PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 1 میلیون و 1.4 میلیون

arvin.rog
21-07-15, 11:58
سلام میخواستم واسه دو نفر از دوستان یک گوشی هدیه بگیرم یکی تا 1 میلیون تومان و یکی تا 1.400 ممنون میشم راهنمایی کنید و برای هر بودجه چند پیشنهاد بدید این ها مد نظر خودمه:
بودجه 1 میلیون:
1-Huawei Honor 6
2-Samsung Galaxy A5
بودجه 1400:
1-Huawei Ascend Mate 7 32GB
2-Samsung Galaxy Note3
3-LG G3

AMD>INTEL
21-07-15, 12:23
بهترین گوشی های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (خرداد و تیر 94) (Only the registered members can see the link)

arvin.rog
21-07-15, 12:25
بهترین گوشی های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (خرداد و تیر 94) (Only the registered members can see the link)
نظر خودتون رو هم بگین

AMD>INTEL
21-07-15, 13:13
Huawei Ascend P7 تو رنج زیر 1 میلیون
و lg g3 تو رنج دوم .

ngmsshd
21-07-15, 13:37
تا 1 تومن به نظرم هواوی هانر 6 بهترین گزینه موجود هست.
تا 1400 هم LG G3 32GB بهترین گزینه هست.
البته باز هم باید ببینید سلیقه طرف چی هست.
مثلا با گوشی های صفحه بزرگ میتونه کار کنه یا نه؟خوش دستی براش مهمه یا نه؟

arvin.rog
21-07-15, 13:53
تا 1 تومن به نظرم هواوی هانر 6 بهترین گزینه موجود هست.
تا 1400 هم LG G3 32GB بهترین گزینه هست.
البته باز هم باید ببینید سلیقه طرف چی هست.
مثلا با گوشی های صفحه بزرگ میتونه کار کنه یا نه؟خوش دستی براش مهمه یا نه؟
صفحه ی بزرگ و کیفیت ساخت خوب بدنه ی فلزی و سخت افزار قوی مد نظر هست .

ngmsshd
21-07-15, 14:05
اگه کیفیت ساخت خوب و صفحه نمایش بزرگ ملاکه Mate 7 بهترین و دارای بدنه فلزی,سنسور اثر انگشت و سخت افزار قوی هست.ولی از نظر پشتیبانی,کارایی,دوربین,و... G3 بهتره.

M3RS4D 50062
21-07-15, 18:11
سلام میخواستم واسه دو نفر از دوستان یک گوشی هدیه بگیرم یکی تا 1 میلیون تومان و یکی تا 1.400 ممنون میشم راهنمایی کنید و برای هر بودجه چند پیشنهاد بدید این ها مد نظر خودمه:
بودجه 1 میلیون:
1-Huawei Honor 6
2-Samsung Galaxy A5
بودجه 1400:
1-Huawei Ascend Mate 7 32GB
2-Samsung Galaxy Note3
3-LG G3

نگاهی هم به مدل های ویندوز فون داشته باشین.:great:

مثل Lumia 930 و 640XL LTE

arvin.rog
23-07-15, 13:03
سلام یه سوال داشتم در مورد ویندوزفون یکی از اغضای فامیل واسه من از آلمان یک گوشی LUMIA 630 آورده که من هر کاری میکنم به اپ استور وصل نمیشه و ارور میده اینترنت در دسترس نیست پیش نمایندگی نوکیا هم بردم گفت نمیشه درستش کرد و فقط همونجا کار میکنه آیا درسته چون میخوام بفروشمش اینجوری هیچ استفاده ای نداره و واقعا از وینفون دلسرد شدم .

AMD>INTEL
23-07-15, 13:14
سلام یه سوال داشتم در مورد ویندوزفون یکی از اغضای فامیل واسه من از آلمان یک گوشی LUMIA 630 آورده که من هر کاری میکنم به اپ استور وصل نمیشه و ارور میده اینترنت در دسترس نیست پیش نمایندگی نوکیا هم بردم گفت نمیشه درستش کرد و فقط همونجا کار میکنه آیا درسته چون میخوام بفروشمش اینجوری هیچ استفاده ای نداره و واقعا از وینفون دلسرد شدم .

