PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کارت صدا

mehdi_kingma
03-07-15, 02:49
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده چند تا سوال داشتم
1-مادربورد بنده msi B75A-G43 هستش با کارت صوتی آنبرد realtek Hd Audio
من وقتی با هدفون اهنگ گوش میدم قشنگ میتونم صدا رو تا حد زیادی بالا ببرم ولی تو گیم اینطوری نیستش و من تا حد قابل توجهی میتونم صدا
رو بالا ببرم که نمیشه گفت زیاد
میخواستم ببینم اگه یه کارت صدای مستقل تهیه کنم تو کیفیت و بلندی صدا تاثیر داره یا نه؟
2-آپدیت کارت صدای مادربورد توی بلندی و کیفیت صدا تاثیر داره یا نه و اصولا چه تاثیری داره؟

AMD>INTEL
03-07-15, 03:36
1-خرید کارت صذا بیشتر روی کیفیت خروجی تاثیر دارد . مثلا کارت زیر نسبت به کارت صدای فعلی مادربردتون تفاوت زیادی احساس خواهید کرد .
Creative Sound Blaster AUDIGY FX
2-اپدیت صدا تاثیر زیادی روی کیفیت خروجی نداره . در مادربردهای جدید مخصوصا برای گیمینگ امکانات خوبی برای خروجی بهتر صدا در نظر گرفته شده است .

mehdi_kingma
05-07-15, 01:44
1-پس اگه از این کارتهای 50-60 تومنی creative گیر بیارم تفاوت صدا از قبیل حجم و کیفیت با کارت صدای بورد خودم که مال 2014 هستش فاحش خواهد بود یا نه
یه ذره تفاوت داره؟
2-این کارتهای صدای 20 تومنی متفرقه تو بازار چطوره ارزش خرید داره؟

AMD>INTEL
05-07-15, 02:27
1-پس اگه از این کارتهای 50-60 تومنی creative گیر بیارم تفاوت صدا از قبیل حجم و کیفیت با کارت صدای بورد خودم که مال 2014 هستش فاحش خواهد بود یا نه
یه ذره تفاوت داره؟
2-این کارتهای صدای 20 تومنی متفرقه تو بازار چطوره ارزش خرید داره؟

1-کارتهای 50-60 تومنی کریتیو تفاوت زیادی با کارت های صوتی جدید روی مادربردها ندارد . کلا اگر واقعا میخواهی نفاوت چشمگیر رو تجربه کنی حدود 170 تومن باید هزینه کنی .
2- ارزش خرید ندارند