PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل روشن نشدن لپ تاپ

PEYMANSTAR
07-08-15, 23:10
سلام یه لب تاپ ایسوس دارم رفتم لپ تاپ روشن کردم باهاش کار کردم بعد خاموش کردم دوباره خواستم روشن کنم زدم به شارز چراغ led پاور شارژ روشن شد به رنگ نارنجی دراومد یکم صبر کردم دکمه پاور زدم صدای کوچیک روشن شدن لپ تاپ میاد ولی تصویر نمیاد نمیدونم مشکل از کجاس

AMD>INTEL
07-08-15, 23:18
سلام یه لب تاپ ایسوس دارم رفتم لپ تاپ روشن کردم باهاش کار کردم بعد خاموش کردم دوباره خواستم روشن کنم زدم به شارز چراغ led پاور شارژ روشن شد به رنگ نارنجی دراومد یکم صبر کردم دکمه پاور زدم صدای کوچیک روشن شدن لپ تاپ میاد ولی تصویر نمیاد نمیدونم مشکل از کجاس

اول چک کنید روی مونیتور یا تلویزیون خروجی دارید یا نه اگر داشتید اعلام کنید .

- - - Updated - - -

PEYMANSTAR
07-08-15, 23:46

- - - Updated - - -

چراغ های باتری و لامپ و قفل روشنه میزنم به مایتور واکنشی نشون نمیده چراغ باتری هنو نارنجی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

چراغ های باتری و لامپ و قفل روشنه میزنم به مایتور واکنشی نشون نمیده چراغ باتری هنو نارنجی

PEYMANSTAR
08-08-15, 00:14
موس هم وصل میکنم روشن نمیشه امکان داره ازباتری باشه

AMD>INTEL
08-08-15, 12:34
نمیشه اینطوری اظهار نظر کرد . باید توسط تعمیرکار چک بشه .

ali_mohandes
08-08-15, 16:46
موس هم وصل میکنم روشن نمیشه امکان داره ازباتری باشه
یه بار بایوس رو دیفالت کن باطریش رو دربیار دیفالت میشه اگه تصویر نیومد باید ببری پیش تعمیر کار