PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با نرم افزار EXCEL

MARINE
24-06-15, 23:05
درود

دوستان یک مشکلی عجیبی پیش اومده ، یک چهار کاره HP Laserjet M127-M128 هستش درایور ان بدرستی نصب می شود و سیستم عامل مورد استفاده WIN 7 Sp1 X64 هستش، چهارکاره HP به درستی نصب میشه و تو بخش Devices And Printers ویندوز نیز قرار میگیره مانند تصویر زیر :

Only the registered members can see the link

مشکل این هستش، که این چهارکاره تو هر نرم افزاری پرینت میگیره مانند: WORD - PAINT -notepad ولی به جزء نرم افزار Excel ، وقتی بروی دکمه فایل در Excel کلیک می کنم که وارد بخش Printer شوم با Error زیر مواجه می شوم در حالی که نام دستگاه مورد نظر در لیست نرم افزار هستش :

Only the registered members can see the link

درایور رو چندین بار پاک کردم و دوباره نصب کردم و به صورت موفقیت امیزی نصب شد و کابل رو عوض کردم سیستم رو ویروس

AMD>INTEL
24-06-15, 23:07
نسخه افیستون چیه ؟ 2007 یا 2010 یا ؟؟
یکبار افیس رو با یک برنامه انیستالر خوب پاک کنید اثرات افیس هم با CCLEANER از رجیستری پاک کنید و دوباره نصب کنید .
این روش هم تست کنید

Open regedit

Go to HKEY_CURRENT_USER -> software -> Microsoft -> WindowsNT ->

Here you find the three folder Devices , Printer Ports and Windows

Right click on every folder and give the full permission for the user in which you show this problem

Restart the system

And reinstall the printer

AMD>INTEL
24-06-15, 23:12
با همین روش مشکل یکی از کاربران سایت مایکروسافت حل شده

1. Open regedit

2. Go to HKEY_CURRENT_USER -> software -> Microsoft -> WindowsNT ->

3. Here you find the three folder Devices , Printer Ports and Windows

4. Right click on every folder and give the full permission for the user in which you show this problem

5. Restart the system

6. And reinstall the printer

MARINE
25-06-15, 01:24
من متوجه نشدم بهادر عزیز، تو شاخه های Register رفتم ولی متوجه نشدم چی کار کنم

AMD>INTEL
25-06-15, 01:30
اون مسیر رو رجیستری رو برو . تا برسی به Printer Ports
پرینتر رو پیدا میکنی از تو لیستش
تو قسمت EDIT بالای صفحه قسمت پرمیشن.دسترسی کامل میدی . بعد دستگاه رو ریست میکنی و خلاص
یک نکته هم بگم یک کم سطح دسترسی ها توی ویندوز 7 به بعد عجیب شده . همیشه دقت کن با یوزر ادمین کار کنه که فول کنترل ویندوز را دسترسی داشته باشه .