PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد بایوس لپ تاپ دل و آپدیت بدون باتری

moji.mp28
30-07-15, 12:27
باسلام.من لپ تاپم مشکل باتری و شارژر داشت تعویض کردم و بایوس لپ تاپ را آپدیت کردم .متاسفانه شارژی که برای لپ تاپ گرفته بودم اشتباه بود وآمپر فرق می کرد .الان شارژر جدید . درست را گرفتم ولی هنگام روشن کردن لپ تاپ پیغام خطا بازهم ظاهر می شه بهم گفتن دوباره با شارژر جدید آپدیت کنم ولی برای آپدیت می خوام انجام بدم پیغام میده که باتری باید بالای 10درصد شارژ داشته باشه که باطری من کمتر و شارژر ،شارژ نمی کنه چطور می تونم بدون باطری بایوس را آپدیت کنم

AMD>INTEL
30-07-15, 12:56
باسلام.من لپ تاپم مشکل باتری و شارژر داشت تعویض کردم و بایوس لپ تاپ را آپدیت کردم .متاسفانه شارژی که برای لپ تاپ گرفته بودم اشتباه بود وآمپر فرق می کرد .الان شارژر جدید . درست را گرفتم ولی هنگام روشن کردن لپ تاپ پیغام خطا بازهم ظاهر می شه بهم گفتن دوباره با شارژر جدید آپدیت کنم ولی برای آپدیت می خوام انجام بدم پیغام میده که باتری باید بالای 10درصد شارژ داشته باشه که باطری من کمتر و شارژر ،شارژ نمی کنه چطور می تونم بدون باطری بایوس را آپدیت کنم

بدون باطری باشارژ حداقل . نمیتونید اپدیت کنید و راهی ندارد .

moji.mp28
03-08-15, 23:57
بدون باطری باشارژ حداقل . نمیتونید اپدیت کنید و راهی ندارد .
باتری رو عوض کردم و شارژش بالاست ولی بایوسی که آپدیت کردم آخرین بایوس لپ تاپ بود الان چی کار کنم که شارژرم رو بشناسه

AMD>INTEL
04-08-15, 11:36
باید شارژر مناسب تهیه کنید .

moji.mp28
04-08-15, 12:49
قبلا با شارژر نا مناسب بایوس را آپدیت کردم لپ تاپ را که روشن کردم اخطار اومد که مشکل داره شارژر -الان شارژر درسته هر شارژری که استفاده می کنم باز هم همون اخطار میاد

AMD>INTEL
04-08-15, 12:51
شما باید لپتاپ رو به تعمیرکار نشون بدید . احتمالا ایسی شارژ مشکل داره

moji.mp28
05-08-15, 11:58
فک نکنم ار اون باشه چون قبلا کار می کرد بعد از آپدیت بایوس با شارژر اشتباه این مشکل پیش اومد

AMD>INTEL
05-08-15, 12:02
فک نکنم ار اون باشه چون قبلا کار می کرد بعد از آپدیت بایوس با شارژر اشتباه این مشکل پیش اومد

در مورد قطعات الکترونیکی اینطوری نمیشه نظرداد . چون قبلا کار میکرده الان هم کار میکنه .