1- با اکانت دیگه مایکروسافت تست کنید و حتما sync کنید .
2-تاریخ گوشی و زمان رو دقیق تنظیم کنید .
3- region گوشی رو united states قرار بدید

M3RS4D 50062
23-07-15, 19:22

:1. (27)::1. (27)::1. (27):

امان از دست این بی سواد هایی که مغازه دارن!!! واقعا حقشون نیست (به غرعان که مسلمون نیستن :lol:)

کافیه کشور رو بکنید بلاد کفر (امریکا usa)

و کامل ترش رو آقا امید توضیح دادن.

arvin.rog
23-07-15, 21:45
ممنون از همه ی شما سوال آخر یکی از آشنایان مغازه داره گوشی Huawei Ascend Mate 7 32GB رو بدون گارانتی ۱۲۷۰ میده میگه قیمت خریده نوت ۳ با گارانتی هم ۱۲۵۰ میده بعدش گوریلا گلس هم میگه ۱۰ تومن به نظرتون خوب قیمت داده؟

AMD>INTEL
23-07-15, 22:09
ممنون از همه ی شما سوال آخر یکی از آشنایان مغازه داره گوشی Huawei Ascend Mate 7 32GB رو بدون گارانتی ۱۲۷۰ میده میگه قیمت خریده نوت ۳ با گارانتی هم ۱۲۵۰ میده بعدش گوریلا گلس هم میگه ۱۰ تومن به نظرتون خوب قیمت داده؟

قیمت ها رو با سایت دیجی کالا مقایسه کنید . من خودم با اینکه تو علاالدین و پاساژ موبایل آشنا دارم از دیجی کالا بیشتر خرید کردم . خیالم راحته از هر لحاظ

arvin.rog
23-07-15, 23:08
قیمت ها رو با سایت دیجی کالا مقایسه کنید . من خودم با اینکه تو علاالدین و پاساژ موبایل آشنا دارم از دیجی کالا بیشتر خرید کردم . خیالم راحته از هر لحاظ

دیجی کالا قیمتش خیلی از این بالاتره به نظرم از همین جا بخرم بهتره یکی از دوستان هم میگفت دیجی کالا گوشی هاش رفرشه .

AMD>INTEL
23-07-15, 23:19
دیجی کالا قیمتش خیلی از این بالاتره به نظرم از همین جا بخرم بهتره یکی از دوستان هم میگفت دیجی کالا گوشی هاش رفرشه .

میل خودتون هست . من که تا به حال گوشی ریفرش از این فروشگاه ندیدم .

M3RS4D 50062
24-07-15, 06:27

فک میکنم خودتون میدونید موضوع رفرش چیه...
اگه رفرش باشه که باید با یه قیمت به مراتب کمتر بده...ولی من از وقتی که با دیجیکالا اشنا شدم (سوم دبیرستان بودم) تا حالا ندیدم دستگاه رفرشی بفروشه یا اینکه کالایی که فروخته رفرش بوده باشه.... تو قسمت نظرات کاربران هم ندیدم کسی به این مورد اشااره کرده باشه که کالایی که از دیجی کالا تهیه کرده رفرش بوده.

M3RS4D 50062
24-07-15, 06:34

اگه گرفتین و بعد چند روز یا چند هفته گوشیتون به مشکل برخورد...(مثلا LED دیگه روشن نشد... یا یکی از چیپ های گوشیتون به مشکل خورد ,میخواین چیکار کنید؟) تازه متوجه میشین جنس بدون گارانتی نباید خرید!!!

arvin.rog
24-07-15, 14:24
اگه گرفتین و بعد چند روز یا چند هفته گوشیتون به مشکل برخورد...(مثلا LED دیگه روشن نشد... یا یکی از چیپ های گوشیتون به مشکل خورد ,میخواین چیکار کنید؟) تازه متوجه میشین جنس بدون گارانتی نباید خرید!!!

من میفهمم چی میگین چون تا حالا چیزی که بدون گارانتی باشه نخریدم ولی اخه به نظرم ارزش 300 هزار تومن بالاترو نداره و چون از آشنا میخرم اولا خودش گوشی رو بیمه میکنه و دو هفته هم مهلت تست داره اگه خراب بود تعویض میکنم اون 300 هزار تومنم خرج لوازم جانبیش میکنم.

پ.ن:من قبلا گوشی Huawei G510 داشتم که گارانتی مایکروتل داشت بعد چند وقت اسپیکرش خراب شد بردمش نمایندگی گفت گوشی از دستت افتاده زمین و از گارانتی خارجه :1. (27): وباید هزینشو خودت پرداخت کنی که همونروز مجبور شدم با ضرر بفروشمش :1. (12): .
.

M3RS4D 50062
24-07-15, 18:13
من میفهمم چی میگین چون تا حالا چیزی که بدون گارانتی باشه نخریدم ولی اخه به نظرم ارزش 300 هزار تومن بالاترو نداره و چون از آشنا میخرم اولا خودش گوشی رو بیمه میکنه و دو هفته هم مهلت تست داره اگه خراب بود تعویض میکنم اون 300 هزار تومنم خرج لوازم جانبیش میکنم.

