PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد لپ تاپ سبک و قوی تا 4.5 میلیون

atena.elahi
26-07-15, 12:02
سلام خدمت اساتید محترم:11():
خواهشا لطف کنید و قوی ترین لپ تاپ ممکن با وزن حدود 1.5 کیلو با قیمت حداکثر 4.5 میلیون معرفی کنید.
دانشجوی برق هستم و کار های رباتیک و برنامه نویسی نیز انجام میدهم.استفاده مالتی مدیا زیادی دارم. گیمر حرفه ای نیستم ولی گاهی اوقات بازی میکنم.و کامپیوتر قوی و با گرافیک خوب دیگری ندارم.
ترجیحا صفحه نمایش ips و مات و دارای درایو نوری.
ترجیحا مدل پیشنهادی لنوو نباشد چون معمولا کفیت تصویر و صدای خوبی نداره.
ممنون از توجهتون:give_rose:

AMD>INTEL
26-07-15, 12:38
وزن 1 کیلو و نیم . میشه الترا بوک
این مدل اسوس بدک نیست
ASUS UX303LB - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 20 × 223 × 323 میلی‌متر - وزن: 1.50 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 5500U 2.40GHz up to 3.00 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 940M 2GB
صفحه نمایش:13 اینچ از نوع IPS LCD با دقت 3200x1800 - لمسی
امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 3 سلولی - Microsoft Windows 8.1

M3RS4D 50062
26-07-15, 15:41
سلام خدمت اساتید محترم:11():
خواهشا لطف کنید و قوی ترین لپ تاپ ممکن با وزن حدود 1.5 کیلو با قیمت حداکثر 4.5 میلیون معرفی کنید.
دانشجوی برق هستم و کار های رباتیک و برنامه نویسی نیز انجام میدهم.استفاده مالتی مدیا زیادی دارم. گیمر حرفه ای نیستم ولی گاهی اوقات بازی میکنم.و کامپیوتر قوی و با گرافیک خوب دیگری ندارم.
ترجیحا صفحه نمایش ips و مات و دارای درایو نوری.
ترجیحا مدل پیشنهادی لنوو نباشد چون معمولا کفیت تصویر و صدای خوبی نداره.
ممنون از توجهتون:give_rose:

به نظرم برین سمت مک بوک بهتره...

Only the registered members can see the link

مثل : Apple MacBook Pro with Retina Display 13 MF840

مشخصات فیزیکی: ابعاد: 18 × 219 × 313 میلی‌متر - وزن: 1.57 کیلوگرم
پردازنده مرکزی: Intel Core i5 5th Generation - Broadwell 2.70GHz up to 3.1 GHz
حافظه RAM: ظرفیت: 8 گيگابايت - نوع: DDR3
حافظه داخلی: ظرفیت: 256 گيگابايت - نوع: SSD - مشخصات: حافظه خشک
پردازنده گرافیکی: Intel HD Graphics 6100 Iris Pro بدون حافظه‌ي گرافيکي مجزا
صفحه نمایش: 13 اينچ از نوع IPS LCD با دقت 2560x1600
امکانات: فاقد درايو نوري Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi HDMI Port Thunderbolt Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولي - Apple Mac OS

4,650,000 تومان

atena.elahi
27-07-15, 18:57
تشکر و عذر خواهی بابت اینکه وقتتون میگیرمOnly the registered members can see the link
با این مقدار بودجه اگر بخوام سراغ اپل برم مجبور به خرید i5 هستم.میشه بگید چقدر از i7 سری u ایسوس و سری m ان ضعیف تره؟
و اگر میشه بگین بین i7 نسل پایین ترسری (uوm) و i5نسل بالاتر کدوم قوی تره؟
و یک سوال دیگه اینکه اگر هم اپل بگیرم میخوام روش ویندوز و شاید لینوکس نصب کنم با این وجود باز هم اپل پیشنهاد میدین؟؟

AMD>INTEL
27-07-15, 19:10
اپل فاقد گرافیک جدا هست . این ممکنه تو یکسری از نرم افزارها مهندسی محدودیت هایی ایجاد کند چون پردازنده گرافیکی مجتمع اینتل فاقد هسته کودا هست . مدل اسوس رو در مجموع بیشتر میپسندم . به نظرم برای کار شما مناسب تر باشه .

