PDA

مشاهده نسخه کامل : له شدن جای سیم کارت galaxy s i9000

navid2212
10-07-15, 00:18
سلام دوستان.من جای سیم کارت گوشیم galaxy s i9000 موقع در آوردن سیم کارت له شد.میخواستم بدونم الان جای سیم کارت فابریکش گیر میاد؟؟ و چه قیمت هست حدودا و اینکه هزینه تعویضش حدودا چقدر میشه؟؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدید. و اینکه خودتون هم اگه جایی برای تعمیر سراغ دارید یا تعمیر انجام میدید ممنون میشم راهنماییم کنید.

AMD>INTEL
10-07-15, 00:41
عکس میگذاشتید بهتر میتونستم راهنمایی کنم . اگر مسیر برد زیر سوکت آسیب دیده باشه کار خاصی نمیشه کرد .ولی اگر فقط سوکتش اسیب دیده باشه سوکتش رو باید با bga عوض کنند .

navid2212
10-07-15, 13:39
عکس میگذاشتید بهتر میتونستم راهنمایی کنم . اگر مسیر برد زیر سوکت آسیب دیده باشه کار خاصی نمیشه کرد .ولی اگر فقط سوکتش اسیب دیده باشه سوکتش رو باید با bga عوض کنند .
داداش خود سوکت داخلش اون مدارهایی که با سیم کارت اتصال دارن له شدن(مسی رنگ هستن و فلزی).به بردی که سوکت سیم کارت بهش وصل هیچ آسیبی نرسیده
الان گوشی تو دسترسم نیست که عکس بگیرم متعصفانه

AMD>INTEL
10-07-15, 13:45
داداش خود سوکت داخلش اون مدارهایی که با سیم کارت اتصال دارن له شدن(مسی رنگ هستن و فلزی).به بردی که سوکت سیم کارت بهش وصل هیچ آسیبی نرسیده
الان گوشی تو دسترسم نیست که عکس بگیرم متعصفانه

باید تعمیرکار زیر لوپ دقیقا بررسی کند . همینطوری نمیشه نظر داد . طبقه دوم مرکز موبایل دو تعمیرگاه خوب گوشی هست .ولی در موارد مشابه در تبلت ها که این مشکل رو داشتند عموما مسیر زیر قطع میشود .