PDA

مشاهده نسخه کامل : نداشتن خروجی 20 پین usb3 بر روی مادربرد

sina74
06-08-15, 23:11
دوستان مجددا سلام.
اساتید ، روی برد مادربرد من خروجی 20 پین usb3 وجود نداره. ولی پشت مادربرد دو عدد پورت usb3 داره. ملاحظه بفرمایید :
Only the registered members can see the linkنداشتن-خروجی-20-پین-usb3-بر-روی-مادربرد-1024-jpgOnly the registered members can see the linkنداشتن-خروجی-20-پین-usb3-بر-روی-مادربرد-600-jpg
حالا من چطوری باس از دو عدد پورت usb3 جلوی کیس green x2 jaguar استفاده کنم ؟ این کیسو امروز سفارش دادم ولی هنوز بدستم نرسیده سه روز دیگه میاد. احتمالا باس کابل کیس که اگه اشتباه نکنم 20 پین ماده هست رو به 20 پین نر که روی مادربرده متصل کنیم.
با تبدیل زیر میشه اینکارو کرد ولی تو ایران فک نکنم گیر بیاد :
Only the registered members can see the link
USB 3.0 20-Pin Header Female to USB 3.0 Type-A Male Short Cable (Only the registered members can see the link)
به این صورت که که کابل کیس رو میزنم به این مبدل متصل می کنم بعد اونورش رو که usb هست میزنم به پشت مادربرد که usb3 داره اینطوری میشه از پنل usb3 کیس رو راه انداخت.
یه راه دیگه هم هست. از PCI expres usb3 استفاده کنم که روش خروجی بیست پین داشته باشه ولی 50-60 تومن پام آب میخوره !!
اساتید چاره ای بیاندیشید !! راه دیگه ای ندارم ؟ پنل usb3 کیس رو چطوری راه بندازم ؟

AMD>INTEL
06-08-15, 23:14
این تبدیل بعید میدونم پیدا کنید . راه قابل دسترس برای شما خرید کارت usb 3.0 هست که header داشته باشه .

sina74
06-08-15, 23:27
این تبدیل بعید میدونم پیدا کنید . راه قابل دسترس برای شما خرید کارت usb 3.0 هست که header داشته باشه .
بگم خدا msi رو چیکارش کنه با این مادربرد ساختنش.