PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با گرافیک Esonic GT 740

gomnam23
08-07-15, 11:41
سلام. گرافیک Esnoic Geforce GT 740 رو خریدم و به سیستم متصل کردم. اتصال 6pin پاور به گرافیک رو هم وصل کردم با این حال در بازی gta v با اینکه همه تنظیمات روی نرماله و بازی نشون میده که فقط از یک گیگ گرافیک استفاده می کنه بعد از چند دقیقه بازی محیط مشکل گرافیکی پیدا میکنه و از بازی میپره بیرون و ارور stop working. در حالی که با گرافیک HD 5450 قبلاً همچین مشکلی نداشتم.
مشکل از کجاست؟ پاورم 380 واته، آیا گافیه؟ این اتصالی که در تصویر می بینید در بالای کارت گرفیک باید به کجا وصل بشه؟ آیا لازمه؟ تشکر

Only the registered members can see the link

خبات کریمی
08-07-15, 11:53
درود دوست عزیز
این برای SLI هست
منبع تغذیه چند واته؟ تو بازی های دیگه مشکلی نداره؟درایور بروز هست؟ میزان استفاده از حافظه و دما رو با GPUZ حین بازی چک کنید

gomnam23
08-07-15, 12:08
درود دوست عزیز
این برای SLI هست
منبع تغذیه چند واته؟ تو بازی های دیگه مشکلی نداره؟درایور بروز هست؟ میزان استفاده از حافظه و دما رو با GPUZ حین بازی چک کنید

ذکر کردم در سوال که پاور 380 واته، درایور به روزه. بازی های دیگه مشکلی نداره، همین بازی هم تا گرافیک HD 5450 رو سیستم بود مشکلی نداشت، بعید میدونم مشکل از بازی باشه

خبات کریمی
08-07-15, 12:12
ذکر کردم در سوال که پاور 380 واته، درایور به روزه. بازی های دیگه مشکلی نداره، همین بازی هم تا گرافیک HD 5450 رو سیستم بود مشکلی نداشت، بعید میدونم مشکل از بازی باشه

از اونجایی که با بازی های دیگه این مشکل رو نداره، مربوط به خود بازی یا درایوره. نسخه جدید و بروزی از بازی رو نصب کنید. همچنین درایور رو از نو نصب کنید
دیگر قطعات سیستم رو هم ذکر کنید تا کافی بودن پاور بررسی بشه

AMD>INTEL
08-07-15, 12:22
درایور فعلی رو با ddu انتیستال کنید . درایور جدید رونصب کنید.