PDA

مشاهده نسخه کامل : بررسی مانیتور asus vg248qe

mrtz.elf
05-08-15, 11:43
سلام شرمنده هی من تاپیک میزنم
من فکر کردم دیدم می خوام gigabyte gtx970 میخوام بگیرم 1.5 میلیون دارم پول میدم پس ما نیتوری ب---م که بتونم از گرافیکم استفاده کنم
مثلا ۶۰ هرتز به نظرم پایین می اد چون همه چیز لبه دار به نظر میاد
تصمیم گرفتم یکم بودجه رو افرایش بدم و اون طور که توی سایت ها دیدم تو رنج قیمت ۱.۳ میلیون اینا خوبه
سوالم اینجاست که من با این مانیتور فقط باید تو ۱۴۴ بازی کنم یا میتونم مثلا رو ۸۵ هرتز هم بازی کنم؟
ایا 3D داره یا باید اون g sync اینا بگیرم براش؟
ایا تو این رنج قیمت مدل بهتری هست؟
رنگ این مانیتور در مقایسه با tn وips های دیگر در چه حدی هست؟
و قیمتش توی بازار چند هست چون تو سایتا از ۱.۵ هست تا ۱.۳۸۰ تومن. ایا تو بازار ارزون تر می شه گیر اورد؟

ممنون به خاطر وقتی که میزارید.

AMD>INTEL
05-08-15, 11:52
این بررسی این مونیتور هست از سایت tomshardware
Asus VG248QE: A 24-Inch, 144 Hz Gaming Monitor Under $300 - Asus VG248QE At 144 Hz, For The Speed-Obsessed (Only the registered members can see the link)

mrtz.elf
05-08-15, 14:57
ممنون ولی اطلاعات ناکافی بودن
من میخوام بدونم ایا این مانیتور میتونه تو هرتز های پایین تر هم ران شه مثلا ۸۰ یا فقط تو ۱۴۴ کیفیت داره
3D
رو مانیتور هست یا باید g sync بگیرم.چون عینک روش نیست اینو پرسیدم
مانیتور ۸۰ هرتز اینا هم وجود داره یا همه ۶۰ ۱۴۴ ۱۲۰ هستن
تو این قیمت مانیتور دیگه چی هست

AMD>INTEL
05-08-15, 15:16
ممنون ولی اطلاعات ناکافی بودن
من میخوام بدونم ایا این مانیتور میتونه تو هرتز های پایین تر هم ران شه مثلا ۸۰ یا فقط تو ۱۴۴ کیفیت داره
3D
رو مانیتور هست یا باید g sync بگیرم.چون عینک روش نیست اینو پرسیدم
مانیتور ۸۰ هرتز اینا هم وجود داره یا همه ۶۰ ۱۴۴ ۱۲۰ هستن
تو این قیمت مانیتور دیگه چی هست

بله کابل hdmi وصل کنید محدودیت 60 هرتزی دارید . فقط روی پورت dvi-d dual link میتونید 140hz داشته باشید با display port
BenQ Full HD XL2420Z Zero Flicker Gaming
مونیتور خوبیه .
XL2420Z LED Gaming Monitor | BenQ 16:9 LED Gaming monitors (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
100Hz
120Hz
144Hz