PDA

مشاهده نسخه کامل : اینترنت لپتاپ

Mehrdad.A 88
18-06-15, 07:38
درود

چند روزی با لپ تاپ یک مشکلی دارم. وقتی میخوام بزارم دانلود چه با idm یا نرم افزار دیگه lid رو که میبندم دانلود متوقف میشه و بعد lid رو که باز میکنم خودش دوباره شروع میکنه. من نمیفهمم از چیه
قبلا اینطوری نبود

چی کار کنم ؟

david-ebi
18-06-15, 13:37
درود

چند روزی با لپ تاپ یک مشکلی دارم. وقتی میخوام بزارم دانلود چه با idm یا نرم افزار دیگه lid رو که میبندم دانلود متوقف میشه و بعد lid رو که باز میکنم خودش دوباره شروع میکنه. من نمیفهمم از چیه
قبلا اینطوری نبود

چی کار کنم ؟

از منوی Start به قسمت Control panel بروید. و قسمت View By را روی Large Icon قرار بدید و به قسمت Power Options بروید.

در منوی سمت چپ روی گزینه Choose what closing the lid does کلیک کنید تا این قسمت باز بشه.

توی قسمت باز شده دز جلوی بخش when i close the lid می تونید واکنش سیستم رو در هنگام بسته شدن درب لپ تاپ در هنگام استفاده از باتری و حالت اتصال به برق تنظیم کنید.
در صورتی که گزینه Do nothing رو انتخاب کنید ویندوز هیچ واکنشی به بسته شدن درب لپ تاپ نشون نمیده.
در آخر اگر تغییری ایجاد کردید برای ذخیره شدن تنظیمات روی Save Changes کلیک کنید.

راه دومی هم هست اگر راه اولی کار نکرد:

1- از منوی Start وارد Run شده و جمله روبرو را یاد داشت کرده و اینتر بزنید: powercfg.cpl

۲ – پنجره ای به نام Power Options باز خواهد شد. در قسمت چپ پنجره باز شده روی گزینه Create a power plan کلیک کنید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

۳ – پنجره ای جدید باز خواهد شد که در بالای آن کلوشه های مختلفی وجود دارد شما می توانید کلوشه Power Saver را انتخاب نموده و در فیلد پایین نیز کلمه مورد نظرتان مانند Download را وارد کنید.

۴ – بعد از زدن Next وارد پنجره بعدی خواهید شد که گزینه Put the computer to sleep را خواهید دید در جلوی آن دو مقدار وجود دارد که باید شما هر دوی آن ها را به Never تنظیم کنید و دکمه Finish را بزنید.

۵ – بعد از اتمام مرحله ۴ دوباره واد پنجره مرحله دوم یعنی Power Option می شوید که باید روی گزینه Choose what closing the lid does کلیک کرده و در روبروی گزینه When i close the lid همه ی گزینه ها را به Do Nothing تغییر دهید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

تمام شما توانستید یک حالت Power برای دانلود درست کنید که هر وقت گزینه Power Mode را روی گزینه Download بگذارید بعد از شروع دانلود می توانید درب لب تاپ را ببندید.

منبع:cge.ir

(Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
18-06-15, 17:37
این گزینه از زمانی که لپ تاپ رو خربدم رو DO Nothing هست. تو قسمت advanced power setting هم بخش wireless رو maximum performance. نمیدونم چی قاطی کرده که اینطوری شده

david-ebi
18-06-15, 20:34
این گزینه از زمانی که لپ تاپ رو خربدم رو DO Nothing هست. تو قسمت advanced power setting هم بخش wireless رو maximum performance. نمیدونم چی قاطی کرده که اینطوری شده

یعنی شما یک پلن جدید طبق توضیحات مثلا با نام download درست کردید؟

Mehrdad.A 88
18-06-15, 21:02
نه. اما تنظیمات هر دو حالت balance و high performance مثل توضیحات شماست (خودم قبلا تنظیم کردم) . ولی حالا یکی جدید هم درست میکنم

Mehrdad.A 88
19-06-15, 09:47
هیچ فرقی نکرد هنوز هم لید رو که ببندم سرعت 0 کیلو میشه. اگه بفهمم از چیه میکشمش :1. (28):
مرسی واسه توجهت :11():