PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ارتقا سیستم قدیمی AMD ( فوری )

viper95
21-07-15, 13:20
سلام . یک سیستم قدیمی ما مشخصات زیر به دستم رسیده .

لینک مادر بوردش : Motherboard - The world leader in motherboard design (Only the registered members can see the link-overview)

پردازنده : athlon II X2 250

2 گیگ رم ddr باس 800

گرافیک gt 9600

پاور 500 وات .

به نظر شما میشه این سیستم رو ارتقا داد ؟؟

پردازنده athlon II X4 به مقدار بسیار کم تو بازار هست . میشه از این پردازنده رو این سیستم استفاده کرد ؟؟؟؟

ngmsshd
21-07-15, 13:30
این مادربرد از پردازنده های سریPhenom-Athlon-Sempron پشتیبانی می کند.ولی فک نمی کنم ارتقای چنین سیستمی توجیح اقتصادی داشته باشه.فکر می کنم الان تنها مدل موجود تو بازار Athlon II X4 640 باشه.

viper95
21-07-15, 13:34
این مادربرد از پردازنده های سریPhenom-Athlon-Sempron پشتیبانی می کند.ولی فک نمی کنم ارتقای چنین سیستمی توجیح اقتصادی داشته باشه.

منم با شما هم عقیدم .

ولی وقتی مشتری فقط میخواد ارتقا بده و فقط هم پردازنده و رم رو میخواد ارتقا بده باید همینکارو براش انجام داد دیگه .

راستی پردازنده athlon II X4 برای گیم خوب کار میکنه ؟

ngmsshd
21-07-15, 13:35
منم با شما هم عقیدم .

ولی وقتی مشتری فقط میخواد ارتقا بده و فقط هم پردازنده و رم رو میخواد ارتقا بده باید همینکارو براش انجام داد دیگه .

راستی پردازنده athlon II X4 برای گیم خوب کار میکنه ؟
برای گیم بهتره دنبال سری Phenom باشید.
Phenom II X4/X6

ngmsshd
21-07-15, 13:42
البته برای بازی تا سطح معمولی سری Athlon هم مناسبه ولی اگه حرفه ای می خواد بازی کنه که باید گرافیگ و رم رو هم ارتقا بده

AMD>INTEL
21-07-15, 14:15
phenom ii x4 یا phenom ii x6 در صورت پیدا کردن گزینه های خوبی برای این برد هست .

viper95
21-07-15, 20:20
phenom ii x4 یا phenom ii x6 در صورت پیدا کردن گزینه های خوبی برای این برد هست .

باید برای این پردازنده ها بایوس رو آپدیت کنم برای مشتری ؟؟

گرافیک قوی تر برای این سیستم چی پیشنهاد میدید ؟؟ 740 میتونه پشتیبانی کنه ؟؟

AMD>INTEL
21-07-15, 20:36
باید برای این پردازنده ها بایوس رو آپدیت کنم برای مشتری ؟؟

گرافیک قوی تر برای این سیستم چی پیشنهاد میدید ؟؟ 740 میتونه پشتیبانی کنه ؟؟

بله بهتره بایوس به آخرین ورژن سایت msi اپدیت بشه
بله 740 گزینه خوبیه .