PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد انتقال صدا به کارت گرافیک

zappa
20-07-15, 14:31
سلام
ببخشید اگر که قبلا این سوال مطرح شده،راستش من چیزی پیدا نکردم
من یه کارت گرافیک 5850 دارم که از طریق پورت HDMI به LED وصلش کردم،اما متاسفانه صدا ندارم؛حالا سوالم اینه که آیا باید برا انتقال صدا از مادربرد به کارت گرافیک کابلی تهیه کنم؟ اگر که جواب مثبته از چه کابلی و با چه نامی و از کدام خروجی روی مادربرد؟
و یا اینکه فقط باید تنظیمات مربوطه رو از طریق کنترل پنل انجام بدم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

AMD>INTEL
20-07-15, 14:54
سلام
ببخشید اگر که قبلا این سوال مطرح شده،راستش من چیزی پیدا نکردم
من یه کارت گرافیک 5850 دارم که از طریق پورت HDMI به LED وصلش کردم،اما متاسفانه صدا ندارم؛حالا سوالم اینه که آیا باید برا انتقال صدا از مادربرد به کارت گرافیک کابلی تهیه کنم؟ اگر که جواب مثبته از چه کابلی و با چه نامی و از کدام خروجی روی مادربرد؟
و یا اینکه فقط باید تنظیمات مربوطه رو از طریق کنترل پنل انجام بدم

خیر لازم نیست . کابل hdmi هم صدا هم تصویر رو انتقال میده فقط باید در قسمت sound .
playback device روی hdmi باشه .

zappa
20-07-15, 15:17
متشکرم
و بله متوجهم که HDMI صدا رو هم منتقل میکنه؛موضوع اینه تو چندتا فروم خارجی یه چیزایی در مورد رسوندن صدا از مادربرد به گرافیک و تبدیل SPDIF و کابل دو پین و سه پین روی گرافیک دیده بودم،که گویا اشتباه کردم

AMD>INTEL
20-07-15, 15:25
متشکرم
و بله متوجهم که HDMI صدا رو هم منتقل میکنه؛موضوع اینه تو چندتا فروم خارجی یه چیزایی در مورد رسوندن صدا از مادربرد به گرافیک و تبدیل SPDIF و کابل دو پین و سه پین روی گرافیک دیده بودم،که گویا اشتباه کردم

دو مورد رو چک کنید
1- نصب کامل درایور کاتالیست باید صدای hDMI کارت AMD نصب شده باشه و همچنین PLAYBACK DEVICE

zappa
20-07-15, 19:02
متشکرم
حق باشماست
درست شد

AMD>INTEL
20-07-15, 19:08
متشکرم
حق باشماست
درست شد