PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل اتوماتیک کم و زیاد شدن نور صفجه در e540

saeedavatar
28-06-15, 16:41
من یه مشکل دارم اونم اینه که نور صفحه زمان باتری تغییر میکنه .یعنی دسکتاپ که عکس پس زمینه تیره هست وقتی میره رو عکس دسکتاب نور صفحه کم میشه و وقتی مای کامپیوتر یا مرورگر رو باز میکنم نور صفحه هم زیاد میشه .. تو تنظیمات اینل هم گزینهauto bright رو off کزدم ولی درست نشد . ویندوز هم 7 هست .. این مشکل باتری نیست ؟ یا صفحه نمایش سنسور داره ؟

اصلا کسی هست که این مشکلو داشته باشه ؟؟

AMD>INTEL
28-06-15, 17:01
اینطوری باید تغییر بدید
طبق لینک زیر
Only the registered members can see the link

saeedavatar
28-06-15, 17:32
اینطوری باید تغییر بدید
طبق لینک زیر
Only the registered members can see the link

این گزینه رو نداره adaptive brightness ویندوزم 7 هست .

AMD>INTEL
28-06-15, 17:36
کنترل پنل power option برید این گزینه ها هست . تغییری خاصی نسبت به سون و 8.1 نیست . فقط با کمی دقت پیداش میکنید .فقط اون گزینه نیست . طبق اسکرین شات ها وتنظیمات تغییر بدید .

saeedavatar
28-06-15, 17:49
کنترل پنل power option برید این گزینه ها هست . تغییری خاصی نسبت به سون و 8.1 نیست . فقط با کمی دقت پیداش میکنید .فقط اون گزینه نیست . طبق اسکرین شات ها وتنظیمات تغییر بدید .

این گزینه رو نداره . بزارم رو high performane که نیم ساعته باتری رو خالی میکنه که ... مشکل باتری نیست ؟ این سنسوره ؟ لبتاب های دیگه اینجورین یا فقط مال من اینجوریه ؟ از دیجی کالا گرفتم تا 7 روزه تموم نشده اگه مشکل سخت افزاریه تا اقدام کنم

AMD>INTEL
28-06-15, 17:56
توی power option دو گزینه دارید :
هم تو balance هم پرفورمنس
dimmed display brightness
رو تغییر بدید .

AMD>INTEL
28-06-15, 17:58
درایور مونیتورش رو نصب کردی ؟
Laptops and netbooks :: ThinkPad Edge laptops :: ThinkPad Edge E540 - Lenovo Support (US) (Only the registered members can see the link)

Moghis
28-06-15, 18:20
منم همچین مشکلی رو با لنوو Z500 دارم. وقتی یه پنجره‌ی جدید باز می‌شه نور تغییر می‌کنه و این تغییر موقع باز شدن مرورگرها خیلی شدیده و تقریبا برای لحظاتی صفحه سفید میشه. جالب اینجاست که این تغییر نور رو تو اوبونتو هم داشتم هرچند مقدارش کمتر بود.

saeedavatar
28-06-15, 19:06
درایور مونیتورش رو نصب کردی ؟
Laptops and netbooks :: ThinkPad Edge laptops :: ThinkPad Edge E540 - Lenovo Support (US) (Only the registered members can see the link)

اینم نصب کردم ولی نشد ..این کم شدن نور فقط تو صفحه دسکتاپ و پنجره ها هست ..مثلا من اگه چنتا عکس یکشون مثلا روشن باشه و بعدی تیره اگه پشت سر هم عوض کنم نور کم و زیاد نمیشه .. این کم شدن نور صفحه قابلیته یا نقص و ایراد ؟؟

- - - Updated - - -

توی power option دو گزینه دارید :
هم تو balance هم پرفورمنس
dimmed display brightness
رو تغییر بدید .

این گزینه میزان کم شدن نور رو مشخص میکنه ؟؟ رو چند بزارم ؟

saeedavatar
28-06-15, 19:22
Power Manager (Only the registered members can see the link) رو باید نصب کنم ؟ این نصب نیست

AMD>INTEL
28-06-15, 19:26
باید تمام درایورها و برنامه های سایت نصب بشه .