدن برنامه روی کامپیوتر یعنی فایل setup (با پیشوند exe.)روی ویندزوتون اجار نمیشه؟!؟!؟!؟ میتونه بخاطر الوده بودن (ویروسی) سیستم باشه و یا اینکه فایل های سیستمی به نحوی پاک شدن ,باشه....

گرافیک سوئیچ کردنش تنظیمات داره! مدل دقیق گرافیک لپ تاپ رو به همراه مشخصات و مدل کامل و دقیقش رو قید کنید .... دوستان راهنمایی کامل رو میکنن

پ.ن : این قسمت گفتین که
حتی ی برنامه پلیر ساده مثل کا ام پلیر رو نمیتونه اجرا کنه نمیدونم مشکل از کجاست. Only the registered members can see the link
خوب شما گفتین برنامه هم نصب نمیشه ,بعد چجوری شده که KMplayer اجرا شده(یعنی نصب شده و اجرا نشده!؟؟!؟! اینجا قسمت رو متوجه نشدم ,یخورده بیشتر توضیح بدین)

این که اجرا نمیشه احتمال میدم که هارد به شدت بدسکتور داشته باشه یا اینکه یکی از چیپ های لپ تاپ مشکل داره.ولی فعلا با توضیحات شما این موارد به ذهنم میرسه....
بیشتر توضیح بدین .... مشکلتون راحت تر عیب یابی میشه

vahidgk
08-06-16, 19:24
مشکل من به این نحو هست که فقطی نرم افزار هایی اجرا میکنم که با گرافیک من درگیرن اجرا نمیشن و ارور stop working میده.و برخی نرم افزار ها نصب نمیشن.کلا یا نصب نمیشه و یا اگه نصب شد خطای stop working میده.ولی جالب اینجاست که فیلم ها رو با کا ام خطای stop working میده ولی با media palyer clasic این خطا نمیده و فیلم ها به راحتی اجرا میشن.:1. (27)::1. (28):
مدل لب تاب من asus n550jv هست.

AMD>INTEL
08-06-16, 19:44
مشکل من به این نحو هست که فقطی نرم افزار هایی اجرا میکنم که با گرافیک من درگیرن اجرا نمیشن و ارور stop working میده.و برخی نرم افزار ها نصب نمیشن.کلا یا نصب نمیشه و یا اگه نصب شد خطای stop working میده.ولی جالب اینجاست که فیلم ها رو با کا ام خطای stop working میده ولی با media palyer clasic این خطا نمیده و فیلم ها به راحتی اجرا میشن.:1. (27)::1. (28):
مدل لب تاب من asus n550jv هست.

درایور جدید درایور اینتل و nvidia را نصب کنید .