PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود از سرور استور پلی استیشن سونی با اینکه پهنای باندو کامل دارم

ehsas1
02-07-15, 02:36
دوستان سلام.وقت بخیر
من نت 2مگ مخابرات دارم.سرعت دانلودم از همه سایتها و آپلودسنترها 250 هستش.دیتای بازیهای پلی استیشن رو که میخوام از استور پلی استیشن دانلود کنم میانگین سرعت به 100 و حداقل 60 و حداکثر به 130 میرسه
حالا یه چند نکته
**دو تا از دوستام تو شهرما همین نت 2مگ مخابرات رو دارن و سرعتشون برا این فایل از همین سرور همون 250 هست
**قبل عید اصلا اینطوری نبود.سرعتم همون 250 بود.موقع عید ویندوزو از سافت 98 دانلود کردم و نصب کردم.اما تازگی که بازم میخوام دیتارو دانلود کنم اینطوریه(همون موقع عید تا الآن چیزی دانلود نکردم که بگم همون موقع چقد بود.تازگی دارم دانلود میکنم)
**به پشتیبانی مخابراتم زنگ زدم گفتن که مشکل از ما نیست.خب راست میگن چون اون دو تا دوستم سرعتشون 250 هست
**یه چیز دیگه اینکه با چ ی ل ت ر شکن که دانلود میکنم سرعت همون 250 هستش.ینی قطعش کنم همون حدود 100میشه
**با نرم افزار DU Meter مانیتورینگشو که نگا میکنم کل 2 مگ رو دارم ولی دانلود اینطوریه.کل پهنای باند وارد ویندوز میشه اما معلوم نیست کجا خرج میشه.مثل زمانی که سرعت دانلود 250 هست باز کردن پیج هم به همین شکله.ینی ما به تفاوت این سرعت روی باز کردن پیج هیچ تاثیری نداره
**هیچ نرم افزار ی درحال دانلود نیست.چون با چ ی ل ت ر شکن سرعت خوبه
حالا بهم بگین مشکل کجاست؟
خدایی خیلی نیازم میشه دوستان.70-80 درصد دانلودام ازین سروره

ehsas1
02-07-15, 12:20
کسی نیست کمک کنه دوستان؟

ehsas1
02-07-15, 22:56
??????????????????????????????

AMD>NVIDIA
03-07-15, 03:33
دوستان سلام.وقت بخیر
من نت 2مگ مخابرات دارم.سرعت دانلودم از همه سایتها و آپلودسنترها 250 هستش.دیتای بازیهای پلی استیشن رو که میخوام از استور پلی استیشن دانلود کنم میانگین سرعت به 100 و حداقل 60 و حداکثر به 130 میرسه
حالا یه چند نکته
**دو تا از دوستام تو شهرما همین نت 2مگ مخابرات رو دارن و سرعتشون برا این فایل از همین سرور همون 250 هست
**قبل عید اصلا اینطوری نبود.سرعتم همون 250 بود.موقع عید ویندوزو از سافت 98 دانلود کردم و نصب کردم.اما تازگی که بازم میخوام دیتارو دانلود کنم اینطوریه(همون موقع عید تا الآن چیزی دانلود نکردم که بگم همون موقع چقد بود.تازگی دارم دانلود میکنم)
**به پشتیبانی مخابراتم زنگ زدم گفتن که مشکل از ما نیست.خب راست میگن چون اون دو تا دوستم سرعتشون 250 هست
**یه چیز دیگه اینکه با چ ی ل ت ر شکن که دانلود میکنم سرعت همون 250 هستش.ینی قطعش کنم همون حدود 100میشه
**با نرم افزار DU Meter مانیتورینگشو که نگا میکنم کل 2 مگ رو دارم ولی دانلود اینطوریه.کل پهنای باند وارد ویندوز میشه اما معلوم نیست کجا خرج میشه.مثل زمانی که سرعت دانلود 250 هست باز کردن پیج هم به همین شکله.ینی ما به تفاوت این سرعت روی باز کردن پیج هیچ تاثیری نداره
**هیچ نرم افزار ی درحال دانلود نیست.چون با چ ی ل ت ر شکن سرعت خوبه
حالا بهم بگین مشکل کجاست؟
خدایی خیلی نیازم میشه دوستان.70-80 درصد دانلودام ازین سروره
سلام از همون سافت 98 این نرم افزار رو دانلود کن نصب کن کرک کن بعد برو تو قسمت all tools بعد internet optimizer بعد با توجه به سرعتت نتت همون پهنای باندت باشه یعنی 2 مگ گزینه وسط رو انتخاب کن بعد بزن آنالیز کنه
موقع آنالیز هیچ برنامه ای از نت استفاده نکنه و فایروالت رو هم آف کن
AusLogics BoostSpeed 8.0.0.0 / Portable افزایش سرعت ویندوز (Only the registered members can see the link)
بعد آنالیز بزن optimiz کنه و بعد سیستم رو ریستارت کن و بیا بالا
اگر اوکی نشدی مشکل از پینگت تا سرور سونی هست که تو خارجه و چاره کار هم استفاده از سرور کاهش پینگ هست 100% مشکلت رو حل میکنه
میتونی از godping استفاده کنی بین همشون بهترینه و قطعی نداره
فروشگاه سرویس کاهش پینگ (Only the registered members can see the link)
دنبال چیزه دیگه ای هم نگرد مشکلت با این دوتا کار حل میشه :love: