PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کندی سرعت سیستم

elieng
07-08-15, 21:04
با سلام.من سیستمم خیلی کند شده.قبلا ویندوز 7 داشتم مشکلی نبود از وقتی 8.1 ریختم اینجوری شده.دوتا احتمال میدم.یکی اینکه سیستم ویروسی شده باشه.چون تا مدت تا بعد از نصب ویندوز آنتی ویروس نداشتم.و دومی هم اینکه مشکل سخت افزاری باشه.این اطلاعات سیستممه.لطفا راهنماییم کنید.توی باز شدن مرورگر هم حتی کندی سرعت دارم!!با فتوشاپ و .. هم کار میکنم.
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
07-08-15, 21:07
1-ابتدا سیستم رو بصورت بوت با avira rescue cd اسکن کنید . نسخه جدیدش رواز سایت اویرا بگیرید
2-یک شات با برنامه hwmonitor بگیرید از حرارت قطعات

elieng
07-08-15, 21:16
1-ابتدا سیستم رو بصورت بوت با avira rescue cd اسکن کنید . نسخه جدیدش رواز سایت اویرا بگیرید
2-یک شات با برنامه hwmonitor بگیرید از حرارت قطعات
اون عکس با همون نرم افزاره.یه سوال.چجوری به صورت بوت اسکن کنم؟

AMD>INTEL
07-08-15, 21:19
اون عکس با همون نرم افزاره.یه سوال.چجوری به صورت بوت اسکن کنم؟

خیر این hwinfo هست برای مشخصات سیستم هست . برنامه hwmonitor برای نمایش حرارت قطعات هست .
فایل ایزو رو از سایت اویرا دریافت میکنی روی سیدی رایت میکنی و سیستم رو با سیدی بوت میکنی .

elieng
07-08-15, 21:19
Only the registered members can see the linkمعذرت میخوام اسم نرم افزارو اشتباه دیدم.اینم عکسا

AMD>INTEL
07-08-15, 21:21
مشکلی نیست . خوب سیستم رو اسکن کنید با روش بوت
یک بنچمارک هم با hdtune بگیرید . شاتش رو بگذارید وضعیت هارد هم بررسی کنیم .

elieng
07-08-15, 21:21
اون نرم افزاری که گفتید همینه؟بعد با فلش بوتایبیل هم میشه دیگه؟

AMD>INTEL
07-08-15, 21:22
Avira AntiVir Rescue System 2015.04.17 دیسک نجات آویرا : FileNiko (Only the registered members can see the link)
اون نرم افزاری که گفتید همینه؟بعد با فلش بوتایبیل هم میشه دیگه؟

از سایت خود اویرا بگیرید . بله قابل بوت از طریق usb هم هست . فقط باید با یک برنامه بوتیبلش کنید فلشتون را
Download Avira Rescue System | Official Website (Only the registered members can see the link)

nima_hl
07-08-15, 21:23
با سلام.من سیستمم خیلی کند شده.قبلا ویندوز 7 داشتم مشکلی نبود از وقتی 8.1 ریختم اینجوری شده.دوتا احتمال میدم.یکی اینکه سیستم ویروسی شده باشه.چون تا مدت تا بعد از نصب ویندوز آنتی ویروس نداشتم.و دومی هم اینکه مشکل سخت افزاری باشه.این اطلاعات سیستممه.لطفا راهنماییم کنید.توی باز شدن مرورگر هم حتی کندی سرعت دارم!!با فتوشاپ و .. هم کار میکنم.

سلام

ویندوز 8.1 بصورت دیفالت آنتی ویروس قدرتمندی داره

متاسفانه یکی از نقاط ضعف ویدوز 8.1 همین کند بودن اپلیکشنها بود که واقعا آزار دهنده بود

در ویندوز 10 سرعت اجرا و کار اپلیکشنها بصورت چشمگیری افزایش پیدا کرده

اگر براتون امکان داره یه ssd برای نصب سیستم عامل تهیه کرده و رم سیستم را به 4 گیگابایت افزایش دهید

نرم افزارهای اجرائیتون را در تسک منیجر تب startup و سرویسهاتون را در msconfig چک کرده و برنامه های اضافه را حذف کنید

در نهایت راه حل اساسی کوچ به ویندوز 10 است

elieng
07-08-15, 21:33
اینم اسکرین شات.نمیشه از اون سایته بگیرم؟آخه من مشکل محدودیت نرافیک دارم و از طرفی اون سایتم سالمه چیزاش.

AMD>INTEL
07-08-15, 21:42
Only the registered members can see the linkمشکل-کندی-سرعت-سیستم-14-jpg
اینم اسکرین شات.نمیشه از اون سایته بگیرم؟آخه من مشکل محدودیت نرافیک دارم و از طرفی اون سایتم سالمه چیزاش.

خوب تا حدودی مقصر کندی سیستم مشخص شد . هاردتون نوسان زیاد و اکسس تایم بالایی دارد . پیشنهاد میکنم از اطلاعات سیستمتون بکاپ بگیرید . و هارد رو یکبار کاملا فرمت کنید و دوباره پارتشین بندی کنید اگر جواب نداد باید به فکر هارد باشید .
در مورد آنتی ویروس هم نسخه رایگان avira رو نصب و سیستم رو باهاش اسکن کنید .

elieng
07-08-15, 21:47
هاردمو تازه گرفتم آخه!هارد وسترن هم هست!

elieng
07-08-15, 22:01
پیشنهادتون درمورد این نرم افزار چیه؟به درد کار من میخوره؟
دانلود Starus Partition Recovery Commercial Edition v2.1 – نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده و تعمیر پارتیشن های آسیب دیده : FileNiko (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
07-08-15, 22:04
پیشنهادتون درمورد این نرم افزار چیه؟به درد کار من میخوره؟
دانلود Starus Partition Recovery Commercial Edition v2.1 – نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده و تعمیر پارتیشن های آسیب دیده : FileNiko (Only the registered members can see the link)

هاردتون کند هست . از سری وسترن گرین هست ؟

elieng
07-08-15, 22:06
بله گریین هست

AMD>INTEL
07-08-15, 22:09
بله گریین هست

موقع خرید تحقیق نکردید . هاردهای گرین مخصوص ارشیو هستند . به خاطر همین وقتی ویندوز نصب میکنید مشکل کندی دارید . شما این هارد رو بفروشید و یک هارد وسترن بلو بگیرید و گرنه هیچ راه حلی وجود ندارد .

elieng
07-08-15, 22:09
اگه فرمت کنم بعد با اون نرم افزار ریپیر کنم مشکل حل میشه؟

AMD>INTEL
07-08-15, 22:11
اگه فرمت کنم بعد با اون نرم افزار ریپیر کنم مشکل حل میشه؟

خیر . کلا این هاردها برای ارشیو هست . هیچ جای دنیا به عنوان هارد اصلی و ویندوز استفاده نمیشه . سایت وسترن هم توضیح داده .

elieng
07-08-15, 22:14
ممنونم از کمکتون

AMD>INTEL
07-08-15, 22:21
این قابلیت IntelliPower باعث میشه دور موتور کاهش پیدا کنه به خاطر همین تا بخواد دوباره سرعت پیداکنه باعث میشه سیستم کند بشه .

elieng
07-08-15, 22:51
من فعلا شرایط تعویض هاردو ندارم متاسفانه.بهتر نیست ویندوزو به 7 تغییر بدم تا حداقل یکم سبک بشه؟چون اون موقع هنگ نداشت

AMD>INTEL
07-08-15, 23:08
من فعلا شرایط تعویض هاردو ندارم متاسفانه.بهتر نیست ویندوزو به 7 تغییر بدم تا حداقل یکم سبک بشه؟چون اون موقع هنگ نداشت

بعید میدونم تاثیر خیلی زیادی داشته باشه . ولی به هر حل امتحان کنید

elieng
08-08-15, 12:15
برا بکاپ گیری از اطلاعات هاردم چ نرم افزاری خوبه؟
آخه در این مورد اطلاعات زیادی .ندارم.بعد وقتی بکاپ گرفتم هاردو فرمت کنم بکاپ نمیپره؟چجوری هست اصلا؟

elieng
03-09-15, 11:53
ببخشید یه سوال داشتم.من نرم افزار های گرافیکی و سه بعدی مث فتوشاپ و مایا کار میکنم.با این اوصاف همون بلو مشکلو حل میکنه یا باید بلک بگیرم؟

AMD>INTEL
03-09-15, 12:59
ببخشید یه سوال داشتم.من نرم افزار های گرافیکی و سه بعدی مث فتوشاپ و مایا کار میکنم.با این اوصاف همون بلو مشکلو حل میکنه یا باید بلک بگیرم؟

بلک بگیرید بهتر هست .

elieng
03-09-15, 14:24
در برتر بودن بلک که شکی نیست ولی میخواستم ببینم با این کارا و این اطلاعات سیستم آیا بلو هم مشکل منو حل میکنه؟

AMD>INTEL
03-09-15, 14:58
در برتر بودن بلک که شکی نیست ولی میخواستم ببینم با این کارا و این اطلاعات سیستم آیا بلو هم مشکل منو حل میکنه؟

الان تفاوت قیمتی خیلی زیاد نیست . با بلو هم کار شما راه میوفته ولی ارزش داره بلک بگیرید .