پ.ن:من قبلا گوشی Huawei G510 داشتم که گارانتی مایکروتل داشت بعد چند وقت اسپیکرش خراب شد بردمش نمایندگی گفت گوشی از دستت افتاده زمین و از گارانتی خارجه :1. (27): وباید هزینشو خودت پرداخت کنی که همونروز مجبور شدم با ضرر بفروشمش :1. (12): .
.

آشنا هم که باز باشه , من خیری از اشنا ندیدم!!! تازه اونجوری که اشنا میتونه به ادم بندازه ,غریبه نمیتونه :lol:

ولی اگه میدونی در حدی هستش که میگی 2هفته بیمه میکنه و مهلت تست + تعویض هم میده ,مورد خوبیه ... ارزش داره...
کلا گارنتی ها دنبال خدمات دادن نیستن (تو ایران البته) ... ولی گارانتی های درست و حسابی ,اگه ببینن که واقعا از سمت شما مششکلی ایجاد نشده ,تعویض میکنن ... من از فلش 8 گیگ تا مادربرد و کارت گرافیک رو هم بردم گارانتی و تعویض هم کردن برام ...

AMD>INTEL
24-07-15, 18:19

.

خوب با توجه به این شرایط خرید منطقی به نظرمیرسه

سیدرضا بازیار
24-07-15, 18:46
گوشی ویندوز فون وجود داره که قیمتش برابر LG G3 32gb باشه اما از G3 بهتر باشه و ویندوز 10 رو هم پشتیبانی کنه؟؟؟ :great:

M3RS4D 50062
24-07-15, 20:29
گوشی ویندوز فون وجود داره که قیمتش برابر LG G3 32gb باشه اما از G3 بهتر باشه و ویندوز 10 رو هم پشتیبانی کنه؟؟؟ :great:

ببینید ... نمیدونم که تا بحال با ویندوز فون کارکردین یا نه ....
ولی مقایسه اندروید با ویندوز فون اشتباهه... مثل مقایسه اندروید و ios میمونه.... کلا فلسفه ویندوز جداس...
ولی گوشیه که مثل LG G3 یه گوشی قدرتمند باشه ,ویندوز فون هم گوشی قدرتمند کم نداره ... مثل
Nokia Lumia 930 - Smartphones - Microsoft - Global (Only the registered members can see the link)
Nokia Lumia 925 - Smartphones - Microsoft - Global (Only the registered members can see the link)

که 930 نسخه جدید و بهینه تر شده ی 925 هست ...

سیدرضا بازیار
24-07-15, 20:48
ببینید ... نمیدونم که تا بحال با ویندوز فون کارکردین یا نه ....
ولی مقایسه اندروید با ویندوز فون اشتباهه... مثل مقایسه اندروید و ios میمونه.... کلا فلسفه ویندوز جداس...
ولی گوشیه که مثل LG G3 یه گوشی قدرتمند باشه ,ویندوز فون هم گوشی قدرتمند کم نداره ... مثل
Nokia Lumia 930 - Smartphones - Microsoft - Global (Only the registered members can see the link)
Nokia Lumia 925 - Smartphones - Microsoft - Global (Only the registered members can see the link)

که 930 نسخه جدید و بهینه تر شده ی 925 هست ...

حالا چند سوال برام پیش اومده:
1- Lumia 930 گران تره یا G3
2- کدومش از نظر داشتن نرم افزار هایی مثل دیکشنری بهتره؟
3- من با گوشی هرگز بازی نمیکنم. زیاد اینترنت میرم و زیاد توی شبکه های اجتماعی هستم - طراحی وب میکنم و برنامه نویسی زیاد - مشاهده فیلم های آموزشی و...
حالا کدومش رو بخرم؟ کدوم بهتره؟؟؟

M3RS4D 50062
24-07-15, 22:14
حالا چند سوال برام پیش اومده:
1- Lumia 930 گران تره یا G3
2- کدومش از نظر داشتن نرم افزار هایی مثل دیکشنری بهتره؟
3- من با گوشی هرگز بازی نمیکنم. زیاد اینترنت میرم و زیاد توی شبکه های اجتماعی هستم - طراحی وب میکنم و برنامه نویسی زیاد - مشاهده فیلم های آموزشی و...
حالا کدومش رو بخرم؟ کدوم بهتره؟؟؟

قیمت ها که توی خود سایت هست...

لیست قیمت گوشی موبایل + مشاوره تخصصی رایگان خرید | آپدیت: 29 تیر (Only the registered members can see the link)

اپلیکیشن های دیکشنری برای ویندوز فون هم هست.. (ولی تجربه شخصیم اینکه از گوگل ترنسلیت استفاده کنید ... تحت وب)
شبکه های اجتماعی هم که مثل لاین و تلگرام و وایبر و ... که تا جاواشم هست!!!! :lol: ویندوز فون که جای خود دارد....