PDA

مشاهده نسخه کامل : نداشتن صدا در ویندوز 7

arvin.rog
06-07-15, 21:23
سلام الان یه سیستم زیر دستمه که قبلا ویندوز XP داشت که وقتی خواستم ویندوزشو از XP به سون 64 بیت تغییر بدم موقعی که ویندوز بالا اومد دیدم صدا نداره و این ارورو میده :

No Audio Outpt Device is installed

مادربردش Asus P5GD2-X هستش وقتی این مشکل بیش اومد بردمش بیش تعمیر کار گفت مادر بردت قدیمیه ولی واسم یه برنامه نصب کرد و گفت که صداش درست شده و شد ولی من بعد چند وقت ویندوزو عوض کردم و دوباره همون مشکل بیش اومده حتی با درایور تیونر و بک سولوشن هم تست کردم برنامه ای بیدا نشد میخواستم بدونم که برنامه ای را برای رفع این مشکل سراغ دارین و اگه میشه لینک دانلودشو بدین .

AMD>INTEL
06-07-15, 21:35
سلام الان یه سیستم زیر دستمه که قبلا ویندوز XP داشت که وقتی خواستم ویندوزشو از XP به سون 64 بیت تغییر بدم موقعی که ویندوز بالا اومد دیدم صدا نداره و این ارورو میده :

No Audio Outpt Device is installed

مادربردش Asus P5GD2-X هستش وقتی این مشکل بیش اومد بردمش بیش تعمیر کار گفت مادر بردت قدیمیه ولی واسم یه برنامه نصب کرد و گفت که صداش درست شده و شد ولی من بعد چند وقت ویندوزو عوض کردم و دوباره همون مشکل بیش اومده حتی با درایور تیونر و بک سولوشن هم تست کردم برنامه ای بیدا نشد میخواستم بدونم که برنامه ای را برای رفع این مشکل سراغ دارین و اگه میشه لینک دانلودشو بدین .

توی دیوایس منیجر ساند ناشناخته هست ؟ یعنی ساند رو به عنوان قطعه ناشناخته دیتکت کرده .

arvin.rog
06-07-15, 21:58
توی دیوایس منیجر ساند ناشناخته هست ؟ یعنی ساند رو به عنوان قطعه ناشناخته دیتکت کرده .
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
06-07-15, 22:08
کارت صدای جداگانه که براتون نصب نکردند ؟
متاسفانه چیپ Cmedia CMI9880 درایوری برای ویندوز های بالاتر از xp ندارد .

arvin.rog
06-07-15, 22:09
کارت صدای جداگانه که براتون نصب نکردند ؟
نه نصب نکردن

arvin.rog
06-07-15, 22:17
با نصب کارت صدا مشکل حل میشه اگه میشه یه مدل ارزون با قیمتش معرفی کنید

AMD>INTEL
06-07-15, 22:18
نه نصب نکردن

اگر خیلی اصرار دارید برای راه اندازی صدا در این مادربرد تحت ویندوز 7 . باید از کارت های صوتی usb بگیرید .

arvin.rog
06-07-15, 22:20
اگر خیلی اصرار دارید برای راه اندازی صدا در این مادربرد تحت ویندوز 7 . باید از کارت های صوتی usb بگیرید .
یه مدل معرفی می کنید

AMD>INTEL
06-07-15, 22:22
یه مدل معرفی می کنید

کارت صدا اکسترنال- کارت صدا usb- کارت صدا یو اس بی- ویندوز 7- ویندوز 8- ساپرت-ساپورت (Only the registered members can see the link)