AMD>INTEL
27-07-15, 21:12
این هم بررسی مدل اسوسی که معرفی کردم
Asus Zenbook UX303LB (940M) Subnotebook Short Review - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)

JiMmY.j
27-07-15, 21:45
تشکر و عذر خواهی بابت اینکه وقتتون میگیرمOnly the registered members can see the link
با این مقدار بودجه اگر بخوام سراغ اپل برم مجبور به خرید i5 هستم.میشه بگید چقدر از i7 سری u ایسوس و سری m ان ضعیف تره؟
و یک سوال دیگه اینکه اگر هم اپل بگیرم میخوام روش ویندوز و شاید لینوکس نصب کنم با این وجود باز هم اپل پیشنهاد میدین؟؟

بنده هم مک بوک ها رو بهتون پیشنهاد نمی کنم. چون نمی تونید مدلی که با نیازهای شما همخونی داشته باشه رو پیدا کنید و با محدودیت کارایی و قدرت مواجه هستید. این مشکل بعد از نصب ویندوز و یا لینوکس به مراتب بیشتر هم میشه. بنده این مدل رو پیشنهاد می کنم بهتون:

Asus Zenbook UX303LN

ولی این دو مدل رو هم توصیه می کنم ببینید، بهترین پردازنده رو در بین لپ تاپ های 14 اینچی بازار داره (از سری MQ) وزن هم در حدود 1.9 کیلوگرم هست که از هر نظر می تونه برای شما مناسب باشه.

MSI GE40 2PC Dragon Eyes: i7-16-1000-2G 3,250,000
MSI GE40 2OL: i7-16-1000-2G 3,650,000

M3RS4D 50062
27-07-15, 23:01

تفاوت عملکری که خیلی تفاوت ندارن. شاید چند درصد ...
Intel Core i7 5500U vs i5 5257U (Only the registered members can see the link)

این یه اشتباهی هست که خیلی ها دچارش میشن... وقتی شما مک میگیری,باید هم بزنامه های مکینتاش رو روش نصب کنید و اگه برنامه ای دارین که نسخه ویندوز هست ,باید بگردین سراغ نسخه ی مکش, ولی خوب فکر میکنم زیاد دنبالش نمیرین و زیاد سردرگمتون میکنه مک و مکینتاش ...

در ضمن بنده programing مد نظرم بود... چون توی پست اولتون هم برنامه نویسی رو نوشته بودین ولی الان که دیدم برنامه های رباتیک و طراحی به مشکل میخورین چون گرافیک اینتل دارن و از هسته کودا پشتیبانی نمکنن... پس مجبورین همون نسخه asus یا msi که دوستان معرفی کردن رو انتخاب کنید.

با عرض معذزت :11():

سیدرضا بازیار
28-07-15, 08:42
در قدم اول لپ تاپ شما باید حداقل 15 اینچ باشه که بتونید کار رباتیک رو خوب انجام بدید
شما یه لپ تاپ سبک میخواید که آلترا بوک های شرکت اپل خوبه. اما پیشنهاد نمیشه!!! (مگر اینکه سرمایه شما 8 میلیون باشه و 2-3 میلیون هم لولزم جانبی و نرم افزار و... بخرید)

من پیشنهاد میکنم یکی از دو لپ تاپ زیر رو بخرید
Only the registered members can see the link

اگه ویندوز نصب کند, 1 ساعت هم نمیتونه شارژ نگه داری کنه و از یه لپ تاپ 1 میلیونی هم ضعیف تر میشه!