PDA

مشاهده نسخه کامل : برای دانلود بالا چکار کنم ؟

Ariya2015
24-07-15, 00:26
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

من در ماه چیزی حدود 90 گیگ دانلود دارم.

با اکثر شرکت ها که کار کردم بعد از مدتی منو محدود کردن و گفتن به شما خدمات نمیدیم ، شما 24 ساعت دارید دانلود می کنید !

در تماسی که با چند نفر از دوستان این انجمن داشتم ، آنها هم مثل من دچار همین مشکل شده بودند !

گفتم یک تاپیک بزنم و با شما دوستان بزرگوار یک مشورت بکنم ببینم برای این مشکل چه راهکار و یا پیشنهادی میدهید ؟

اینترت ایرانسل 3G و یا 4G ؟

اینترنت رایتل ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنونم.

Hassan-k2
24-07-15, 00:34

با اکثر شرکت ها که کار کردم بعد از مدتی منو محدود کردن و گفتن به شما خدمات نمیدیم ، شما 24 ساعت دارید دانلود می کنید !

در تماسی که با چند نفر از دوستان این انجمن داشتم ، آنها هم مثل من دچار همین مشکل شده بودند !

گفتم یک تاپیک بزنم و با شما دوستان بزرگوار یک مشورت بکنم ببینم برای این مشکل چه راهکار و یا پیشنهادی میدهید ؟

اینترنت رایتل ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنونم.

دوست گرامی شما از سرویس محدود استفاده میکنی یا نامحدود?

Ariya2015
24-07-15, 00:58
دوست گرامی شما از سرویس محدود استفاده میکنی یا نامحدود?

با سلام.

نامحدود.

ممنونم.

nima_hl
24-07-15, 09:54

اینترنت رایتل ؟

شاد و سربلند باشید.

ممنونم.

سلام

مسئله اصلی این است که شما کدام شهر تشریف دارید

قبلا تهران بودم و با اینترنت 1 مگ نا محدود مخابرات بین 100 تا 300 گیگ دانلود داشتم و هیچ موقع هم مشکلی نبود (هزینه 40 هزار تومان ماهیانه )

مخابرات در شهر های اصفهان و کرمان اصلا اینترنت نا محدود نمیدهد

در شهر های کوچک و اینترنت محدود شما باید رقمی حدود 200 هزار تومان برای 100 گیگابایت ماهیانه پرداخت کنید ( مثلا پارس آنلاین )

حالا شما اگر در شهری هستید که اینترنت نا محدود با قیمت مناسب بهتون میدهند ولی روی حجم حساس هستند بایسنی 2 یا چند اشتراک بگیرید و لود بالاسینگ کنید ( برنامه هائی مثل idm یا تورنت این کار را به صورت اتوماتیک انجام میدهند )

در کل باید ببینید برای این میزان دانلود چه هزینه ای میخواهید انجام دهید

Hassan-k2
24-07-15, 12:27
خب اگه هزینه واستون اهمیت نداره محدود بگیرید ینی همون گیگی 3.600تومن ولی اگه قیمت واستون مهمه باید دید مرکزی که ازش سرویس میگیرید در کدوم شهر

Ariya2015
24-07-15, 21:56
با سلام و احترام.

آقا نظر دوستان در مورد آسیا تک چیست ؟

خیلی تعریف سرویسهاشون رو شنیدم.

سرویس 10 مگ هم میدهند !

فقط یک چیز 10 مگ اصلا روی خط تلفن سیمی جواب میده ؟

کسی از دوستان داره ؟

ممنونم.

AMD>INTEL
24-07-15, 21:58
من آسیا تک نامحدود دارم . 1 مگ برنزی . متوسط 30 گیگ دانلود دارم . بدک نیست البته خیلی هم عالی نیست .