PDA

مشاهده نسخه کامل : تا ۱ تومن لپتاپ استوک بخرم یا نو Celeron???

aalpsat
08-07-15, 20:51
سلام دوستان
چند وقت پیش سیستم تو خونه سوخت و حالا من موندم با این نیمچه گوشی!
تا ۱ تومن لپتاپ خوب نتونستم گیر بیارم! اما اتفاقی با چندتا سایت اشنا شدم که لپتاپ صنعتی استوک! از دبی وارد میکنن و قیمت مناسبی هم دارن! مثلا dell e6410 رو با سیپیو,i5 520 رم۴ هارد۵۰۰ قیمت ۷۷۰ تومن میده! بنظر شما بخرم ؟ کسی تجربه این لپتاپ هارو داره؟
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link
یا اینکه لپتاپ نو مثلا لنوو ۵۰۴۰ با سیپیو کلرن! بخرم؟

Sent from my HUAWEI Y511-U30

AMD>INTEL
08-07-15, 20:57
خرید این لپتاپ های دقیقا مثل هندوانه هست . این لپتاپ ها عموما تعمیر شدند توسط شرکت های ثالث . اگر میتونید ریسک کنید خرید کنید . شاید مثل یک لپتاپ نو کار کنند شاید هم کار نکنند .

Mrp7
08-07-15, 21:54
با سلام این دو مورد میتونه خوب باشه:
ديجی کالا - لپ تاپ اچ پی پاویلیون 15 - HP Pavilion 15-r014ne (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
تو کاغذ مدل hp یه کم باتریش و فرکانس پردازندش بیشتره بیشره وگرنه تفاوت خاصی ندارند

aalpsat
08-07-15, 22:11
ممنون از دوستان
من خودم اچ پی رو بیشتر میپسندم! بیشتر بخاطر بدنه باکیفیت ترش نصبت به ایسر!
اما خب استوک با همین سیپیو و مشخصات هست ۵۰۰ تومن! که اونو ترجیح میدم! لپتاپای جدید امار خرابیشون خیلی رفته بالا! و ممکن هم هست ریفر باشن! مخصوصا اینکه دیجیکالا داره زیر قیمت بازار میده! که خودش جای بحث داره! یجایی هم خوندم که لپتاپای دیجیکالا زیادی برگشت میخورن! نظر شما چیه؟

خبات کریمی
08-07-15, 22:30
درود
این موردی که فرمودین رو دقیقاً نمی دونم اما می تونید در بازار داخلی و از فروشندگان معتبر(ترجیحاً آشنا) لپ تاپ کارکرده تهیه کنید که بصرفه هم هست