PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپ تاپ برای رشته IT

galactico
31-07-15, 00:47
سلام.من رشته ام آی تیه و یه لپ تاپ واسه کار با نرم افزار های .net و SQL server و Maya و GNS3 میخوام که حتی الامکان سبک باشه،باتریش ۶ سلولی باشه و قیمتشم مناسب باشه.امکانش هست یه مدل لپ تاپ بهم پیشنهاد کنید؟ممنون میشم.
قیمتش اگه زیر ۲۵۰۰۰۰۰ باشه بهتره.

AMD>INTEL
31-07-15, 00:56
Lenovo ThinkPad Edge E440 - B
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 26.3 × 239 × 344 میلی‌متر - وزن: 2.14 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.2GHz up to 3.20 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 840M 2GB
صفحه نمایش:14 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
قیمت 2.479

galactico
01-08-15, 12:20
ممنونم :11():

Anathema_mmbt
27-08-15, 20:58
با سلام؛
من چون موردم نزدیک این پست بود همینجا سوالم رو اعلام میکنم. من هم دانشجوی IT هستم و برای ارشد لپ تاپ میخواهم بگیرم؛ اهل بازی نیستم و ولی فیلم دیدن و صفحه نمایش خوب برام مهم هست. پردازنده هم دوست دارم سراغ i7 نسل هاسول ها برم؛ تنها موضوعی که ذهنم رو درگیر کرده چون به فضای زیادی برای هارد نیاز ندارم میخوام برم سراغ ssd ها؛ اما کمی بین مدل ها و مزایا و معایب عملی هر کدوم تردید دارم خودم نظرم بر Asus G56JK-B هست اما نداشتن SSD پیش فرض یکم علاقم رو بهش کم کرده؛ دوستان نظر خاصی دارند؟

AMD>INTEL
27-08-15, 21:05
با سلام؛
من چون موردم نزدیک این پست بود همینجا سوالم رو اعلام میکنم. من هم دانشجوی IT هستم و برای ارشد لپ تاپ میخواهم بگیرم؛ اهل بازی نیستم و ولی فیلم دیدن و صفحه نمایش خوب برام مهم هست. پردازنده هم دوست دارم سراغ i7 نسل هاسول ها برم؛ تنها موضوعی که ذهنم رو درگیر کرده چون به فضای زیادی برای هارد نیاز ندارم میخوام برم سراغ ssd ها؛ اما کمی بین مدل ها و مزایا و معایب عملی هر کدوم تردید دارم خودم نظرم بر Asus G56JK-B هست اما نداشتن SSD پیش فرض یکم علاقم رو بهش کم کرده؛ دوستان نظر خاصی دارند؟

تاپیک ایجاد کنید .
با تشکر