PDA

مشاهده نسخه کامل : تجربه DevilMayCry4 نسخه Special Edition

RezaGTX
05-07-15, 14:39
همانطور که آگاه هستید بعد از فروش خیلی خوب نسخه ریمستر رزیدنت اویل یک کپکام یاد گرفته که بازی ریمستر اون میتونن خوب بفروشن پس شروع کرده به ریمستر کردن بازیهای کلاسیک محبوب ش- نسخه مخصوص بازی devil may cry 4 هم در یک شکل جدید ارائه شده که من بتازگی دانلود کردم و فرصت شد تجربه کنم اینجا یک توضیحاتی درباره بازی خواهم نوشت.

شات ها در 4k گرفته شده اند بخاظر حجم بالا تغییر سایز داده شده اند.

Only the registered members can see the link

اولا بازی به صورت کامل ریمستر شده و بافت ها از وضوح خیلی بالاتری بهره میبرند-کل gameplay بازی با اضافه شدن شخصیت های lady trish و دانته عوض شده و از همان اول بازی شما می تونید بین 5 شخصیت یک گروه انتخاب کنید.گروه یک دانته /نرو افسانه ای هستند- گروه دوم تیم lady trish و ویرجیل هم که تنها میجنگه! کلاسیک ویرجیل!مبارزات هر گروه کاملا متقاوت از گروه دیگه است و ترکیب حرکات های جدید خیلی جذابشون کرده- ضمنا درجه های سختی خیلی بالایی اضافه شده که یکی از آنها پسر اسپاردا آنقدر محیط رو شلوغ میکنه که ادم یاد سم جدی می افته-نسخه ایی که من استفاده میکنم نسخه ریپک شده توسط فیت گرل است که از codex 20 گیگی درست شده و باید گفت که نسخه خیلی خوبی است و اصلا احتیاج به اون نسخه 20 گیگی codex نیست- اسم نسخه رو در تورنت سرچ بزنید میتونید پیدا کنید:devil may cry 4 special edition fitgril repack

تمام DLC ها و محتوی ارائه شده آزاد هستند و از همان اول بازی متوان تجربه شان کرد.

من بازی را در 4K الترا اجرا میکنم و 60 فریم قفل میگیرم البته روی 4770K و gtx 970- در کل نسخه جالبی است و برای کسانی که این قسمت 4 رودو ست داشتند خیلی خاطره انگیزه-در الترا های با توجه به اینکه بازی از عمرش میگذره هنوز هم زیباست- ضمنا من از کنترلر Xone استفاده میکنم- یپشنهاد میدم با کنترلر این بازی انجام بشه عملکرد بهتری خواهد داشت.

موفق باشید