PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل داغ شدن گرافیک GT 440

eblisss3
18-06-15, 14:12
با سلام به همه دوستان
من یه گرافیک GT440 رو حدود 2 سال پیش خریدم. الان چند وقتی هست که گرافیکم در حد مرگ داغ میشه طوری که دست زدم به هیتسینگ و قاب روی گرافیک دستم سوخت. در حین بازی هم وقتی کمی بهش فشار میاد بازی هنگ و تنها کاری که میتونم انجام بدم ریست کردنه

لطفا کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

مرسی

AMD>INTEL
18-06-15, 14:18
فن کارت درست کار میکنه ؟ هیت سینک رو باز کنید خمیر سیلیکون قبلی رو پاک کنید و دوباره خمیر بزنید .

eblisss3
19-06-15, 14:59
فن کارت درست کار میکنه ؟ هیت سینک رو باز کنید خمیر سیلیکون قبلی رو پاک کنید و دوباره خمیر بزنید .
والا فن کار میکنه و سرعت بالایی به مانند فن سی پی یو نداره البته داخل کیس خنک کننده جانبی هم دارم ... خمیر سیلیکون هم گرفتم زدم ولی باز در حین بازی و استفاده های گرافیکی در حد مرگ داغ میشه و راهی جز ریست یا خاموش کردن دستگاه نیست! به نظر شما مشکل از هیت سینک هست یا از پاور دستگاه ؟؟

باتشکر

AMD>INTEL
19-06-15, 15:07
والا فن کار میکنه و سرعت بالایی به مانند فن سی پی یو نداره البته داخل کیس خنک کننده جانبی هم دارم ... خمیر سیلیکون هم گرفتم زدم ولی باز در حین بازی و استفاده های گرافیکی در حد مرگ داغ میشه و راهی جز ریست یا خاموش کردن دستگاه نیست! به نظر شما مشکل از هیت سینک هست یا از پاور دستگاه ؟؟

باتشکر

پاور سیستمتون چیه ؟
خمیر معمولی گرفتید ؟ سرنگی ها فایده نداره .

eblisss3
19-06-15, 15:16
پاور سیستمتون چیه ؟
خمیر معمولی گرفتید ؟ سرنگی ها فایده نداره .
پاور سیستم Green GP380A هستش
نه سرنگی نیست ... قوطی مانند با یه برچسب قرمزه
خود خمیر سفید رنگه
بعد از زدن خمیر برای تست بازی رو اجرا کردم ولی باز داغ داغ شد
البته از درست کار کردن فن اطلاع کافی ندارم

AMD>INTEL
19-06-15, 15:19
پاور سیستم Green GP380A هستش
نه سرنگی نیست ... قوطی مانند با یه برچسب قرمزه
خود خمیر سفید رنگه
بعد از زدن خمیر برای تست بازی رو اجرا کردم ولی باز داغ داغ شد
البته از درست کار کردن فن اطلاع کافی ندارم

خمیر خوب باید تهیه کنید مثل deepcool z9 این خمیرها کیفیت و انتقال خوب حرارت رو ندارند . از صفحه دوم برنامه gpu-z شات بگیرید و در تاپیک بگذارید .

eblisss3
19-06-15, 16:01
خمیر خوب باید تهیه کنید مثل deepcool z9 این خمیرها کیفیت و انتقال خوب حرارت رو ندارند . از صفحه دوم برنامه gpu-z شات بگیرید و در تاپیک بگذارید .

یعنی خمیر سیلیکون انقد مهمه ؟؟ که مارکش چی باشه ؟؟ مارک خمیر من ShenzhenBolyx هستش... اینم اسکرین از برنامه GPU-Z در حین بازی و حالت عادی
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
19-06-15, 16:02
یعنی خمیر سیلیکون انقد مهمه ؟؟ که مارکش چی باشه ؟؟ مارک خمیر من ShenzhenBolyx هستش... اینم اسکرین از برنامه GPU-Z در حین بازی و حالت عادی
Only the registered members can see the link

خوب الان دما خیلی بد نیست . تقریبا نرماله . شما یک خمیر خوب هم بزنید بهتر هم میشه .

eblisss3
19-06-15, 16:14
خوب الان دما خیلی بد نیست . تقریبا نرماله . شما یک خمیر خوب هم بزنید بهتر هم میشه .
بله حق با شماس ولی پس از مدتی دما بیشتر میشه و صفحه قفل میکنه ... برای اینکه بتونم اسکرین بگیرم از بازی زوود تر اومدم بیرون
اگر از دما نیست پس مشکل قفل شدن صفحه در حین بازی از چیه ؟؟؟

باشتکر

AMD>INTEL
19-06-15, 16:28
بله حق با شماس ولی پس از مدتی دما بیشتر میشه و صفحه قفل میکنه ... برای اینکه بتونم اسکرین بگیرم از بازی زوود تر اومدم بیرون
اگر از دما نیست پس مشکل قفل شدن صفحه در حین بازی از چیه ؟؟؟

باشتکر

یک عکس واضح از بردتون بگیرید . احتمال خرابی خازنهای یا بالا رفتن esr خازن وجود دارد .

Nima061
19-06-15, 16:30
سلام مشخصات دقیق سیستم و یک شات از برنامه این CPUID HWMonitorPro در هنکام بازی کردن !!!
تا بهتر بشه زاهنمایی کرد . در کل پیشنهاد میکنم که با بولیور سیستم رو تمییز کنید و از یک خمیر مرغوب مثل این مدل
deepcool z9 که آقا امید معرفی کردن هم به Cpu & Gpu استفاده کنید

Nima061
19-06-15, 17:24
این هنگ کردن سیستم از ویروس هم میتونه باشه بهتره که سیستم رو اسکن کنید با یک آنتی ویروس خوب مثل Nod32
و یک شات از Task manager بذارید