PDA

مشاهده نسخه کامل : پردازنده mediatek موبایل

hwcpmm
05-08-15, 19:56
با عرض سلام
میخواستم بدونم که پردازنده های مدیاتک چطورند؟این و یا کوالکام؟

AMD>INTEL
05-08-15, 20:11
mediatek هم پردازنده قدرتمند هم دارد . بستگی دارد کدوم مدلش رو با کدوم پردازنده از رقبا مقایسه کنید .
Mediatek - True Octa-Core (Only the registered members can see the link)

hwcpmm
06-08-15, 17:38
دنبال گوشی سونی دو سیم کارته 4 جی میگردم که برخوردم به
Sony Xperia C4 Dual SIM
همه چیزش خوبه جز اینکه ضد آب نیست و پردازنده اصلی و گرافیکیشم که من سردر نمی آورم.
میخواستم بدونم که نظر شما چیه در رابطه با پردازنده اش؟ مدیاتک و مالی

و اینکه اگر گوشی دیگری مد نظر دارید پیشنهاد بدهید؛ممنون میشوم ؛ بالاخره ما که نمیخواهیم هر سال گوشی تعویض کنیم لااقل یک گوشی بگیریم که واقعا بدرد بخورد و خوب باشد و مشکلی برایش پیش نیاید.

AMD>INTEL
06-08-15, 18:11
بهترین گوشی های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (مرداد و شهریور 94) (Only the registered members can see the link)

ngmsshd
06-08-15, 19:10
دنبال گوشی سونی دو سیم کارته 4 جی میگردم که برخوردم به
Sony Xperia C4 Dual SIM
همه چیزش خوبه جز اینکه ضد آب نیست و پردازنده اصلی و گرافیکیشم که من سردر نمی آورم.
میخواستم بدونم که نظر شما چیه در رابطه با پردازنده اش؟ مدیاتک و مالی

و اینکه اگر گوشی دیگری مد نظر دارید پیشنهاد بدهید؛ممنون میشوم ؛ بالاخره ما که نمیخواهیم هر سال گوشی تعویض کنیم لااقل یک گوشی بگیریم که واقعا بدرد بخورد و خوب باشد و مشکلی برایش پیش نیاید.

حداکثر پولی که می خواهید هزینه کنید چقدره؟

hwcpmm
06-08-15, 20:09
تا 1300 تومان

ngmsshd
06-08-15, 20:15
با کمی افزایش بودجه می تونید LG G3 بگیرید با پردازنده کوالکام.

AMD>INTEL
06-08-15, 20:19
Huawei Ascend Mate7 - 16GB گوشی خوبیه
مشخصات کلی:یک سیم کارته - قطع سیم کارت: سایز میکرو (12 × 15 میلی‌متر) - وزن : 185 گرم - فبلت ، مجهز به حس‌گر اثرانگشت ، مناسب بازی
پردازنده:HiSilicon Kirin 925 Chipset - از نوع 32 بیت
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی با سایز 6.0 اینچ و رزولوشن 1080 × 1920 | FullHD دارای تراکم 368 پیکسل بر هر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه‌ داخلی 16 گیگابایت - مقدار رم 2 گیگابایت - پشتیبانی از کارت حافظه‌ی microSD تا حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت
ارتباطات:پشتیبانی از شبکه 2G ، 3G ، 4G - مجهز به GPRS ، EDGE ، Wi-Fi ، بلوتوث ، NFC ، رادیو ، OTG
دوربین:13.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلش LED
صدا:اسپیکر دارد - جک 3.5 میلیمتری صدا
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.4 KitKat - پشتیبانی از زبان فارسی و منوی فارسی - امکاناتی نظیر MMS ، ایمیل ، مرورگر HTML5 ، قابلیت نمایش اسناد مایکروسافت آفیس ، قابلیت نمایش فایل‌های متنی PDF ، برنامه ویرایش عکس ، سرویس‌های گوگل شامل Google Search, Google Maps, Gmail و YouTube ، قابلیت استفاده از سرویس شبکه‌های اجتماعی
سایر مشخصات:باتری از نوع لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 4100 میلی‌آمپر ساعت - اقلام همراه گوشی : دفترچه‌ راهنما ، کابل USB ، شارژر ، هندزفری

hwcpmm
06-08-15, 20:23
نه دو سیم کارته 4 جی است و ن ضد آب و اینکه راستش من چشمم گوشی های سونی را گرفته هم بخاطر ظاهرش و هم ضد آب بودنش اما گیر کردم که اگر بخوام دو سیم کارته بگیرم که مشکل 4 جی داره و یا گیر دیگه.

AMD>INTEL
06-08-15, 20:32
نه دو سیم کارته 4 جی است و ن ضد آب و اینکه راستش من چشمم گوشی های سونی را گرفته هم بخاطر ظاهرش و هم ضد آب بودنش اما گیر کردم که اگر بخوام دو سیم کارته بگیرم که مشکل 4 جی داره و یا گیر دیگه.

Sony Xperia C4 Dual SIM
گوشی خوبی هست . چیپ مدیا تک 64 بیتی هم دارد . میتونه انتخاب خوبی باشه .

hwcpmm
06-08-15, 21:11
این گوشی را هم پیدا کردم اما مثل اینکه باتریش ضعیفه و داغ میکنه(طبق نظرات)Sony Xperia M4 Aqua Dual SIM-E2333حال بنظر شما Sony Xperia C4 Dual SIM کدام بهتره؟

AMD>INTEL
06-08-15, 21:21
این گوشی را هم پیدا کردم اما مثل اینکه باتریش ضعیفه و داغ میکنه(طبق نظرات)Sony Xperia M4 Aqua Dual SIM-E2333حال بنظر شما Sony Xperia C4 Dual SIM کدام بهتره؟

همون مورد اول c4 به نظرم مناسب هست .

ngmsshd
06-08-15, 22:46
شما میتونی GALAXY S5 DAUS بگیری که هم دوسیم کارته و هم 4G داره.CodeName هم هست G900FD

hwcpmm
13-08-15, 21:18
ما که تو شهرمون که نزدیک تهرانه رفتیم از هر فروشگاهی گوشی بخریم میگفتند که فقط سامسونگ , سونی و اچ تی سی خوب نیست و خراب میشه و ازین حرفا هوآوی هم میگفتند خوبه اما گارانتی نداره.

والا ما که موندیم چی کنیم آخر سر؟؟؟!:2mo5pow::1~@$S (8)::1. (12):

ngmsshd
13-08-15, 22:06
ما که تو شهرمون که نزدیک تهرانه رفتیم از هر فروشگاهی گوشی بخریم میگفتند که فقط سامسونگ , سونی و اچ تی سی خوب نیست و خراب میشه و ازین حرفا هوآوی هم میگفتند خوبه اما گارانتی نداره.

والا ما که موندیم چی کنیم آخر سر؟؟؟!:2mo5pow::1~@$S (8)::1. (12):
نه بابا.این حرف ها چیه؟!؟!
البته بعضی از محصولات شرکت ها یه سری عیب و نقص هایی دارن ولی نباید اونو به کل تعمیم داد.